Chata

Moderátoři: mollyz, Fabien

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » pon led 17, 2011 11:46 pm

Sam: +Rozesměje jí to ještě víc.+ Vše záleží na správnám podsazení pánve...+předvede onen grif a pánev nerezovou sundá z plotny.+ Chudáčku...hlupačky puberťačky. Každé tvé zranění bych olíbala...a ošetřila..Ještě maluješ nebo můžeš připravit příbory? + nandavá voňavou směsku na talíře a v předklonu (nikoli záklonu :lol: ) nakukuje do trouby, zda už jsou pečené brambory.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » úte led 18, 2011 11:01 am

Molly: sklapne sešit a jde prostřít. jojo, teď! teď bys líbala! když víš, co jsem za poklad a sexuélní smršť! ( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) ale říkalas, že bys v mládí přede mnou prchala! nasává vůni pokrmu a sedne si za stůl, příbor svírá v pěstech položených na stole a kolem krku si uvázal tu utěrku, co po něm Moll hodila a pak s ní tančil labuť. hladově se culí.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » úte led 18, 2011 11:44 pm

Sam: +Směje se čím dál víc a má obavu, že se ani pořádně nenají.+ No, musíš uznat poklade, žes v dvaceti byl přece jen...jak to říct...hůře uchopitelný.. :lol: :lol: ..nebo spíš...děsný poděs.. :mrgreen: +Zasedne decentně ke stolu a schválně trochu zdržuje :lol: .+ Tak dobrou chuť...doufám, že je to vhodná krmě pro sexuélného smrštivce... :lol: :lol:
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » stř led 19, 2011 10:37 am

Molly: hůř uchopitelný? kde přesně myslíš? vrhne na ni půl nevinný, půl obscéní kukuč. chm. "poděs?" vysloví to jakoby si z pusy vyndaval pecku z třešně a ona se mu v prstech změnila v kovovou nábojnici, nebo kus umělého chrupu patřící někomu jinému. už zase musí jít o omyl. tady se s mou osobou spojují neuvěřitelné fámy. distinguovaně vrtí hlavou. dobrou chuť! vrhne se už méně distinguovaně na jídlo. cože? smrštivec? to je nějaká houba? zírá překvapeně.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » stř led 19, 2011 9:22 pm

Sam: Netvař se jako neviňátko! +kucká se Molly smíchy a málem jí zaskočí pečená brambora.+ Všechno mi na tebe holky řekly. Zdivočelý hlučný, každou holku jsi...obtěžoval...a smrštivec je hrozně nebezpečná houba, kousavá, velice vzácná..a krásně voní...+vymýšlí si nesmysly a snaží se nekuckat, ale spořádaně jíst.+ :lol:
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » čtv led 20, 2011 1:22 pm

Molly: s naprosto vážnou tváří jí a kochá se tím, jak se ona dusí smíchy. ale nevypadne z role. tvářím se pouze přirozeně důstojně, tak jak je mi to vlastní. napíchne brambůrek na vidličku a drží ve vzduchu, když hovoří, pak jej slupne. zdivočelý? opět nechápavý a mírně odmítavý výraz. no promiň lásko, ale hlučnost... ehm, jsa gentelman nechtěl jsem to rozmazávat, ale to spíše ty, ne? "pseudodizgrétně" ji upozorní. malinko mu cukají koutky, ale ustojí to. já nikoho neobtěžoval. naopak jsem si pečlivě vybíral slečny za účelam intimního seznámení. (= jenom každou druhou :) ). poněkud nedůvěřivě naslouchá výkladu o houbách. aha, voní... patrně po fialkách. a vůbec hraje pro Molly "jeho lordstvo večeří s lady". dokonce udělá vznešený výraz, který se snadno zamění s výrazem člověka trpícího zácpou. můžete mi podat sůl, drahá? (jenom je šlkoda, že nesedí u kilometr dlouhého stolu, každý na jednom konci, jako v pravém panském sídle. :D
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » čtv led 20, 2011 6:48 pm

Sam: +Rychle se ovládne a když si chce Samík hrát, má to mít. Uchopí slánku mezi palec a ukazovák a se vztyčeným malíčkem mu ji podá.+ Prosím, pane Morffe. Ovšem musím vám oponovat. Mé informace jsou z verohodného zdroje a pokud se v nich praví, že navazování známostí bylo víc než časté a sám jste se choval nevhodně a někdy dokonce vulgárně, pak se domnívám, že jest to pravdou. +Našpulí pusu ala naivní dámička a zamrká.+ A pokud máte nějaké výhrady k mým zvukovým projevům v ..ehm..některých situacích intimního rázu, tak prosím...ovšem ráda bych vás upozornila, že ony způsobuje vaše počínání, které považuji za nadmíru uspokojivé. :lol: :lol: + Dost se drží, aby se zase nezakuckala smíchy.+ :*
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » pát led 21, 2011 1:22 pm

Molly: upře na ni pohled tak přesvědčivý, jaký může mít snad jen vládce posílající do boje poslední hrstku své zdecimované armády, pohled Napoleona v Egyptě. madam, podléháte strašnému bludu. bludu, jenž mi sice částečně lichotí, ale naprosto se neslučuje se skutečností. ovšem, jak už tomu v životě bývá, i na tomto šprochu ulpělo zrnko, ba valoun zvící koňské hlavy, pravdy: dovedu si počínat uspokojivě! zašklebí se na ni vítězně a nabodne na jejím talíři opečenou brambůrku; svoje si už snědl. jsem prostě dobrej! slupne úlovek. a když se po něm Molly ožene, chytí ji za ruku, přitáhne si ji blíž a políbí ji na hřbet zápěstí, ještě s plnou pusou. dožvýká, polkne a ještě než se zjistí, jestli ho Molly setře za vzpupnost, nebo se rozesměje, udělá psí oči a řekne pěkně, mile a přirozeně, bez hraní her. a tobě to jde taky moc krásně, najádo moje.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Chata

Příspěvekod mollyz » ned led 23, 2011 11:39 pm

Sam: Nekraď! +plácne ho přes ruku.+ Jinak ti nedovolím pomáhat s výběrem knihy k předčítání!+ A když je pak Samík milej, usmívá se na něj taky moc hezky.+ Moc tě miluju... :Love
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Chata

Příspěvekod Isamun » pon led 24, 2011 10:17 am

Molly: no, když mě tak miluješ, mohl bych dostat kafe, po večeři? hned toho vyznání využije. ruku jí nepustil a ještě jednoi ji políbí, do dlaně. cha! knihy, co se mi znelíbí, použiju k topení! vstane, protáhne se a posbírá talíře a odne se je ke dřezu. cestou zpátky popadne zase blok a něco si v něm zapisuje. pak ho zaklapne. ále, kašlu na to dneska. chci kafíčko a něco přítulného na zahřátí! přitáhne si Moll nesoucí kafe, že ho málem polije. jé, takl rychle to zas bejt nemuselo...
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

PředchozíDalší

Zpět na Dům Nicolette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron