Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Ares » pon úno 21, 2011 5:10 pm

Jo, můžem. Ještě jednou se rozhlédne kolem a když se opět podívá na Beccu v očích mu blýsknou plamínky a na tváři se objeví ďábelský úsměv. Pokud si to ovšem nerozmyslíš a předci jenom nebudeš chtít trochu v boji potrénovat místní štamgasty. Když na něj ale Becca koukne, rozesměje se. Jenom žertuju. mrkne na ni. Dáma první. Mávne rukou ke dveřím v téměř elegantním gestu a v očích mu pořád svítí pobavené plamínky.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Putyka

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon úno 21, 2011 6:59 pm

Trochu se na něj zamračí, ale pak se musí rozesmát. Ne, to vážně nerozmyslím. A neutahuj si ze mě. Přivře oči, ale koutky jí pobaveně cukají. Radši půjdem. Kapituluje, projde lokálem a vyjdou ven.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Putyka

Příspěvekod Ares » pon úno 21, 2011 11:50 pm

Zvedne ruce, jakože se vzdává. To bych si nedovolil. no koutky mu také pobaveně cukají. A když vychází ven, jde těsně za ní a jenom tak lehce, krátce, ale předce ji pohladí po zadečku.
Děkuji za příjemnou společnost, Rebecco. řekne s úsměvem, když jsou venku. Předpokládám, že jako doprovod mě potřebovat nebudeš.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Putyka

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř úno 23, 2011 7:33 pm

Jo jo, já vím, ani ve snu, co. Potřese s úsměvem hlavou a když ji ucítí jeho lehké pohlazení, střelí po něm pohledem, ale jen se pousměje se a nic neřekne. Otočí se a pohlédne na něj. Není zač, skvěle jsem se bavila. Usměje se upřímně a na doprovod jen s úsměvem zakroutí hlavou. Ne díky, přemisťování je naštěstí naprosto, no nebo aspoň do značné míry, bezpečné. Uculí se. Tak...ahoj a uvidíme se asi...ve Slastech, že. Je to spíš konstatování než otázka. Věnuje mu poslední úsměv a vydá se do jedné z tmavých uliček, odkud se přemístí.

(omlouvám se, že to tak trvalo, ale jsem nemocná a je mi fakt na chcípnutí, dva dny jsem měla horečky a připadám si jak třikrát přeblitý zelí. :dead: :ss )
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Putyka

Příspěvekod Ares » stř úno 23, 2011 10:03 pm

(jasně, hlavně ať jsi brzo opět zdravá)

Nebo v tom vašem guns, pokud ten tréning pořád platí. Mrkne na ni. Jo, do značné míry... ušklíbne se. I tak buď opatrná, nikdy nevíš, jestli ti někde nezůstane třeba ruka a to by byla velká škoda. řekne s úsměvem. Počká než se Becca přemístí a pak se pěšky vydá k hotelu a sám se diví, že není ani zdaleka tak opilý...na to, co dnes vypili. Každopádně má výbornou náladu.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » sob dub 09, 2011 11:06 pm

+Dorazí před vchod a když Kim sesedne a sundá si přilbu, uculí se na ni.+ Není to lepší než jít pěšky? +rozhlédne se kolem, kde se to vůbec octly.+ Vypadá to tu jako místo, kde se mi zřejmě bude líbit. +hodí přilbu na sedadlo a počká na Wenai.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob dub 09, 2011 11:10 pm

+sundá si přilbu a zazubí se na ni v očích jí svítí+ Je to boží. Jo, tohle je dobrá hospoda, trochu divná... ale dobrá. +kývne na ni a jde dovnitř, je tam všude nakouřeno a tak, pár lidí..., pozdraví barmana a sedne si k jednomu stolku v rohu+ Tak co? Ty už máš nějakou kapelu?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » sob dub 09, 2011 11:26 pm

Jo, divné hospody...ty já ráda. +ušklíbne se a vejde za ní. Sedne si k ní, vytáhne cigára, nohy hodí na vedlejší, prázdnou židli, zapálí si a jednu nabídne také Wenai.+ Tak.... +vyfoukne kouř.+ Já hraju na bicí. Vystřídala jsem několik kapel, ale teď nehraju s nikým. Jaký typ kapely zakládáš? Pochopila jsem, že zatím žádnou kapelu nemáš.
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » sob dub 09, 2011 11:30 pm

+přišourá se tam+ Si dáte? +strčí si zpola vykouřený cigáro do koutku, z kapsy byndá lístek a z dredů vymotá tužku+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob dub 09, 2011 11:37 pm

Díky. +vezme si od ní cigáro a zapálí si ho+ Bicí... bezva. +pokývá hlavou+ No, já jsem ještě nikde nehrála, ale to mě nemůže zastavit. +usměje se na ni+ No, představovala bych si něco punkrockovýho, punk, rock, trochu metal. Tak nějak, co se nám bude chtít. +pokrčí rameny+ Je to ok?

+koukne na barmana+ Jablečňáka.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron