Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » sob dub 09, 2011 11:48 pm

barman: Pivo. +odklepne cigáro do popelníku a opět si ho strčí do úst.+ Já nejsem moc náročná.

Wenai: +Loket si vyloží vzadu na opěrku židle.+ To by šlo. I když jsem to z toho plakátu čekala, trochu jsem se bála, že budeš chtít hrát pop. Ten nesnáším. +Vyfoukne další oblak kouře.+ Co zbytek kapely? Jsou tam nějací muži?
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob dub 09, 2011 11:53 pm

Co? Pop? +nakrčí znechuceně nos+ Ani omylem. +poškrábe se ve vlasech+ No, zbytek kapely... jaksi... není. Zatím jsme jenom dvě. +ukáže na ni a pak na sebe+ Ale tak můžem sehnat koho budem chtít, chtěla bys tam nějakýho kluka? Kytaristu? Zpěváka? Ten by nemusel bejt špatnej, třeba kdyby zpíval jako Axl, já bych radši zpěvačku ale tak můžem se domluvit.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » sob dub 09, 2011 11:54 pm

+kývne a zachvilku jim přinese piva a šoupne je před ně, napíše jim lístek a odšourá se za pult+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » ned dub 10, 2011 12:14 am

Takže jsi mě vzala na palubu? +ušklíbne se.+ Zatím ani nevíš, jak hraju....ale s tím popem máš u mě malé bezvýznamné plus.+ Típne cigáro, vytáhne žvýkačku z pusy, nalepí ji ze spodní strany stolu, přičemž na Wenai spiklenecky mrkne. Pak si vezme pivo a pořádně se napije.+ Myslíš Axl Rose? +oči jí zasvítí.+ Jenom pokud by opravdu zpíval jako on. Chlapi jináč v kapele nechci. Má poslední se rozpadla kvůli jednomu blbečkovi. +zatváří se docela nasraně.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned dub 10, 2011 12:19 am

+napije se zamizí v ní kus piva, otře si pěnu na rtu rukou+ Jo, ten Axl. +s úsměvem pokývá hlavou+ Chlapi jsou děsně... děsný. No jo, jak hraješ... +potáhne cigáro+ Tak jak dlouho hraješ? A tvá nejoblíbenější skupina?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » ned dub 10, 2011 12:41 am

Nemáš ráda muže? +asi ji to překvapí.+ Hraju od svých šesnásti. +vytáhne další cigáro a zapálí si.+ Já jsem spíš na klasiku. Gun´s and Roses, Sex Pistols.... pak Bad Brains, nějakou dobu jsem měla ráda i U2. Jak je to s tebou? +další lok piva, teď si pěnu z nosu stírá i ona.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned dub 10, 2011 12:47 am

+podepře si bradu rukou+ V poslední době mi některý chlapi lezou na nervy. Jó Sex Pistols, ty mi vždycky připomenou mládí. +zatváří se, jako kdyby byla bůhvíjak stará+ Jak je to se mnou? V jaky přesně ohledu? Jestli kapely tak teď si děsně ujíždím na 4 non blondes a Gun´s and roses. +potáhne si z cigára+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » ned dub 10, 2011 12:56 am

Jenom v poslední době? +ušklíbne se.+ To si můžeš gratulovat.+ opět hluboce potáhne. Uculí se.+ Na čtyřicet nevypadáš. +jenom si ji trochu dobírá.+ Vidím, že také máš radši starší kapely. Ale máš pravdu, většina těch novodobějch stojí za hovno. Spíš jsem ale myslela, co se hraní týče. Máš už i nějaké písničky? Nebo budeme hledat i textaře? A jak jsi to představuješ s výdělkem a podobně?
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned dub 10, 2011 1:06 am

Písničky? +zatváří se nejistě a napije se piva+ No nějaký by tam byli, ale o jejich kvalitě by se dalo s úspěchem pochybovat. +ušklíbne se, potáhne a típne špačka+ A jako s výdělkem bych to neviděla zatím moc valně, zvlášť, když ani nejsme kompletní. Pak uvidíme, po prvním koncertu, jestli nám to pude. Teda ono nám to určitě půjde skvěle. +zasní se+ Budem slavný. Sex drogy a rock n roll. Zástupy ženskejch.... No +vzpamatuje se+ Myslim, že to pude. +zazubí se na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » ned dub 10, 2011 1:26 am

Něco´s napsala? +je na ní vidět, že ji to docela upřímně zajímá.+ Ráda bych si je poslechla. +Jak se Wenai zasní, na tváři se jí objeví potutelný úsměv, i když ty ženské ji celkem překvapí...zdá se, že překvapení bude ještě hodně...no nedá to na sobě znát.+ Jo, pude. +přikývne s úsměvem.+ Ještě cigáro? +posune jí krabičku po stole.+ Tak....zdá se, že jsme domluvené. Následující plán zní, najít další oběti a popracovat na skladbách. +zamyšleně se poškrábe na nose, jak si další plány srovnává v hlavě. Po chvilce se ale opět vzpamatuje a podívá se Wenai do očí.+ Je ještě něco, co bys o mě ráda věděla?
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron