Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » pon dub 11, 2011 6:59 pm

+Kdyby měla v puse pivo...co zatím nemá...už by si ho Wenai stírala z obličeje, jak v okamžiku vyprskne smíchem.+ Já tančit neumím. +ušklíbne se vesele, no současně jí zajiskří v očích.+ Ale jak chceš, je to tvé riziko. +mrkne na ni.+ Já jsem vždy. +uculí se a také zvedne půllitr. Na vítězství. +mrkne na ni, přiloží si ho ke rtům a současně s Wenai začne pít.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon dub 11, 2011 7:02 pm

No a? Já taky neumim zpívat. +zasměje se a pak začne pít, vypije to celý asi na dva zátahy a za dvacet vteřin, pak triumfálně položí půllitr na stůl a rozdejchává to a koukne na Kim, jak je na tom, jestli je připravená na další pivo+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » pon dub 11, 2011 7:08 pm

+Kim právě dopije první a zatím co Wenai rozdejchává, už bere druhý. Jenom se při tom culí a nespouští z ní oči. Vůbec jí netrápí, že jí sem-tam teče pivo po bradě a kape na stůl.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon dub 11, 2011 7:10 pm

+kývne a taky se do toho pustí, za chvilku ten náskok dorovná a už má druhý pivo v sobě, když ho do sebe doklopí tak nedokáže zabránit říhnutí, decentně si zakryje pusu rukou a už se hrne po třetím pivu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » pon dub 11, 2011 7:16 pm

+Uculí se ještě víc, při jejím říhnutí a i ona pokládá dopitý pivo.+ Nezapomeň na panáky. +mrkne na ni a jeden po druhém do sebe nalije. Trochu se z toho oklepe.+ Joooo... to má říz. +oči jí zasvítí vypitým alkoholem, ale také tou samotnou soutěží. Vezme třetí půllitr a začne ho do sebe bez větších potíží lít.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon dub 11, 2011 7:18 pm

+dopije třetí půllitr+ Neboj se, já zvládnu všechno! +koukne na ni, mírně opile a hodí do sebe panáky jako by se nechumelilo+ Pivíčko. +broukne si a už ho do sebe klopí až si ho leje po triku+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » pon dub 11, 2011 8:40 pm

+kouká na ně, jedno obočí zvednutý, což je výraz údivu, a nejen on na ně kouká, už zaujaly půlku hospody a lidi kolem se vsází, která dopije dřív, která se dřív pozvrací a která dřív odpadne a někteří skandujou a pískají+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte dub 12, 2011 4:05 pm

+Jak Wenai do sebe hází panáky, dopije třetí pivo a hned si přitáhne poslední, i když prvně sáhne trochu vedle a současně s Wenai ho do sebe, za vydatného povzbuzování nesoucího se od sousedních stolů, lije proudem, takže do poslední chvíle není jasné, kdo vlastně zvítězí.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte dub 12, 2011 4:07 pm

+leje a leje až doleje a vítězoslavně třískne s půllitrem o stůl až ho kus upadne+ Jo! +zařve+ Co? +kouká na Kim, protože evidentně dopily obě stejně, tak se nakonec rozesměje, docela opilá+ Jo tak to je dobrý, seš dobrá, fakt jo. Já myslím že to takhle necháme, páč další pivo už fakt nedám.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » úte dub 12, 2011 4:08 pm

+v hospodě se strhne povyk mezi těma co sázali, protože se nedokážou dohodnout, kdo dopil první, tak se začnou prát, barman na to jen tak kouká a líně strká drahý flašky pod pult+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron