Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte dub 12, 2011 10:59 pm

Barman: +V první chvíli se lekne, jak se jí objeví za zády....v druhé chvíli si už myslí, že půjde zavolat poldy, no když vytáhne sáček, zamrká jestli vidí dobře a pak se na něj opile uculí.+ Vy jste můj anděl. Jo, po čem to máte?

Wenai: +Chvíli se zdá, že o tom přemýšlí. Nebo se aspoň soustředěně mračí.+ Docela klidná čtvrť, jo? +cuknou jí koutky, jak se rozhlédne kolem.+ To bude lepší. +přikývne a pak se na ni usměje.+ Doufám, že máš dost velkou postel. +také se zazubí a těžko říct, jestli to myslela jako vtip, nebo ne.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » úte dub 12, 2011 11:05 pm

Kim: +sedne si na židli vedle Wenai a koukne na Kim a začne balit jointa+ Tři za brko. A tvůj anděl teda určitě nejsem, to bych musel něco vědět. +pokrčí rameny a dál motá+ Můžu si vzít cígo?
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte dub 12, 2011 11:09 pm

Haló? +houkne do mobilu+ Nazdar, přijď sem a vem tu motorku k nám. Jak kam? No sem, do hospody. Jo. Jo. Do garáže. Nazdar. +zazubí se na Kim+ Vyřízeno. Já? Postel? Obří. Ale kdyby jsi se bála, tak mám i gauč. +nahne se k ní a mrkne na ni+ A ráno snídaně do postele, nebo na gauč... cokoli budeš chtít. +pohled jí spočine na trávě a olízne si rty, je vidět, že na ni má chuť+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte dub 12, 2011 11:22 pm

Barman: Seš, jen o tom nevíš! +uculí se.+ Jo klidně, posluž si.+ Dá mu ty tři eura a vezme si jointa. Strčí si jej pod nos a přivoní.+ Zdá se, že je to kvalitní matroš. +pokývá hlavou uznale.+

Wenai: Bála? +zasměje se.+ Koušeš? +úsměv se jí ještě roztáhne.+ Tomu říkám servis. Že bych se přestěhovala z toho mýho krcálku k vám? +vytáhne zapalovač a připálí si jointa. Párkrát potáhne a pak ho podá Wenai.+ Je to dost silný. +upozorní ji a vyfoukne kouř.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Sid Vicious » stř dub 13, 2011 1:39 pm

Zpěvačku? Vytáhne si taky svýho jointa a připálí si. Proč ne... Budu tam. Odfoukne kouř bokem a otočí se ke Kim, když ji Wenai představí. Čau. Jsem Sid. Tak ty bubnuješ? Prohlíží si ji drze. Jsem ulítlá na bubeníky. Ušklíbne se. A ty nohy si klidně dej zpátky, mně to neva. Se znáte dlouho? Kývne bradou k Wenai, ale otázka je spíše pro obě.
I am an anti-Christ
I am an anarchist
Sid Vicious
Člověk
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 12, 2011 3:16 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » stř dub 13, 2011 2:28 pm

Sid: Čau. +pokývá trochu nekoordinovaně hlavou.+ Kim. +představí se a pak se uculí.+ Nebi buď za to dík, že je ze mně bubeník. +broukne si a tváří se při tom mírně sjetě. Zaostří na ni.+ A co bubenice? +ušklíbne se.+ Dlouho, dlouho. +přikyvuje a pak zaostří na hodinky na zápěstí+ Asi tak....hodinu...? +koukne na Wenai.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Sid Vicious » stř dub 13, 2011 4:10 pm

Kim: Zasměje se jejímu popěvku, ne posměšně, ale pobaveně. Bubenice? To se teprve uvidí. Ušklíbne se a pak si objedná u barmana rum a kofolu. Aha... takže ty se taky ucházíš o to místo v kapele?
I am an anti-Christ
I am an anarchist
Sid Vicious
Člověk
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 12, 2011 3:16 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » stř dub 13, 2011 4:15 pm

+vezme si cigáro, zapálí si ho a zazubí se na ně+ Služebníček. +a odšourá se zase za bar, donese rum a kofolu a jde zase jinam+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř dub 13, 2011 4:22 pm

Kim: Koušu jenom na vyžádání. +zazubí se na ni a vezme si jointa+ Nó, hidinu, možná už i hodinu a půl. +potáhne si a vypadá spokojeně+ Boha ten ale dává. +zamumlá ještě si potáhne a podá ho zpátky Kim+ Však se klidně k nám nastěhuj, je tam volnej ještě jeden krcálek u půdy. +mrkne na ni+ A že seš v mí kapele, tak dostaneš slevu.

Sid: É, co? Jo. +kývne a rozesměje se, jak na ni ta tráva působí+ Jo, Kim už je v kapele, páč je to zřejmě jediná bubenice široko daleko. A navíc +zaostří na Kim+ se mi líbí ten její účes.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Sid Vicious » stř dub 13, 2011 6:45 pm

Wenai: Nalije si rum do kofoly a s chutí se napije. Takže Kim nemá konkurentku? To je nespravedlivé. Zasměje se a pak si Kim prohlídne podrobněji. Ale ten účes je godlike. Řekne uznale.
I am an anti-Christ
I am an anarchist
Sid Vicious
Člověk
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 12, 2011 3:16 pm

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron