Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte čer 14, 2011 3:54 pm

To je supr nápad. +přikývne znalecky a sedne si k nim.+ Akorát bys to možná neměla věšet tak vysoko. Aby se k tomu dostali i nižší lidi.+ Poznamená, vezme si jeden balónek a prohlíží si ho.+ Já si klidně poskočím i tak. +mrkne na ni.+ Tohle je taky dobrý. +kývne k balónku.+ Takže začnu foukat. +přisune si k sobě několik balónků.+ Kohos nakonec sehnala? +zajímá se a začne nafukovat první.+

Anjel: Jo, pivo. Díky. +usměje se na něj.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte čer 14, 2011 3:59 pm

Tak nižší lidi požádaj vyšší lidi, aby jim to sundali. Aspoň se seznámí. +zasměje se a podá jí tubu s heliem+ Nafoukni to tímhle, aspoň se nebudou povalovat po zemi. Mnó, přijedou Green Day, Sex pistols na mě z vysoka kašlou, ale taky dobrý. Bude to pařba. +usměje se, rozkládá před sebou párty ozdoby a izolepu a začne vázat šňůrky na jointy, co už jsou ubalený a je vidět, že se těší+ Dáme si toho jointa ne? +zapálí ho, potáhne si a podá jí ho+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » úte čer 14, 2011 4:02 pm

+vyskočí a načepuje Kim pivo a donese jim tři panáky mariuhanovýho Squashe+ Dáme si něco silnějšího, jak vidím, bude to dlouhej dem. +rozdá jim panáky+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte čer 14, 2011 4:15 pm

Vidím, že ses pořádně připravila. +usměje se, vezme si tubu.+ Bacháá... +pustí balónek, který už nafoukla, ten chvíli poletuje po hospodě až nakonec vrazí do Anjela.+ Sorry... +Kim se na něj zazubí, ale moc omluvně to nevypadá.+ Myslíš, že je tu tolik balónků, aby tě případně unesly? +koukne na Wenai se zájmem a začne nafukovat. Vezme si od Anjela panák i pivo.+ Dík. +připije si s nimi.+ Ať to dnes vyjde. +hodí ho naráz do sebe.+ Green Day jsou v pohodě. Určitě to bude dobrá pařba. +mrkne na ni a přidá k tomu ještě úsměv navíc.+ Doufám, že mi věnuješ jeden tanec. +vezeme si jointa a taky si potáhne.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte čer 14, 2011 4:18 pm

+kouká na dráhu balonku a pak se Anjelovi směje+ Tolik balonků tu teda určitě není, mě je kus. +pokývá hlavou+ Na punk, výtržníci. +ťukne si s nima a vypije panáka+ Green day jsou boží. Myslím, že Byron bude muset do smrti na rukou nosit. +zasměje se+ Hmmm tanec? No uvidím jestli se mi do mého narvaného programu vlezeš. +dělá, že nemá vůbec čas, ale pak se na ni zazubí a mrkne+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » úte čer 14, 2011 4:22 pm

Hej! Hej! co to je? +odhání od sebe balonek+ To jsou vtipy tohleto. +ušklíbne se a vezme si panáka+ Na jointy. +vypije ho na ex+ Dejm to, dej mi to. +sebere Kim jeden balonek zpola nafouklej heliem trochu se ho nadechne a začne zpívat změněným hlasem+ Welcome to a new kind of tension. All across the alien nation. Everything isn't meant to be okay. +zasměje se+ A já bych vám nestačil? +zeptá se, když helium vyprchá a on mluví zas normálně+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte čer 14, 2011 4:45 pm

Wenai: Ts... +pokroutí hlavou, no pak se ušklíbne a ztiší hlas, aby ji Anjel neslyšel.+ Abych tě pak tedy nemusela unést.

Anjel: Hej! To jsem chtěla udělat já. +řekne, když jí sebere balónek. Začne se smát, když ho slyší. Nadechne se z tuby a taky jako trpaslík zazpívá+ ...Television dreams of tomorrow. We're not the ones who're meant to follow.... jo, myslím, že Billie má docela silnou konkurenci. +řekne se šibalským úsměvem, když už taky mluví normálně.+ Musíme ty balónky nafouknout? Možná by stačilo každému dát při vstupu dýchnout. +uculí se na Wenai, no vezme si další balónek, nafoukne ho a zaváže.+
Naposledy upravil Kim Jasper dne úte čer 14, 2011 5:05 pm, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte čer 14, 2011 4:51 pm

+rozesměje se+ Vy ste šašci. +zakroutí hlavou+ Kolik je hodin? Kolik je hodin? +poplašeně se podívá na hodinky+ Já musim pro dort. +zvedne se+ Pokračujte, pilně se čiňte, já se hned vrátim, doufejte, že ten dort cestou nezničím. +usměje se na ně a vyběhne ze doveří do Londýna+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » úte čer 14, 2011 4:54 pm

+v klidu si tam balí jointy a zubí se na Kim+ Možná bysmě měli dát dýchnout každýmu, když bude odcházet, víš co, takový ty alkoholtestry. Abysmě věděli jestli si to dost užil.
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte čer 14, 2011 5:10 pm

Wenai: Neboj, zvládnem to tady. +mrkne na ni, než odejde, pak se koukne na Anjela.+

Anjel: To snad ani nebude třeba. +zazubí se.+ Abys nakonec nebyl pod stolem mezi prvními, Anjeli. +rýpne si do něj. Dofouká poslední balónek a začne vázat jointy, pak si stoupne na židli a přivazuje je ke stopu.... nebo k nějaké šňůrce, co tam je.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron