Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Okolí » úte čer 14, 2011 6:50 pm

Billy: +usměje se na Kim a podá jí ruku+ Ahoj. To je dobrý, nemáme toho moc a on +kývne na Anjela+ To zvládne. Spíš bych se něčeho napil. Co tu máte? +koukne na obě holky+ A ten kluk, co má dneska narozeniny, už je tady? A budete chtít něco konkrétního zahrát?

Mike: +taky Kim podá ruku+ Čau, kočky. Náhodou je to tu super, jako když jsme začínali, taky po takovejchle klubech. +zapálí si+
Okolí
 
Příspěvky: 538
Registrován: ned dub 25, 2010 10:07 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte čer 14, 2011 6:52 pm

Billy: Máme tu všechno, támhle je bar. +ukáže na bar+ A barman vám šel zrovna tahat věci a já to tady musím dodělat. +ukáže na rozdělanou výzdobu+ Takže se zatím napijte, opijte, zhulte, co chcete. Mohli by ste začít hrát tak v devět a speciálně pro Byrona, toho oslavence, bych prosila Cigarettes and valentines, je to jeho oblíbená. Moje ostatně taky. +usměje se na ně a jde zdobit+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » úte čer 14, 2011 6:58 pm

+vletí dovnitř v ruce větší hezky zdobně vázanou krabici+ Tak jsem tady... +ohlásí se hlasitě, než si uvědomí, kdo všechno tam je+ Ehmn... jsem tu. +řekne o něco tišeji směrem k holkám a nejistě se podívá na ostatní+ Zdravím.
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte čer 14, 2011 7:18 pm

Bill: Jo, on to zvládne. +přikývne s úsměvem.+ Pak byste třeba mohli zahrát i American Idiot... co říkáš Anjeli? +mrkne na barmana, který tam zrovna dotáhne ostatní věci.
Kouká kolem a hledá třetího člena.+ Je tady i Tré Cool? +zeptá se po chvilce.+

Jess: +Všimne si ji, tak na ni mávne, ať přijde blíž.+

Wenai: Chceš ještě s něčím pomoct?
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » úte čer 14, 2011 7:21 pm

+na to že je anděl moc síly nemá, tak tam funí pod haldou činelů+ No, třeba. +shodí je na podium a jde pro další+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Okolí » úte čer 14, 2011 7:25 pm

Ahoj. +zazubí se na Jess Billy i Mike+ Jo, někde tu je. +pokývá hlavou Mike a pak na něj zavolá, protože kolem zrovna nese šlapák+ Hej, Tré, pojď pozdravit holky. +přitáhne ho+

Tré: Nazdar. +usměje se na ně a podá si s nima ruku+ Je to tu vážně cool. +usměje se+ Dáme si pivo? +koukne na ostatní, který kývnou+ Pudete s náma, ne? +koukne na Kim a Jessicu+
Okolí
 
Příspěvky: 538
Registrován: ned dub 25, 2010 10:07 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte čer 14, 2011 7:27 pm

Kim: Ne, v pohodě, už to mám. +mávne do lokálu, kterej už je vyzdobenej+ Natoč chlapům něco, určitě maj po cestě žízeň. +mrkne na ni a jde skládat aparaturu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » úte čer 14, 2011 7:53 pm

Kim: +mávne jí nazpět a přejde blíž+ Ahoj. +usměje se+ Tak jak to tady vypadá? +vyzvídá a odloží krabici na stůl+

Billy, Mike: Ahoj. +pousměje se nejistě+ Jsem Jessica. +představí se hned, slušně vychované děvče, i když to někdy nevypadá+

Tré: No... +nadechne se jak nad tím jakoby vážně přemýšlí+ ... já myslím, že půjdu ráda. +usměje se snad i rozkošně+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte čer 14, 2011 7:58 pm

+Je z Trého mírně unešena....hlavně z toho velkého bubnu, co nese, závistivě na něj kouká.+ Když to říkáš ty. +mrkne na něj a podá si s ním ruku. Konečně si všimne, že se jí už nějakou dobu pálí filtr, tak cigáro uhasí v popelníku.+ Jo, to moc rády. +koukne na Jess a taky na Wenai, která ale jde skládat aparaturu. Přeleze přes pult a chytne se pípy.+ Chceš taky načepovat ještě jedno? +zavolá za ní.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Okolí » úte čer 14, 2011 8:04 pm

Tré: +když si všimne Kimina pohledu, tak se jen usměje+ Líbí se ti bicí? Chceš si to zkusit, ež začnem hrát, protože pak, jen bůh ví, jak ty bicí budou vypadat. +zasměje se+

Billy: +prohlídne si Jess+ Takže ty seš tady taková slušňačka, jo? +zeptá se jí s úsměvem+ A nechá se slušňačka ode mě na něco pozvat?
Okolí
 
Příspěvky: 538
Registrován: ned dub 25, 2010 10:07 pm

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron