Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » úte čer 14, 2011 9:39 pm

Mem: Tak zatím je to docela fajn +potahuje+ Nic to se mnou nedělá. Chceš si to zkusit? +podá ji to+
Byron: Tak já se směju pořád, takže ani nepoznám, kdy to na mne začne působit +zasměje se+ Zásek? Jako že se zaseknu? To taky občas dělám +culí se dál+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Okolí » úte čer 14, 2011 9:40 pm

Tré: +vyskočí a utrhne si jednoho jointa, zapálí ho a dá si a pak kývne na Kim+ Hm? Přece tu nebudu hulit sám. +usměje se+
Okolí
 
Příspěvky: 538
Registrován: ned dub 25, 2010 10:07 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte čer 14, 2011 9:43 pm

Jessica: A to děláš nejlepší věc na světě, když mi věříš. +zazubí se na ni+ No výlety třeba do Amsterodamu, tam obvykle končím, když pařím, nebo Helsinky. Tam jsme taky jedno uskončili i když nebvim proč. Dobrodružství bejby.

Styx: Jasně, zasekneš se, ale tak jako příjemně. Třeba na hudbě nebo tak. +pokývá hlavou, jak jí to vysvětluje+ Holka, ty bys měla brát takový věci častěj, ani nevíš o jak boží stavy přicházíš.
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » úte čer 14, 2011 9:49 pm

Byron: No to si teď nejsem jistá. +zasměje se+ Hmn... Amsterdam... tam bych se ráda podívala. +zasní se na chvilku+ A mimo to miluju dobrodružství. +zavlní téměř nenápadně obočím+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte čer 14, 2011 9:52 pm

Jessica: +usměje se na ni+ Tak čeho se bojíš? +řekne potichu a podá jí šlauch od vodnice+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte čer 14, 2011 9:53 pm

Byron: Já mám jenom dobré nápady. +mrkne na něj.+

Tré: To předci není žádná ostuda. +uculí se, ale tak si také vyskočí a jednoho, dost objemnýho si utrhne.+ Tak co budete hrát jako první? +zeptá se, až si taky zapálí.+ Hmm...já si utrhla nějakýho silnějšího. +jak si potáhne, až se jí zatočí hlava.+ Zajímalo by mě, odkud to ta Wenai má. +napadne ji, že ji už docela dlouho neviděla, tak se rozhlédne kolem a hledá ji pohledem.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte čer 14, 2011 9:54 pm

+koukne na Billiho a na Mikea+ Tak hoši, váš čas nadešel, ke strojům. +mávne na podium+ Odeberte si svýho bubeníka a rozjeďte to. +zazubí se na ně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Memory » úte čer 14, 2011 9:57 pm

Barman: "A ľadom." prikývne. "Ďakujem." chytí pohár a napije sa. Nie je to také zlé, dokonca aj ten pohár j čistý, tak si začne o tomto mieste vylepšovať názor ( ;) ).

Styx: Usmeje sa a pokrúti hlavou. "Na to ešte nie som dostatočne opitá." odmietne zatiaľ a rozhliadne sa naokolo. "Kde sú tí Green Day?" odhliadnuc od krčmového hluku je tam až podozrivé ticho.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Putyka

Příspěvekod Okolí » úte čer 14, 2011 9:57 pm

Tré: +usměje se na Kim+ Jo, ale ve dvou je všechno větší sranda. +potáhne si a vyfoukne hustý kouř+ Je to dobrej materiál, možná by mi pak mohla dát tip. Co bude první? Nech se překvapit. +usměje se na ni+

Billie: +přijde k Trému+ Hele přestaň tu balit ženský, jdem hrát. +táhne ho od Kim pryč+

Tré: Pak pokecáme. +křikne na Kim+
Okolí
 
Příspěvky: 538
Registrován: ned dub 25, 2010 10:07 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » úte čer 14, 2011 9:58 pm

Byron: Třeba toho, že bych mohla být zneužita k nějakým nekalostem. +zdělí mu tiše, vezme si od něj šlauch a potáhne, načeš se hezky rozkašlá+ Sakra...
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron