Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte čer 14, 2011 10:01 pm

Tré: Jo, jasně. +přikývne než odejde a znovu hledá pohledem Wenai, až ji nakonec spatří.+

Wenai: +Přiskočí k ní odzadu, chytne ji kolem pasu a políbí na tvář.+ To je boží.... víš co? Tré Cool slíbil, že mi dá hodiny bubnování. +culí se a v ruce má pořád toho jointa.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte čer 14, 2011 10:08 pm

+lekne se, když na ni Kim skočí, ale pak se rozesměje+ Fakt? No to je boží, asi si taky budu muset najít nějakýho učitele, abych pak nebala pozadu. +pokýve vážně hlavou a chytne ji za ruku+ Pojď, už budou hrát. +táhne ji k podiu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte čer 14, 2011 10:10 pm

Jessica: Jistě, že budeš zneužita k nekalostem. Například k tomu, aby jsi motala jointy, nebo trhala papírky LSD. Samý strašný věci. +pokývá vážně hlavou a když vidí, že Green day jdou hrát tak ji táhne k podiu+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte čer 14, 2011 10:12 pm

+když jsou nachystaní na podiu, tak si Billie vezme mikrofon+ Dobrý večer, vespolek, jsem nesmírně rád, že jsem se tu sešli ke spořádané oslavě narozenin jednoho distingla... ble, ne to neřeknu. +zasměje se+ Každopádně všechno nejlepší Byrone, tahle je speciálně pro tebe! +zařve a začnou hrát+

Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » úte čer 14, 2011 10:13 pm

Byron: +chvíli se tváří naoko vystrašně, ale vzápětí se rozesměje+ Pokud dostanu to správné školení. +směje se, překvapeně zamrká, když jí začne někam táhnout, ale pak si všimne, že bude hrát Byrenonův dárek a srovná s ním krok+ Tvoje nejoblíbenější kapela? +zajímá se+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » úte čer 14, 2011 10:18 pm

Byron: Tak k tomu mě tedy nepřinutíš, abych tohle brala častěji +zavrtí hlavou a zachichotá se+ Jen jsem chtěla vyzkoušet, jaké to je. Neříkám, že to bylo špatné, ale nezvykla bych si.

Mem: Jdeme se mrknout blíž na tu kapelu? Hrají moc dobře +prodírá se davem k pódiu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte čer 14, 2011 10:23 pm

Jessica: Neboj do toho se dostaneš. +řekne a pak začne ,,tančit" sem tam ji chytne za ruce a zatočí se s ní, sem tam se zatočí s Kim nebo s Wenai a té pak křikne do ucha+ Seš boží, víš!. +a křepčí dál+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte čer 14, 2011 10:25 pm

Wenai: +Nechá se dotáhnout k pódiu.+ Já myslím, že hraješ velice dobře. +mrkne na ni a podá ji jointa, aby si potáhla.+ Zajímalo by mě, odkud jsi tohle sehnala? +a jak GD začnou hrát, tak jí hlava začne pokyvovat do rytmu, ani neví jak.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte čer 14, 2011 10:27 pm

Kim: To mám z Vídně, letecky zaslaný. Od jednoho... chlápka. +když začnou hrát, tak se taky pustí do ,,tance" a tančí prakticky s každým, když na ni křičí Byron, tak mu odpoví+ To proto, že ty seš taky boží! +a tančí dál+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Memory » úte čer 14, 2011 10:29 pm

Styx: Prediera sa spolu so Styx a sem tam si odpije zo skotskej. Keď sa dostanú k pódiu, ale nie tak blízko aby tam boli natlačené, zakričí Styx do ucha. "Tu je to dobré." teda jako tam kde stoja a potom sa sústredí na kapelu.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron