Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » čtv čer 16, 2011 12:54 pm

Shane: +Překvapeně na ni koukne a párkrát zamrká, jestli Shane není nějaký jointový přelud.+ Ahoj... +řekne pořád trochu zaraženě, sjede ji pohledem a přemýšlí, jestli ji zná.... nezná.+ Oslava narozenin. +vysvětlí stručně a kývne hlavou k Byronovi na pódiu.+ Ty seš... kdo? +zeptá se, a pořád si ji prohlíží.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Shane McCutcheon » čtv čer 16, 2011 1:35 pm

+koukne na poodium a pokývá hlavou+ Hm... říkala jsem si, že jsem ho s nima nikdy neviděla. Já jsem Shane. +natáhne k ní ruku+ Šla jsem kolem a nějak mě to tady zaujalo. Líbí se mi tu, je to jak starý CBGB, to podium a polepený zdi. +rozhlédne se kolem a pak se pohledem zastaví na ní a usměje se na ni+ Líbí se ti ta muzika? +kývne k poodiu+
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » čtv čer 16, 2011 2:44 pm

Shane: To je nový člen. +neodpustí si poznámku a se šibalským zajiskřením v očích se ušklíbne.+ Kim. +podá jí ruku. Při zmínce o CBGB překvapeně nadzvedne obočí.+ Jak dobře se vyznáte v punkové hudbě? +zeptá se se zájmem a odklepne cigáro do popelníku, jednu nohu si vyloží na vedlejší židli. Ještě překvapeněji na ni koukne, když jí začne rovnou tykat. Ale to se jí spíš líbí. Usměje se a oči ji zazáří.+ Líbí. +přikývne.+ Předpokládám, že tobě taky, když znáš CBGB.
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Shane McCutcheon » čtv čer 16, 2011 3:15 pm

Fakt? +uškleb+ To se má. +zasměje se+ Abych řekla pravdu tak v punku se moc nevyznám, spíš punk rock, ten šílenej punk se mi moc nelíbí, vlastně vůbec. +pokrčí rameny+ Tohle je v pohodě. Normálně spíš poslouchám Blackhearts, Janice Joplin a takový věci. A kdo by neznal CBGB, že jo. +usměje se na ni křivým úsměvem+ Doufám, že mě za to neukřižuješ, že neposlouchám punk, moc.
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » čtv čer 16, 2011 6:06 pm

Mem: +přesune se k baru a objedná si u barmana další sklenku+ Byla jsi už někdy na takovéto podobné akci? Já jsem sice na škole chodila na koncerty školní kapely, anebo když byl ples, tak po něm nastoupili takovíto nadržení borci +kývne ke Green Day+ ale v takovéto zahulené putyce jsem tedy poprvé +culí se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv čer 16, 2011 6:20 pm

(Green day jako nadržení borci :mrgreen: ježíškunakříšku :mrgreen: )
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » čtv čer 16, 2011 6:39 pm

Styx, Memory: +zajme ho Styx s Memory, chvilku je pozoruje a nakonec k nim zamíří+ Dobrý večer, dámy. +ukáže své bílé zuby v zářivém úsměvu+ Bylo by mi ctí nabídnout vám své služby. Jmenuji se markýz de Carabas a seženu cokoliv potřebujete. Zářící popel pro krásnou pleť, jablko ze zahrady Hesperidek, nebo snad trochu touhy? +oči mu po nich jen kmitají a pořád se usmívá jak kocour+
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » čtv čer 16, 2011 6:55 pm

Shane: Jo, Blackhearts jsou dobří... +přikývne. Zasměje se.+ To by ses divila, kolik nevzdělanců chodí po této zemi. +uculí se. Pokrčí rameny a típne cigáro.+ Pokud neposloucháš dechovku, nebo country, nemám na to důvod. +řekne s úsměvem.+ Hele, nechceš jointa? +stoupne si na židli.+ Odkud ses tu vlastně vzala? +koukne na ni svrchu.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Memory » čtv čer 16, 2011 7:19 pm

Barman píše:Co? +koukne na ni protože pořád zkoumal tu divnou flašku vína, tu teď chytnul a schoval pod pult+ Jo! Jasně, +naleje jí a podá jí ji+ Nechte si chutnat. +zazubí se na ni+


Barman: "Díky." vezme si panák a tiež sa naňho usmeje.

Styx: Zavrtí hlavou. "Na nejakom koncerte som už bola, ale to bolo buď na otvorenom priestranstve, alebo v nejakej hale. Ale aj toto má svoje čaro." usmeje sa a odpije si zo svojej sklenky. Potom sa zarazí. "Ježíš, ani sme si neštrngli." hneď si so Styx štrngne.

MdC: Keď sa u nich odrazu objaví ten cudzinec, prekvapene, skúmavo naňho pozrie, potom pozrie na Styx, či ho pozná, ale tá sa asi tvári rovnako. Pri tej ponuke jeho služieb nadvihne obočie. "Ako ste prišli na to, že niečo potrebujeme?" spýta sa, ale usmieva sa pri tom, lebo jej to príde vtipné, ani nevie prečo. (To asi ten dym z trávy všade naokolo :D )
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Putyka

Příspěvekod Shane McCutcheon » čtv čer 16, 2011 7:22 pm

Dechovka a country, božechraň. +zasměje se+ Jointa? Jasně, vždycky. +kývne a prohlíží si ji, jak tam stojí na židli, tak na ni laškovně hvízdne+ Šla jsem z jednoho večírku v Hollywoodu, byla tam nuda, tak jsem si říkala, že se trochu projdu a dám si tacos, tady za rohem dělaj fakt dobrý, ale když jsem viděla tady tu hospodu tak mi to nedalo a zastavila jsem se tady. +skloní pohled k teniskám a zasměje se+ Asi není úplně dobrý vetřít se na něčí oslavu narozenin, ale snad to nikomu vadit nebude.
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron