Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned čer 19, 2011 10:41 am

+další písnička, Byron paří jak šílenej+

Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Mercy Thompson » ned čer 19, 2011 12:04 pm

Wenai Lafayette píše:Mercy: To je dobře, myslim. +kývne a nechá si teda jointa a ještě si potáhne+ Vadí ti to? +kývne k jointu a zadusí ho, zybtek položí vedle popelníku na pozdějc+ Poloindiánská? +koukne na ni+ To zní zajímavě. Z jakýho kmene máš tu půlku? No... +zamyslí se+ Tady nikdo moc konfliktní není, pokud mu nechceš zabrat jeho... +zamyslí se jak to říct+ mno, teritorium, tak je to v pohodě. Je tu spousta různých druhů lidí, nelidí a všeljakých podivností. +pokrčí rameny+ Já? +usměje se+ Eh já jsem čarodějka, což až tak zcela nevystihuje samotnou mou podstatu, ještě když započítáš to, že mi to zas tak skvěle nejde. Ale za to, jsem docela dobrá baskytaristka, aspoň mi to říkaj. A taky píšu písničky. +ukáže na ni a kývne hlavou+ Teď ty


Ne, nevadí...*zavrtí hlavou*hm..jo, otec byl indián z kmene Blackfoot, který potkal mou trochu naivní mladičkou matku..a jsem na světě..*rozhodí rukama* měla slabost pro rodeové jezdce...já ho nikdy nepoznala, zabil se v autě brzy potom, co se potkali...*pokrčí rameny a až se sama diví, že jí to tak vykládá*no, tak to budu v bezpečí...o teritoriích něco vím..*ušklíbne se* a nikomu do nich nelezu...píšeš? a něco, co bych mohla znát?*zajímá se*noo..jinak..*chvíli na ni kouká, pak se rozhodne jí věřit* jsem podědila po svým otci víc než jen tmavý vlasy..*zašklebí se*jsem měňavec, konkrétně kojot..a ne, není to to stejné, jako kožoměnec...*dodá*což je i důvod, proč mě matka nechala na převýchovu jiným...takže u mě tradiční rodinnej život taky nehledej..*uculí se*
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 154
Registrován: úte bře 29, 2011 5:45 pm
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » ned čer 19, 2011 12:08 pm

Markýz: Jakou... laskavost?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned čer 19, 2011 1:09 pm

Mercy Thompson píše:
Rebecca Altamirano píše:Beccy: jo, jsem tady teprv chvilku...*přikývne* mazlíky? jaké mazlíky?*zeptá se zvědavě a kouká na ni, jak dělá reklamu:)*ehm..možná jo..Abych řekla pravdu, moc se tady ještě nevyznám, většinu času trávím stejně pod nějakým motorem...tak někdy nestačím koukat, koho a co potkávám...ne že by to bylo až tak něco nového..*zahučí si konec do piva*


Mé tři mazlíky, dva Lancery EVO X a jedno Subaru Impreza WRX Sti. No nemyslím, že by tě tady mohlo něco nějak extra...překvapit. Uculí se. Je to tady v pohodě, většina obyvatel je nekonfliktní a velmi přátelská. Mrkne na ni. A vážně málokdo řeší, co jsi. Dodá nakonec.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Putyka

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned čer 19, 2011 1:10 pm

Wenai Lafayette píše:Becca: My náhodou makáme až se z nás kouří, takže pak potřebujem řádně schladit odpovídajícím množstvím piva, víš? +zasměje se+ Co ty? Všechno v pohodě?


No jo, tak to potom chápu, žízeň a vyprahlé hrdlo je hrozná věc. Pokýve chápavě hlavou. U mě? Ale jo, všechno v cajku. Žiju a to je podstatný. Ušklíbne se.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Putyka

Příspěvekod Mercy Thompson » ned čer 19, 2011 1:29 pm

Beccy: mišutky desáté generace?*vykulí oči*no to je někdy dovez...*zazáří ji oči* ehm..no, překvapit..asi ne úplně..ale..*zamyslí se* není tady někde nějakej..zlatej pramen? jsem si říkala, když jsem si pořizovala nového Rabbita, že jako jestli nebudu vypadat jako zlodějský podnikatel..a zatím mi do garáže dojel hummer, ferrari...*kroutí hlavou*a co mám další zakázky, tak to taky není nic malého..*napije se piva, at jí to tam neteplá* no, bylo by fajn, chvíli nic neřešit..*ušklíbne se* není nad obyčejný život s rukama od oleje..
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 154
Registrován: úte bře 29, 2011 5:45 pm
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Putyka

Příspěvekod Mgala » ned čer 19, 2011 2:03 pm

+Někde se tam ztratila decánko v davu, popila pár drinků, pokecala s hostama, nechá na baru útratu včetně tučnýho spropitnýho, poděkuje barmanovi za jeho služby a vydá se na cestu domů - do práce dojde nová zásilka, tak by měla být přitom. +
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 143
Registrován: sob zář 26, 2009 10:03 am
Bydliště: Wien

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » ned čer 19, 2011 4:53 pm

Shane: Tak to bych k tobě někdy mohla třeba skočit. Je to daleko? +zeptá se. Koukne jí do očí a usměje se.+ A kvůli čemu ještě? +típne jointa a vytáhne si své cigarety. Nechá je na stole, kdyby pak Shane taky chtěla. Zasměje se.+ Rytmus v těle mám, ale tanec moc nemusím. Co tvé hudební nadaní? +vyzvídá.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned čer 19, 2011 6:06 pm

Mercy: +opře se o bar a kouká na ni zaujatě, když mluví o svém otci+ Hm, takže sourozence nemáš? Já mám už jenom bráchu a ten je někde se svou ženou v tichomoří. A teda vlastně ještě sestru, ale ta je... +mávne rukou a zamračí se, jako by chtěla zahnat nějakou nepříjemnou vzpomínku+ A s matkou se ještě vídáš? +zeptá se pak+ Kojot... +řekne jako by si to představovala+ to není špatný, kojot je v pohodě. +usměje se na ni+ Ne, ne, nic co bys znala. +zasměje se+ Teprv to zkoušíme a první koncert je v nedohlednu.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned čer 19, 2011 6:07 pm

Becca: Žiješ? +vyjeveně na ni koukne+ No to jsem ráda, že žijej, poslyš nejsou ty vaše mejdany nějaký divoký tam? Co se tam děje. +uculí se a se svítícíma očima na ni koukne+ Co se tam děje v zákulisí pověz mi nějaký drby. +kývne na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron