Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Shane McCutcheon » úte čer 28, 2011 12:04 am

No jasně. +kývne a vstane, přejde k ní a natáhne k ni ruku+ Hm? +podívá se na ni tázavě s jedním koutkem úst vzhůru v náznaku úsměvu+
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » úte čer 28, 2011 11:20 am

Wenai: Jasně, tady máš to pivo a tady mám něco zvláštního. +vytáhne karafu s vínem a naleje jim dva panáky+ Je to víno z Atlantidy a je to jak... +pokrčí rameny+ tekutý slunce. +přišoupne k ní jednu skleničku a sám si vezme druhou+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte čer 28, 2011 11:23 am

Anjel: +vezme si skleničku a koukne dovnitř+ Hmmm, doufám, že mě to nepoloží. +usměje se na něj a ťukne si s ním a usrkne+ Páni. +vydechne jenom. Způsobovalo, že se cítila šťastná. Způsobovalo, že myslela na nebe větší a modřejší, než kdy viděla, na zlaté slunce visící na obloze. Všechno bylo jednodušší, všechno bylo mladší než svět, který znala.+ Co to je? A kde jsi to vzal?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte čer 28, 2011 1:42 pm

+Típne tedy cigáro, které jí už téměř spálilo prsty a postaví se.+ No proč ne, že? +když je to jenom tanec, usměje se na ni a chytne ji za ruku, pak spolu přejdou k pódiu.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » úte čer 28, 2011 4:04 pm

+nasadí výraz pubertální faninky+ Bude mi ctí. Nikdy jsem netančila s někým vašeho kalibru. +koketně zamává řasama a koutky úst jí cukají v úsměvu+ Pár jiných věcí? +naoko zpozorní a seskočí z barové židličky+ To by chtělo rozvést...
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte čer 28, 2011 4:29 pm

+nabídne jí rámě a vede ji na parket, tam si ji chytne jednou rukou kolem pasu, druhou drží ve své a začne pomalu tančit a tváří se střašně vážně+ No, například umím otevřít lahev šampaňského na tisíc způsobů. Nebo... +lehce ji zakloní a pak narovná+ nebo umím namíchat báječný pití. +zazubí se na ni+ Říkám tomu Ohnivý vočko a fakt stojí za ochutnání.
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » úte čer 28, 2011 4:31 pm

Ále, +mávne rukou a taky upije+ To sem donesl nějakej chlápek, byl tajemnej jak hrad v karpatech a tohle mi dal, že prý mu mám říct, kdyby se někdo po něčem sháněl. Prý je to víno z Atlantidy, ale nejsem si tím tak moc jistej.
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte čer 28, 2011 4:33 pm

Jako co, něco? +koukne na něj+ Ale je to fakt boží. A je to silný, nějak se mi motá hlava. Ale tak krásně. +usměje se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Shane McCutcheon » úte čer 28, 2011 4:47 pm

+s úsměvem sevře její ruku ve své a přejde s ní na podium, tam ji chytne za pas, jemně jí položí dlaně nad boky, stojí od ní na délku předloktí a pomalu tančí do rytmu, chvilku jí mlčky kouká do očí a pak promluví+ Jak to, že tu jsi sama? Má tvoje holka lepší věci na práci?
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » úte čer 28, 2011 5:01 pm

+pořád si drží výraz pubertální fanynky, což trošku ruší fakt, že jí v očích vesele jiskří+ Velice praktické... +přikyvuje hlavou, nechávajíc se vést+ Ohnivý vočko? +překvapeně zamrká+ Že by to tvoje pití vypálilo oči? +zazubí se+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron