Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát črc 22, 2011 6:17 pm

Tak to abysme tam začli hrát tak v devět ráno. +zasměje se+ Amaranth.. no, tak co kdyby jsme každej navrhli jednu dvě písničky a z toho uděláme play list a to by mohlo stačit. +poškrábe se ve vlasech+ No zkouška... to nevim, protože Kim někam odjela, nevim kam, a ani nevim kdy se vrátí, že prý máme zkoušet bez ní. +pokrčí rameny+ Ale jak to nevim.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Byron » pát črc 22, 2011 6:20 pm

Jo, myslim, že jenom kvůli tobě ten koncert tak brzo začínat nebude. +zasměje se+ Kim je pryč? +trochu se zamračí, ale pak se usměje na svý palačinky a pustí se do nich, pak ho něco napadne, tak něco zamumlá, ale není mu rozumět, tak mávne rukou a dožvíká a polkne a řekne+ Nebo si můžem najít záložního bubeníka. Třeba dalšího chlapa, aby jsme mě vy ženský v té kapele neudupaly.
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Jessica Latem » pát črc 22, 2011 6:28 pm

+zasměje se a pořádně si ukousne rohlíku+ Hmn... +zašermuje jím+ To je dobrý nápad, určitě to dáme brzy dohromady. +pousměje se+ Že odjela tak najednou... snad se nějeděje nic vážného. +lehce se zamračí+ Nevím jestli je to dobrý nápad. S každým bubeníkem se hraje jinak... abychom pak neměli potíže se s ní sehrát. +zamračí se+ Ale jako přechodné řešení... pořád lepší než nic. +pokrčí rameny+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát črc 22, 2011 9:50 pm

Nevim. +pokrčí rameny+ Napsala jenom, že musí jet pryč a že doufá, že se včas vrátí. Můžem používat takovou tu krabičku, jak hraje bicí, když není bubeník. Někde to určitě seženu. +vychutnává si svůj croasant+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Byron » pát črc 22, 2011 9:51 pm

Jo, to by teda šlo. +kývne+ Hrát s krabičkou, budem mu říkat Simon, aby to byl chlap. Mike, po Mikemu Terranovi, chápete? +zubí se na ně+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Jessica Latem » pát črc 22, 2011 10:08 pm

+strčí Byronovi do pusy rohlík, aby se přestal tak zubit a zazubí se prozměnu ona na něj+ Ta krabička zní dobře. +usměje se na Wenai a šlohne Byronovi palačinky a ochutná+ Hmn... můj rohlík je lepší. +zazubí se a zase mu rohlík ukradne a s chutí se do něj zakousne+ Předpokládam, že než se Kim vrátí budeme jen procvičovat, nic nového?
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát črc 22, 2011 10:13 pm

+pokrčí rameny+ No, ještě mám tři písničky, ale jak chcete. Můžem na tenhle koncert hrát ty písničky, co už umíme a postupně potom cvičit nějaký další. +ukáže na Byrona+ Bude se jmenova Simon, to je dobrý jméno. Odpoledne ho objednám.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Byron » pát črc 22, 2011 10:15 pm

M-m-mm. +zamumlá přes rohlík, pak si ho ukousne a spokojeně ho žvýká+ Dobrý to máš, to si dám příště, nebo jako druhej chod. +koukne na Wenai+ Už nebudem cvičit nový, ty co máme, tak to stačí a bůh ví, jak dlouho tam budem hrát, než nás vypískají. Jak tam máme vůbec dlouho hrát? +zeptá se+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Jessica Latem » pát črc 22, 2011 10:26 pm

+dojí rohlík a začne upíjet džus+ Souhlasim. +pokývá hlavou+ Na první konzert myslím postačí... zbytek si můžeme nechat na příště. +pousměje se, zpozorní při jeho otázce a koukne na Wenai+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát črc 22, 2011 10:29 pm

+vypadá udiveně+ Co? Já nevim, já toho vim, tolik, co vi. +říká zmateně+ Ale tak já tam zajdu a domluvim to s nima. +pokrčí rameny+ Když chcete. Doufám, že mě tam nikdo nesežere. Nebo neopije.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron