Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv čer 30, 2011 10:23 pm

Kim: Počkej, počkej. +chytne ji za ramena a zblízka se jí podívá do očí+ No jo, úplně to vidim. +koukne na Anjela+ Ještě, ještě, ona toho měla moc málo. +vezme zas naplněnou skleničku, druhou jí strčí do ruky+ Na noc a modrý nebe. +zazubí se na ni a vypije půlku+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » čtv čer 30, 2011 10:31 pm

Wenai: +Vezme si sklenku bez protestů a pozvedne ji v přípitku.+ A na růžovou trávu. +zarazí se a pak se začne smát.+ Jen na růžovou ne... radši taky modrou a zelenou vodu.... +pokroutí hlavou pořád se smíchem, protože si uvědomí, že plácá nesmysly. Tak se jen omluvně ušklíbne a tak jako Wenai i ona si odpije půlku.+ Možná tam nakonec i odletíme. Ty si s námi nedáš Anjeli? +zeptá se s rošťáckým úsměvem.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » čtv čer 30, 2011 10:34 pm

+stojí tam u baru, bradu podepřenou rukou, v poklidu kouří a zavrtí hlavou+ Ne, ještě by jste mě pak zneužili vy dvě děvy. +usměje se na ně+ Ale tohle už schovám. +vezme flašku s vínem a schová ji pak pod pult+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv čer 30, 2011 10:36 pm

+koukne na Anjela+ Ty škrte, takový dobrý pití před náma schováváš, před takovejma slušnejma a hodnejma slušňačkama. +zavrčí na něj a chytne Kim kolem pasu, když se zakýve, pak na ni koukne+ Co bude s tím tančením na schodech? Jdeme, nemáme na to celou noc, slyšela jsem nějaký fámy, že ráno bude svítat nebo co... +zamumlá opilecky a potácivým krokem ji táhne k východu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » čtv čer 30, 2011 10:53 pm

Barman: Jak chceš. +pokrčí rameny a současně se uculí.+ Ale o hodně přicházíš.

Wenai: Ne, ne, ne... +kroutí hlavou a potácí se spolu s ní, taky s rukou kolem jejího pasu.+ Nic takového. Noc je ještě mladá, kromě toho ještě bude slunce jenom zapadat. Kurva. +zasměje se.+ Co do toho dávají, že je to tak silný? +zapotácí se těsně před východem a kdyby se s Wenai nedržely navzájem, flákne tam sebou o zem.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv čer 30, 2011 11:00 pm

Noc je mladá, ty jsi mladá, já jsem sakra, taky mladá, tak si to užijem. +zasměje se a začne zpívat+ A já jsem pil a pil a pil.... +pak vyjdou z hospody a její hlas zanikne v dálce+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » úte srp 02, 2011 9:55 pm

+vejde do putiky a rozhlédne se, jaká individua v tuto pozdní noční hodinu tady ještě vysedávají. Zvyklá na vybranější podniky vydá se rychle k baru+ Dobrý večer +kývne na barmana+ Mohla bych tady nechat vzkaz pro... +nakloní se k němu a zašeptá+ ...Markýze?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » stř srp 03, 2011 7:54 pm

+leštíc sklenici se k ní nakloní+ Jo, jasně. A... co mu mám vzkázat?
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » stř srp 03, 2011 11:08 pm

+Je tmavá, hluboká noc. Po obloze se převalují těžké, bouřkové mraky a nedovolí svitu měsíce, ani hvězd dopadnout na ta temná místa, přes které přechází zahalená, vysoká, mužná postava. Kráčí rychlým, avšak pořád elegantním krokem pravého aristokrata. Tuto skutečnost nezakryje ani dlouhý černý plášť, ani kápě, která mu zakrývá jeho pohlednou tvář. Na chvíli zastaví před dveřmi ošuměle vypadající hospody. Rozhlédne se kolem, jestli ho někdo nesleduje, otevře dveře a nepozorovaně vklouzne dovnitř. Přes hustý kouř tam téměř není vidět. Jemu to však vyhovuje. Rty schované pod černou látkou se mu zvlní v spokojeném úsměvu. Podejde k baru a vyhlíží někoho, kdo by mu něco nalil.+
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » stř srp 03, 2011 11:13 pm

+obrátí se od Styx+ Brej večír. +řekne a zvedne obočí+ Si dáte?
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron