Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » čtv srp 04, 2011 10:11 pm

A nejste? +usměje se stejně pobaveně. Ostražitě sleduje, jak si sundává kápi a odhalí jí svou tvář. Možná jenom lehce rozšířené zorničky prozradí, jak ji jeho přitažlivý zjev zaskočil+ Mnohem +okomentuje to krátce, aby zamluvila své rozpaky+ Ale kdo jste... neznám vás +zvědavost zvítězí nad nedůvěrou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » čtv srp 04, 2011 10:57 pm

+Rty mu zvlní téměř neznatelný úsměv.+ Možná jsem, možná ne.... a možná.... +nakloní se důvěrně k ní a zašeptá jí do ucha.+ ....jsem násilný, chladnokrevný vrah. +Jak to říká, tiše, pomalu vyslovujíc každé slovo, jakoby se s ním mazlil, jeho oči hledící do těch jejich, jakoby ji mohly zhypnotizovat, člověku až přeběhne mráz po zádech. Úsměv se mu na tváři rozšíří a nezmizí ani když se odtáhne. Iluze toho nebezpečí se kamsi ztratí, ale vzpomínka na ni je pořád přítomna.+ Promiňte mi tohle malé přestavení. +už nešeptá.+ Nemohl jsem odolat. +Vezme jí ruku do dlaně, zvedne si ji ke rtům a galantně políbí na hřbet.+ Kdo jsem? +zopakuje s úsměvem.+ To si zatím nechám pro sebe, ale pro vás bych mohl být třeba princ z pohádky. +dodá tiše, koutky úst mu cuknou, no těžko říct, jestli to myslí jako vtip.+
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » pát srp 05, 2011 4:22 pm

Moc nevypadáte na násilníka a vraha +prohlíží si ho pozorně zblízka, když se k ní nakloní a v očích jí tančí zvědavé ohníčky+ Spíš z vás vyzařuje jakási aura tajemna... a možná i nebezpečí... a to je hříšná kombinace +pod tíhou jeho upřeného pohledu trochu znejistí, což není u ní vůbec obvyklé a dřív, než se v něm utopí, prozíravě sklopí zrak+ Opravdu působivé představení... jste herec? +pohlédne opět na něj se šibalským úsměvem, kterým schválně neprozradí, jestli dotaz myslí vážně, anebo mu jen vrací úder za ten jeho přesvědčivý výkon nahnat jí trochu strach. Neucukne, když jí políbí ruku, naopak, pobaví ji to+ Ještě pořad mi chcete tvrdit, že nejste gentleman? +usměje se a vymaní si jemně ruku z jeho dlaně+ Tak princ... nechcete mi aspoň napovědět, z které té pohádky jste přišel? Ne vždy totiž princové skončí šťastně +zvlní rty do úsměvu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » pát srp 05, 2011 9:10 pm

+Při jejich slovech se usměje a nepodaří se mu tak zcela zamaskovat samolibost, která se mu na okamžik objeví na tváři.+ Lichotíte mi. +přizná nakonec. Když sklopí zrak, nedá na sebe znát, jak ho její rozpaky potěšily.+ Herec? +zasměje se.+ Ano, dalo by se říct. Herec, pro kterého je jevištěm celý svět. +usměje se na ni okouzlujícím úsměvem, který jeho tvář rozjasní ještě víc.+ Gentleman by vás měl na něco hned pozvat. Nesluší se, aby dáma neměla co pít, když má muž v ruce skleničku. +pokroutí hlavou nad svou nezdvořilostí.+ Dáte si něco? +kývne na barmana.+ Opravdu? A kterou pohádku se špatným koncem pro prince znáte?
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » pát srp 05, 2011 10:14 pm

Lichotím? +pozvedne jemně obočí a zpětně přemítá, co mu to tak zalichotilo, není si vědoma, co z toho tak vyznělo+ Tak pokud máte celý svět i v hledišti, tak to pak gratuluji +pousměje se a přimhouřenýma očima ho trochu nedůvěřivě pozoruje a snaží se přijít tomu na kloub, co je vlastně zač. Když ji pozve na skleničku, chvilku váhá, původně neměla v plánu tady zůstat déle než co předá vzkaz, ale tohle seznámení nemohla předvídat. Zvědavost zvítězí a ona s úsměvem nakonec přijme+ Díky, dám si whisky +požádá o své oblíbené pití a pak naváže na rozhovor+ Bylo pár princů, co nepřežili konec pohádky. Malý princ třeba? Nebo... Princ dvojí krve... +potutelně se usmívá+ Doufám, že vás nepotkají jejich osudy +zkoumavě se na něj zahledí a nechá se unášet myšlenkami+ Když mi nechcete o sobě nic prozradit, řekněte mi alespoň, kde jste se tady vzal? Zabloudil jste... nebo máte tady nějakou milenku... nebo vyhlížíte nějakou svou příští oběť? +rozesměje se zvonivým smíchem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » sob srp 06, 2011 9:14 am

Aura tajemna a nebezpečí ve spojení s hříšnou kombinací, to by předci potěšilo každého muže. +Dovysvětlí s úsměvem.+ Ve skutečnosti spíš hraji na jevišti, než abych hleděl do hlediště. Diváků, kteří by zhlédli celý můj život a dokázali jej ocenit moc není. Vlastně pochybuji, že by se vůbec někdo takový našel. +objedná jí whisky a než ji donesou, otočí se opět k ní.+ Malý princ? Myslíte to dílo? Měl jsem za to, že až tak špatný konec pro prince nemělo.... A prince dvojí krve bohužel neznám. Vyprávějte mi o něm. +pobídne ji a v očích mu zasvítí zájem.
Usměje se pobaveně.+ Když bych vám o sobě všechno pověděl, ztratila by se ta aura tajemna. +podívá se jí zpříma do očí a v těch jeho pobaveně blýskne.+ Oběť? +nadzvedne obočí a pak se trochu zamračí uvažujíc, jak to myslela. Nakonec ale pokroutí hlavou.+ Já nehledám oběti. Přivedla mě sem spíš zvědavost. Co všechno může asi nabízet Zem hříchů? +to poslední řekne jako otázky a tázavě na ni pohlédne, jakoby čekal odpověď.+
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » sob srp 06, 2011 2:33 pm

Aha tak... tak pokud to tajemno berete jako lichotku... +nepatrně pokrčí rameny a musí se usmát, co všechno dokáže těm ješitným chlapům pohladit jejich ego+ Měli podobné osudy. Oba dva uštknul had. Z toho plyne poučení... vyhýbejte se plazům, jsou osudoví pro prince nejrůznějších kategorií +ušklíbne se vesele a pak mávne líně rukou v zamítavém gestu+ To by bylo velice dlouhé vyprávění... asi tak na sedm knih +uculí se a přiloží si sklenku ke rtům v náznaku pití, ale ve skutečnosti ho přes její hranu zkoumavě pozoruje+ Vlastně máte pravdu... kdybyste na sebe všechno prozradil, to tajemství kolem vás by se rozplynulo jako dým. A to by byla docela škoda, tajemno mě totiž vždycky přitahovalo. Takhle jste mnohem zajímavější... záhadný cizinče +napije se zlatavého moku a šibalsky se pousměje+ Jistěže oběť... netvrdil jste mi před chvílí, že jste možná násilník a vrah? +smečuje mu se smíchem jeho vlastní slova+ Co nabízí Země hříchů? Přesně to, co se od ní očekává. Hříšné porušování desatera božích přikázání +v očích jí blýsknou ďábelské plamínky jako živý důkaz, že ona sem zcela zaslouženě patří+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » sob srp 06, 2011 3:54 pm

+Zasměje se.+ Dobrá, dám si na hady pozor. +zatváří se velice zklamaně.+ Já mám času dost, ale samozřejmě nemohu nutit vás, abyste zůstala a ten příběh mi vyprávěla. +pokrčí elegantně rameny a odpije si ze své sklenky.+ Opravdu? A je ještě něco, co vás kromě tajemna přitahuje? +zkoumavě se na ni zahledí a pomalu, pozorně přejede hodnotícím pohledem po celé její postavě. Při její poznámce o oběti se ale místo smíchu zamračí a v okamžiku se do jejich očí vpije pronikavým pohledem.+ O obětech byste neměla žertovat. Sama nemůžete vědět, jestli vám nejlepší přítel nepropíchne záda. +řekne vážným hlase, ale pak opět svůj výraz uvolní.+ Pokud jsou všechny zdejší ženy tak krásné jako vy, porušovaní desatera tady musí být přímo rajská záležitost. +usměje se také takovým ďábelským úsměvem.+ Vím, že jsem vám o mě toho moc neřekl, doufám však, že vy mi své ctěné jméno prozradíte. +usměje se, dopije svou sklenku, přičemž z ní nespouští oči.+
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » sob srp 06, 2011 10:06 pm

Nechtějte ode mne, abych vám celý ten příběh převyprávěla, museli bychom tady být až do rána +zděsí se té představy+ Mne přitahuje spousta věcí. Černá magie... přitažliví muži... kouzelnický svět +odpoví všeobecně, zdaleka mu neřekne vše, neprozrazuje o sobě cizím mužům víc, než je nutné+ Vybírám si za nejlepší přátele lidi, kterým bezmezně důvěřuji. Pravda, není jich moc, ale o to víc věřím, že nikdo z nich by mě nepodrazil +všimne si jeho náhlé změny chování. Cítí se najednou provinile a položí mu omluvně dlaň na jeho ruku+ Promiňte, nechtěla jsem se vás dotknout. Zklamal vás nějaký váš přítel, že vás můj žert tak rozhodil? +stáhne ruku zpátky a lehce se zardí+ Díky za kompliment. Zdejší ženy jsou moc krásné a muži neodolatelní. Takže tady se to desatero porušuje velice snadno +rozesměje se+ Očekáváte, že když vy jste mi neřekl o sobě vůbec nic, dokonce ani své vlastní jméno... Princi... +schválně ho osloví tak, jak se jí představil+ ...že já vám to své prozradím? +zkoumavě se mu zahledí do očí+ Proč mi nechcete prozradit ani své pravé jméno? Přece nechcete, abych si myslela, že jste nějaký hledaný zločinec +mrkne na něj šibalsky+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » ned srp 07, 2011 10:46 am

+Usměje se úsměvem, kterým by se určitě usmívala kočka, co právě zahnala myš do pasti. Když však promluví, jeho hlas je pořád velice příjemný.+ Možná bychom to tedy měli nechat na příště. Jsem ubytovaný v hotelu Lafayette. Co kdybyste mě přišla navštívit a ten příběh mi převyprávěla. Co třeba zítra?
+zaujatě ji poslouchá.+ Černá magie? +zopakuje se zájmem.+ To značí, že jste buď čarodějka, nebo máte k magii velmi blízko. +tipuje hned a tázavě se na ni zahledí.
Slabě se pousměje, úsměvem člověka životem velice zkoušeného.+ Bezmezně důvěřovat můžete jedině sama sobě. I ten nejlepší přítel se může obrátit proti vám. +na chvíli se zamyslí, bloudíc ve vlastních vzpomínkách, pak ale na ni opět s úsměvem pohlédne, když ucítí její ruku na své.+ Nechme toho už. Měl jsem mnoho přátel... přátelé přicházejí a odcházejí, tak to vždycky bylo a bude. Nezměníme to, ani když se tím budeme trápit. +poručí si další skleničku a Styx objedná také.+ Krásným ženám se lehce skládají komplimenty. +usměje se a podá jí novou skleničku.+ Vím, že je to ode mně troufalost. +řekne s úsměvem, v kterém není ani stopy po studu.+ Dělám to především pro vaše bezpečí. +mírně se jí ukloní.+ Kromě přátel mám, žel Bohu, i hodně nepřátel. Ale jsem si jist, že dřív nebo později se mé jméno dovíte. Ale abych ve vás aspoň trochu umlčel pochybnosti a jelikož Princ se vám moc nezamlouvá... +usměje se pobaveně. +...říkejte mi Dorian.+
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron