Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » ned srp 07, 2011 3:27 pm

(Merline, to jsou zase dlouhé příspěvky:D)

+překvapeně na něj pohlédne, jestli to sebejisté pozvání k sobě na pokoj myslí vážně, pak se ale pobaveně usměje, není padlá na hlavu+ Díky za pozvání. To vás ten příběh musí opravdu hodně zajímat, když si jej chcete poslechnout za každou cenu. Musím se ale omluvit, nemám ve zvyku navštěvovat cizí osamělé muže v jejich pokojích +odmítne zdvořile+ Uhodl jste, jsem čarodějka. A vy jste kouzelník? Anebo máte jiné nadpřirozené schopnosti? +zkoumá ho zvědavě, na mudlu vypadá až moc neobyčejně+ Nedůvěřuji lidem, které neznám, dokonce ani většině těch, co znám. Ale mám štěstí na své dva nejlepší přátele. Těm bych svěřila i svůj život +cítí, že sám asi musel prožít hluboké zklamání a tak se víc neptá+ Tak na mém bezpečí vám záleží? +netají se tím, že ji to potěšilo+ Mám to chápat, že když mi prozradíte své jméno, budete mě muset zabít? +blýskne po něm očima, ve kterých planou zelené plamínky+ Něco mi říká, že za tou vaší nevinnou tváří se skrývá nebezpečí. Jste opravdu velice tajemný +hledí mu upřeně do očí, téměř až na dno duše, jestli jeho mysl něco prozradí+ Dorian... Dorian +pohrává si s tím jménem na rtech, jakoby zkoušela, jestli se k němu opravdu hodí+ Moc hezké jméno... doufám, že tohle je skutečně to pravé +ale jako důkaz, že tomu věří, mu konečně prozradí to své+ Já jsem... Styx +usměje se mile a nabídne mu ruku k představení se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » ned srp 07, 2011 9:34 pm

(To ano :) )

+Vesele se zasměje a zvedne obě dlaně ve vzdávajícím se gestu.+ Nemám nečestné úmysly, opravdu mně ten příběh zajímá. +no nepatrné ucuknutí koutků úst říká něco jiného.+ Nemusíme se sejít u mě v pokoji. +řekne nakonec.+ Ale pozvání na skleničku do hotelového baru snad neodmítnete.+ usměje se nevinným úsměvem, který je velice přesvědčivý.+ Já? +opět se zasměje zvonivým, veselým smíchem.+ Ne, ne, já jsem jen obyčejný, ničím nezajímavý člověk. +pokroutí hlavou.+ Jistě, že mi záleží na bezpečí takové okouzlující dámy. +usměje se a odpije si ze skleničky.+ Mně se bát nemusíte. +ubezpečí ji.+ Říkala jste, že tajemno se vám líbí. +opětuje jí její pohled svýma modrýma očima a pořád se usmívá. Styx však jeho duši nezahlédne. Pozoruje ji, jak si pohrává s jeho jménem a připomene mu to jinou ženu, která tohle dělal už hodně, hodně let dozadu, no nedá na sobě nic znát.+ Je pravé. +přikývne, vezme její ruku opět do svých dlaní a políbí ji.+ I vy máte moc hezké jméno. Jméno po řece v podsvětí, pokud se nemýlím. Velice zvláštní.
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » ned srp 07, 2011 11:17 pm

+vejde tam s oběma holkama+ Zlato, jsem doma! +zavolá radostně a posadí se s nima ke stolu a mávne na barmana+ Pivo, pivo a pivo. A co si dáte vy, holky? +zazubí se na ně a zapálí si+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » ned srp 07, 2011 11:27 pm

+tiše se zasměje a usadí se vedle Byrona, s lehce zvednutým obočím sleduje jeho objednávku, než se opět zasměje+ Já si dám... +velice se nad tím zamyslí ale nakonec jen mávne rukou+ ...dam si taky to pivo. +mile se na barmana usměje a pak stočí pozornost ke Kim+ Takže Kim... +začne jakoby se chystala sehnat si lampičku a svítit jí jí do očí jako při výslechu+ ...odkud ty vlastně jsi?
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » ned srp 07, 2011 11:47 pm

+Sedne si na židli oproti Jess a pohodlně se na ní rozvalí.+ Mně ty tři piva taky. +zasměje se s šibalským zajiskřením v očích na Anjela.+ Odkud? My jsme se vlastně ještě vůbec o těchhle věcech nebavili, že? No já pocházím z Ameriky. A ty?
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » ned srp 07, 2011 11:55 pm

+chvilku je sleduje, přepočítává, pak kývne a odejde a za chvilku jim tam donese sedm piv+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » ned srp 07, 2011 11:56 pm

Eh... +trošku zaraženě kouká na ty piva+ No, tak s chutí do toho a půl je hotovo, ne? +usměje se, chytne jedno pivo a chce si s nima ťuknout+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned srp 07, 2011 11:57 pm

+přijde tam+ Tak jsem tady. +posadí se vedle Kim a koukne na piva+ To nás bude tolik? A který je moje? +vybírá si a pak si jedno vezme+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » pon srp 08, 2011 12:02 am

Ne myslím, že jsme se o tom ještě nebavili... doteď na to nějak nepřišla řeč. +výmluvně se pousměje+ Tak Amerika. +oči se jí rozzáří+ Já jsem z Keyportu... to je kousek od New Yorku. +zářivě se usmívá a vezme si svoje jedno pivo, který bude asi škudlit celou dobu, když vidí kolik toho ti dva vypijí, no možná jedno šlohne Byronovi, nenápadně+ Sem zvědavá co s nima budeš dělat. +zasměje se, když vidí jak na ně zaraženě kouká+ Ne jsme všichni... to je tihle dva jsou nějací bezední. +zazubí se na Wenai+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » pon srp 08, 2011 12:22 am

Jo to je fakt, nejvyšší čas to napravit. +mrkne na ni a zvedne jedno pivo, aby si ťukla s Byronem a Jess. Když se tam objeví Wenai zářivě se na ni usměje, protože už není za křena, ale nahlas to neřekne.+ Ty jsi rychlá. To sme tě opravdu mohli počkat. +ťukne si i s ní a obrátí se k Jess.+ No vypije je předce. Tak z Keyportu? Jo, to znám. Já pocházím přímo z NY.
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron