Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » pon srp 08, 2011 12:54 pm

+hodí jim tam čtyři velký panáky Jacka+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » pon srp 08, 2011 2:11 pm

S tím souhlasím. +přikývne směrem k Byronovi.+ Přílišná pozornost rodičů, kterých představy zrovna nesdílíte, dokáže pořádně otrávit život. Díky. +usměje se na Barmana a vezme si jednoho Jacka.+ Tak ať nám ten koncert vyjde. +zvedne sklenku, aby si spolu přiťukli. Neznatelně pokroutí hlavou, jak se Byron s Jess políbí, ale taky se při tom malinko pro sebe ušklíbne a pod stolem jemně smáčkne Wenai koleno.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » pon srp 08, 2011 2:15 pm

Díky bohu za o tolik mladšího sourozence, takovou sestru bych asi zabila na místě. +soucitně se na Wenai zazubí+ Tak ono nemít sourozence se i vyplatí... větší kapesný a pak absence představy, že ti jednou přivede do baráku někoho cizího. +zašklebí se+ Než jsem se vydala na cestu "kolem světa" tak jsem měla strach z toho, že si bráška jednou přivede domů nějakou děsnou megeru s kterou se nesnesu. +zakroutí nad tím hlavou, pořádně si zavdá piva a koukne na Kim+ To víš klamu tělem. +zazubí se+ Hmn... myslim, že asi ne. Co já si pamatuju tak jejich kapela sice párkrát někde hrála, ale tos určitě nechodila ani do školky... no... tak dobře, možná do školy no. +zasměje se. hezky se začervená, když tak Byron šeptá a políbí jí a chvilku na něj tak zpitoměle hledí, než zamrká a vzapamtuje se, zejména, když si tak Wenai prozpěvuje+ Hej! Ticho tam na tý straně stolu. +hodí po ní tácek z pod piva přičemž se vesele směje+ Jasně... na koncert... a ať si ho pořádně užijem. +zvedne vlastní sklenku na přiťukňutí+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » pon srp 08, 2011 4:36 pm

Dorian: +musí se zasmát jeho teatrálnímu gestu a když postřehne nepatrné cuknutí jeho rtů, přidá se k jeho hře+ Dobře, dobře, budu vám věřit, že vám jde o ten příběh. Ukojím tedy vaši zvědavost +svolí nakonec s veselým smíchem+ Když vám se opravdu jen velice těžko odolává... Přijímám tedy vaše pozvání na skleničku... do hotelového baru +zdůrazní místo schůzky, do pokoje ji jen tak nevláká, to by ji musel přechytračit+ Neřekla bych, že jste obyčejný, nezajímavý člověk. Takoví lidé mě většinou neupoutají. Ale na vás je něco záhadného... a dráždí mě, že nevím, co to je. Ráda bych přišla tomu na kloub, ale to mi asi nedovolíte. Střežíte si své tajemství +usměje se a nechá si opět políbit ruku, jeho galantnost jí imponuje a neskrývá to+ Máte pravdu, je to temná řeka, protékající podsvětím. Kdo se jednou přes ni dostane do říše mrtvých, už nikdy ji nepřekročí. Se Styx není radno si zahrávat +říká tiše, pozoruje ho přitom přimhouřenýma očima a pomalu upíjí svůj drink+ Co je na mém jménu zvláštní?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » pon srp 08, 2011 8:27 pm

Styx: Jsem velice potěšen. +usměje se na ni, když souhlasí s dalším setkáním.+ Já vím. +V očích mu zajiskří pobavené, sebejisté plamínky.+ A proto to náležitě využívám. +přizná bez okolků.
Při jejich slovech své úsměvem zvlněné rty smočí malým douškem ze skleničky.+ Každý má svá tajemství, drahá Styx. +řekne, když k ní opět zdvihne pohled a začne si pohrávat se sklenkou v ruce.+ Ale možná.... časem.... vám některá z nich odhalím. +Tajemně se usměje, co může znamenat cokoliv.+ A s vámi? +zeptá se po chvilce mlčení nespouštějíc z ní svůj pronikavý, pátravý zrak.+ Také není radno si s vámi zahrávat?... Zvláštní? +další úsměv, uvolněněji se opře u pult.+ Jenom si říkám, že žena, která nosí takové jméno bude asi skrývat hodně tajemství.

+Všimne si nově příchozí skupiny i to, že dvě mladé dámy k ní patřící si ho měří pohledem. Usměje se na ně a malým kývnutím hlavy naznačí pozdrav.+
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » úte srp 09, 2011 3:04 pm

Tak to vás beru za slovo +pousměje se a dál už neruší tu jeho auru tajemna, kterou si tak přísně střeží+ Mí přátelé vědí, že se mnou není radno si zahrávat. A mí nepřátelé na to taky velice brzy přijdou. A věřte, že mám stejně přátel, jako nepřátel +na rtech jí pohrává tajuplný úsměv, který jakoby přímo vystoupil z obrazu Mony Lisy+ Stejně jako je řeka mrtvých opředená záhadami, i nositelka jejího jména musí skrývat spoustu tajemství. A neptejte se, jaké, drahý Doriane. Kdybych je prozradila, misky vah, které vyvažují mé přátele a nepřátele by se povážlivě naklonily na stranu mých odpůrců. A to byste snad nechtěl, že? +zasměje se zvonivě a pak půvabně mávne ručkou+ Ale nebavme se pořád o mně. Řekněte... jak se vám u nás líbí? Znáte už tady někoho? Jste sám, nebo vaše srdce tluče pro někoho? +zasype ho zvědavými otázkami a jemnou lstí odvrátí pozornost od sebe. Jeho odpovědi ji ale zajímají doopravdy+
Naposledy upravil Styx dne úte srp 09, 2011 5:54 pm, celkově upraveno 1
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte srp 09, 2011 4:51 pm

Na koncert! +řekne a ťukne si se všema a každýmu u toho kouká do očí a pak to vypije na ex, dle jeho zvyku a pak jednou rukou obejme Jess kolem pasu a druhou pije+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte srp 09, 2011 4:54 pm

Co je jako?! +vyjekne, když ji zasáhne tácek a sebere všechny tácky ze stolu+ No počkej, to si vypiješ. +začne je po ní házet jeden po druhým a zhruba každým druhým míří přesně a zadržuje u toho smích+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » úte srp 09, 2011 6:20 pm

+vyklopí do sebe panáka a jako vždy se hezky zašklebí a uvelebí se u Byrona+ Co...ne! +vyjekne, když jí Wenai vrátí útok a se smíchem si zvedne ruce před obličej jakoby se chtěla bránit před jejím těžkým kalibrem, tedy tý spoustě tácků+ Ne... Wenai.. to stačí... pomoc, ona mi ubližije... +směje se a hodí jí pár tácků zpět, než vykoukne zpoza rukou+ Já už budu hodná. +houkne, ale v očích jí vesele jiskří+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte srp 09, 2011 7:09 pm

+Taky do sebe obrátí panák. A jak začne "bitva" zakryje si rukou půllitr, co má před sebou, aby jí tam nějaký tácek nepřistál. Kdoví, kde se všude válel a koutky jí při tom cukají.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron