Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte srp 09, 2011 11:04 pm

Jupí! A máme je! +vykřikne a začne tančit oslavnej tanec, když sebou sekne na zem, tak se začne strašně smát+ Né, prosím, nedorážejte mě. Já jsem nemohoucí. +mává kolem sebe rukama, ve snaze odrazit případné tácky+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte srp 09, 2011 11:06 pm

+bere si od Jess tácky a se smrtící přesností je hází kolem+ Ha! Na ni, nemůže se bránit. Uplácáme ji táckama. +ukáže na Wenai, přiskočí k ní a začne ji plácat, pak vytáhne kovovou libru a snaží se ji Wenai plácnout na holý břicho, aby to bolelo+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte srp 09, 2011 11:07 pm

Ty zákeřnej výtržníku! Nech mě. +směje se, snaží se ho odstrčit+ Pomóc! Pomóc! Kim zachraň mě.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte srp 09, 2011 11:13 pm

+Kim po Byronovi hází poslední tácky.+ Byrone, nech ji, nebo budeš litovat, žes nezalezl pod stůl! +prohlásí výhrůžně, ale nepřestává se culit. Skočí mu na záda a snaží se mu znemožnit útok na Wenai. Ale směje se tak, že se sotva drží.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » úte srp 09, 2011 11:16 pm

+vystrčí hlavu zpod stolu a odloží pivo+ Co uplácat táckama... ale zlechtat. Do toho Byrone! +směje se a začne si to lézt k Wenai+ Kim! On je můj! +volá na ni se smíchem, když vidí jak skočila Byronovi na záda a skočí po ní, tedy začne zkoušet jestli je lechtivá+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte srp 09, 2011 11:29 pm

Neee. +křikne jenom, jak jí Jess začne lechtat a hned se pustí, ale při tom omylem do Byrona kopne, takže nejspíš slítne.+ Jeeess....neee, prosííím! To hrozně lechtá. +svíjí se na zemi a snaží se chytnout Jess ruce.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » úte srp 09, 2011 11:36 pm

+vykřikne, když do něj Kim kopne a slítne pro změnu na Wenai+ Sorry, lesbo. +zazubí se na ni, vystane a pak jí pomůže taky vstát+ Doufám, že to nebyl moc šok mít na sobě chlapa. +dělá, jakej je chlap, pak koukne na Jess a Kim+ Nelechtej ji moc, ať z toho nezačne škytat, pak nebude moct pít. +směje se a klekne si ke Kim a taky ji začne trochu lechtat+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte srp 09, 2011 11:38 pm

+řekne jenom+ Ha ha ha. +a dá Byronovi lehký políček+ Ti dám, dělat si ze mě srandu. +zasyčí a začne ho lechat, druhou rukou lechtá Jess+ Už tě zachraňuju, Kim. +volá na ni, aby se ještě chvilku držela, že na tom pracuje+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » úte srp 09, 2011 11:44 pm

+ještě chvíli Kim lechtá, ale už s tím chce přestat, když vidí jak se svíjí, ale to už vyjekne, když jí začne Wenai lechtat a uskočí stranou tak až se praští o stůl+ Au. +hlesne a začne si mnout hlavu, než se opět rozesměje+ Vyhlašuju přechodný mír pro ošetření všech zraněných, doplnění alkoholu v krvi a vyměnění mokrého oblečení. +směje se vesele a mává nad sebou čistým kapesníkem, co vylovila z kapsy+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » úte srp 09, 2011 11:55 pm

+Podaří se jí chytnout Jess ruce, ale zas je pustí, jak se k ní přidá Byron.+ Ne...eee nechte toho...nebo..se... zadusííím...!!! +směje se pořád neschopna popadnout dech, i když se jí Wenai snaží vysvobodit. Když Jess vyhlásí příměří a asi i Byron přestane, konečně se pořádně nadechne, ale zůstane ještě chvíli ležet na zemi, než něco řekne.+ Teda... to bylo zákeřný. +vypraví ze sebe po chvilce a zvedne se do sedu.+ Já tady ale nemám nic na převlečení... Ale mám ještě podprsenku, pokud vám nebude vadit, že budu jen v ní. +šibalským pohledem a malým úsměvem na chvíli při svých slovech koukne na Wenai.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron