Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » stř srp 10, 2011 12:02 am

+posadí se ke stolu a hned mává na barmana, že chtějí další pivo a pití vůbec+ Téda, holky, vy mě jednou přivedete do hrobu. +směje se a sedne si na židli a hned si zapálí+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř srp 10, 2011 12:04 am

+s úlevným vydechnutím se sesune za židli a šlohne Byronovi cigáro, takže si musí zapálit nový+ Mě? +koukne na Kim+ Mě to vadit určitě nebude, ale aby tě tu někdo neobtěžoval. +zatváří se výhružně na každýho, kdo by ji chtěl obtěžovat+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » stř srp 10, 2011 12:10 am

Pokud tě nebude Byron moc očumovat, tak mě to rozhodně nevadí. +uculí se a vyleze si na židli vedle jmenovaného+ Oni dvě do hrobu, já někam úplně jinam. +zazubí se vesele a s oddychnutím se o něj opře a vetře se do jeho osobního prostoru+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » stř srp 10, 2011 12:21 am

+Posadí se vedle Wenai a rozhlídne se kolem sebe.+ Vypadá to, že si nás nikdo ani pořádně nevšímá. +pokrčí rameny a pak si svlékne tričko a odhalí tak černou podprsenku.+ Studí to. +postěžuje si. Mokrý tričko hodí na volnou židli a přes ramena si přehodí svou černou koženou bundu.+ Tak, mnohem lepší. +řekne a vytáhne si cigarety. Když se Jess natulí k Byronovi, nakloní se k Wenai a pološeptem řekne.+ Vím o někom, koho obtěžování by mi vůbec nevadilo. +významně se na ni usměje a zapálí si jednu cigaretu.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » stř srp 10, 2011 10:54 am

Já a očumovat? No dovol? +podiví se, co si to o něm myslí a jednou rukou ji obejme+ A kam mě dovedeš zajímá se a na Kim nekouká, protože má oči jenom pro ni+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř srp 10, 2011 10:56 am

Jo? +nakloní se ke Kim a kouká jí do očí, zatím+ A koho, doufám, že to jsem já, protože já tě mám v plánu očumovat. +krátce ji políbí a při tom ji nenápaddně osahává prsa, pak se zas opře na své židli a culí se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » stř srp 10, 2011 11:03 am

Tady jsou ty piva a ten bordel... +hlas se mu vytratí, když vidí skoro nahou Kim a ještě k tomu jak ji Wenai líbá, chvilku na ně kouká a pak se nadechne+ Hele, holky, co kdybych vás pozval na panáka? +zeptá se jich a oči mu svítí+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » stř srp 10, 2011 11:33 am

Jess: +Uculí se, když domlouvá Byronovi.+ Neboj, Jess. Byron už má jinej objekt zájmu. Navíc to není můj typ. +ušklíbne se na Byrona a na Jess mrkne.+

Wenai: Uhodlas. +šeptne jí s úsměvem do rtů a na těle se jí objeví husí kůže, jak ucítí její dotek. Také se pak opře do židle a culí se, spokojeně popotahuje a jednou rukou chytne pod stolem tu Wenainu.+

Barman: +Při tom nečekaném návrhu lehce zvedne jedno obočí a koukne na Wenai, pak na Anjela.+ Pokud ten panák bude zdarma. +trochu se na něj pootočí, takže se jí bunda víc rozevře a odhalí o něco větší kousek jejího polonahého těla. Snaží se nesmát při pohledu do jeho lesknoucích se očí, protože jí to připomene podobnou situaci ve Španělsku, jenom tak nenápadně pomrkává po Wenai a koutkem úst jí cuká.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř srp 10, 2011 3:04 pm

Hm? +opře se o židli, skříží ruce na prsou a jen potměšile kouká na Anjela a Kim, z jednoho na druhýho+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » stř srp 10, 2011 3:06 pm

Nó... +zálibně ji sjíždí pohledem+ Peníze po vás určitě chtít nebudu. Nebo jestli chceš jít jenom ty. +střelí pohledem po Wenai, která se tváří divně+ Tak budeš mít ty panáky dva. Co, krásko?
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron