Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » stř srp 10, 2011 3:12 pm

Nedovolim... +zazubí se na Byrona+ Otázka je jak dlouho ti to vydrží... nikoho neočuovat, když za chvíli máme koncert a tam bude jistě spousta fanynek... +zahraje velice nejistý výraz+ Hmn... tak to je víc jak dobře. +zářivě se usměje na Kim a opět stočí pohled na muže vedle sebe+ No tooo bude.... eeee... tuhle část ještě nemam dopilovanou... ale nejspíš do hezky vyhřáté postele. +zazubí se na něj vesele a tak nějak zespodu na něj kouká jak si opírá hlavu o jeho paži a tak se zakouká, že ani pořádně nevnímá okolí+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » stř srp 10, 2011 5:47 pm

+lehce kývne barmanovi, že rozuměla+ Obojí. V takovýchto pajzlech se sdružuje nejvíc podezřelých osob. Naoko se tváří, že jsou tak opilí, že usnou na stole, nebo pod ním. Ve skutečnosti natahují uši, aby jim ani slovo neuniklo. Nebo tady číhá něco, na co byste nikdy neřekl, že by mohlo poslouchat +nenápadně se rozhlédne po hostech v putyce a očima zabloudí i ke stropu+ Ale sám nejspíš pochopíte, že vám nemůžu vyzrazovat svá tajemství, která o mně netuší ani většina mých přátel. Co když jste zvěd z nepřátelské strany? Třeba máte co tajit, když vy sám jste mi o sobě vůbec nic neřekl +uculuje se, zase tak vážně to nemyslí, protože oči jí pobaveně svítí, dobře se baví+ Tak to vás budu muset seznámit se starousedlíky. Brzy se naskytne dobrá příležitost, budu pořádat letní grilovací párty ve svém sídle. Zvu vás +usměje se na něj a pozvedne sklenku+ Sám?... tomu nemohu uvěřit +pronese překvapeně, takoví muži nebývají sami+ Tady každý někoho má +odpoví neutrálně, je pořád trochu opatrná+

(zcela se tady ztrácím v těch příspěvcích, pár hodin a čtyři nové strany:D)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » stř srp 10, 2011 7:57 pm

+Když jí Wenai nedovolí chytnout ji za ruku, překvapeně na ni koukne a všimne si toho jejího výrazu, co ji překvapí ještě víc. Otočí se opět k barmanovi.+ Nespletl sis mě jenom tak náhodou s někým, Anjeli? +zamračí se na něj dost nebezpečně, protože tohle už jako sranda nevypadá.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » stř srp 10, 2011 8:55 pm

+vypadá překvapeně, jak hned obrátila, ale jen pokrčí rameny+ Tak sory, no. +a odejde+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » stř srp 10, 2011 8:58 pm

Hm... fanynky. +zasní se+ Na ty se obzvláště těším, vyberu si pět těch nejhezčích, vezmu si je do výřivky a tam se od nic nechám masírovat. +po očku kouká, co ona na to, ale pak se rozesměje+ To byl vtip, do té výřivky vezmu tebe. +dá jí pusu+ Do teplé postele? +vypadá zaujatě+ To zní zajímavě, trochu to rozveď. +culí se u toho+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř srp 10, 2011 9:04 pm

+chvilku kouká do stolu a pak z žebradla vyloví pár bankovek+ Já už musim jít. +zvedne se a vypadne z tama pěkně rychle+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » stř srp 10, 2011 10:12 pm

Wenai! +zavolá za ní, když tak vyběhne pryč.+ Ksakru! +vyběhne za ní, při tom si ve spěchu zapíná bundu, aby jí zahalila prsa. Dožene ji před vchodem.+ Wenai, počkej! +chytne ji za ruku.+ Co se stalo?
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř srp 10, 2011 10:15 pm

Co? +koukne na ni, nechá její ruku ve své, ale tak nějak nijak+ Nic, já jenom.... nějak mi není dobře, tak jsem si říkala, že si půjdu lehnout, abych na zítra byla fit.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » stř srp 10, 2011 10:20 pm

Tak není dobře? +zopakuje, ale zjevně jí nevěří.+ Má to něco společného s barmanem? Pokud jo... musíš předci vědět, že jsem to nemyslela vážně. +ruku jí nepouští.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř srp 10, 2011 10:34 pm

S barmanem? +zamračí se+ Ne, Anjel se v pohodě, jenom je občas moc nadrženej. +ošije se+ Já prstě... já jenom... +nemůže se vymáčkout+ Já jdu spát. +rozejde se směr hotel+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron