Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » stř srp 10, 2011 11:26 pm

Proč? +řekne dokud ji Wenai ještě slyší. Už ji ale nedrží.+ Proč mi jenom nechceš nic říct, kočko? Čeho se bojíš? +ruce si zkříží na prsa, ale je to spíš jenom takový nacvičený postoj, ne bojovný a hledí za ní.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř srp 10, 2011 11:48 pm

+jenom bezradně zamává rukama a odejde do hotelu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Kim Jasper » čtv srp 11, 2011 10:49 am

+Už se ji nesnaží zastavit, ale dlouze, zamyšleně za ni hledí. Ohlídne se za sebe na hospodu. Po chvilce váhání se tam vrátí. Zaplatí, co tam ještě zbylo zaplatit, řekne Byronovi i Jess, že už taky půjde spát, vezme si své tričko a vypadne ven, směr hotel.+
Uživatelský avatar
Kim Jasper
NEaktivní
 
Příspěvky: 824
Registrován: sob dub 09, 2011 12:56 am

Re: Putyka

Příspěvekod Jessica Latem » čtv srp 11, 2011 11:01 am

+tváří se jakoby právě snědla minimálně kilo citronů, ten jeho nápad se jí nelíbí ať už je to vtip či ne+ Nooo jen aby sis to nerozmyslel až je uvidíš. +zamumlá, ale už se usměje+ Tak pro začátek bychom se mohli trošku prospat... +zazubí se na něj nevinně a překvapeně kouká na holky co se to děje, ale vůbec tomu nerozumí+ Nepůjdem taky? +otáže se, když obě dvě zmizí+
Uživatelský avatar
Jessica Latem
Člověk
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv dub 14, 2011 6:15 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » čtv srp 11, 2011 11:43 am

Prospat? Tak jo. +kývne, zatáhne to za ně oba, chytne ji za ruku a jdou spolu ven a do hotelu+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » čtv srp 11, 2011 11:45 am

Styx: +I když celkem nechápe, proč se Styx dívá na strop, nekomentuje to.+ Máte pravdu, mnohdy i stěny mají uši. +Zasměje se při jejím podezření.+ Mohu vás ujistit, že nejsem. Ale jak vás tak pozoruji, stejně byste mi nevěřila. Nechme si tedy zatím svá tajemství pro sebe. +usměje se, taky mu oči zazáří, protože ho tahle konverzace také velice baví.+ To budu velice poctěn. +mírně se ukloní.+ Je to opravu tak neuvěřitelné? +blýskne po ní úsměvem.+ Třeba si rád užívám život. +Pobaveně mu blýskne v očích.+ Jinak řečeno, že vy taky. Mám pravdu?
+Pohled mu na chvíli zalétne ke Kim, která si svlékne tričko a následně se líbá s Wenai. Chvíli na nich visí očima, pak se vzpamatuje a otočí se opět ke Styx.+ Vidím, že tedy máte zajímavé poměry. +usměje se na ni a hlavou kývne k nedalekému stolu.+
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » čtv srp 11, 2011 3:54 pm

+rozesměje se+ Dobře, tak já vám tedy budu věřit. Opravdu nevypadáte na podvodníka a nepřítele +nabídne mu smír+ Ano, nechce se mi moc věřit, že muž jako vy by byl sám. Možná kdybyste mi řekl, že máte někde harém, tomu bych asi spíš uvěřila +uculí se+ Kdo si nerad užívá života? Jsme tady jen pomíjivou chvíli a měli bychom to pořádně využít... kdoví, co bude zítra... +když si všimne, že se kamsi zahleděl, pohlédne tím směrem, co ho tam tak zaujalo a s pobaveným úsměvem se zase otočí k němu+ Vítejte v zemi hříchů, Doriane +zasměje se vesele a v očích se jí zalesknou šibalské jiskřičky+ Doufám, že vás to nepohoršuje.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » čtv srp 11, 2011 5:47 pm

Děkuji. +opět kývne hlavou v malé úkloně a oči mu při tom jiskří pobavením.+ Ne, harém skutečně nemám.+ zasměje se.+ Ale jsem velkým obdivovatelem lásky, ve všech podobách. +řekne s tajemným úsměvem, ale nic víc k tomu nedodá. Při jejich slovech se mu tváří mihne takový zvláštní výraz a v očích mu podivně blýskne, no pak se ovládne.+ Máte pravdu. Život bychom jsi měli užívat plnými doušky. Zvlášť pokud jsme mladí a krásní. Svět nám leží u nohou. +Mrkne na ni a dopije svou sklenku.+ Pohoršuje. +opět se zasměje a pokroutí hlavou.+ Spíš naopak, jsem nadšený, že jsem narazil na tak zajímavou zem. Ale neodpověděla jste na mou otázku. +Vrátí se opět k tématu, který vedli před tím.+
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » čtv srp 11, 2011 6:49 pm

Tak to jste na tom správném místě, když vás nepohoršují intimní projevy na veřejnosti. A zvykejte si... tady uvidíte ještě hodně zajímavých věcí +uculuje se rozpustile+ Neodpověděla? +lehce se zarazí, má dojem, že mu odpověděla na vše, na co se ptal, i když úmyslně trochu – no... trochu dost – nekonkrétně. Ale cizinci to zjevně nestačí, ostatně komu by stačilo+ Kterou otázku máte na mysli? Pokud mi nepůjde o krk, ráda vám ji zodpovím +pobídne ho s úsměvem+ Velký obdivovatel lásky? +zbystří pozornost, konečně něco, co je na sebe ochotný prozradit+ To zní moc zajímavě +podepře si dlaní bradu a hledí mu zvědavě do očí v očekávání nějakých pikantních příběhů+ Povídejte... to mě opravdu zajímá...
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » čtv srp 11, 2011 7:36 pm

+Nedá se jejím výrazem zmást.+ Mám na mysli tu otázku, jestli máte přítele, nebo manžela. +zopakuje pokojně. Zasměje se, když vidí její zaujatý obličej.+ Povídat? Co vám mám povídat?
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron