Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » ned zář 25, 2011 10:50 am

+prohlídne si ho do hlavy dolů a zase zpátky, jako by se snažil odhalit, jestli lže+ Nikdy? Vážně nikdy. Hm... +přejede si rukou po bradě a nakloní se k němu+ Musíš najít sídlo ženy ze starého řádu ochranitelů Cesty. +zase se narovná a pohlédne na něj+ A už mě laskavě nikdy neobtěžuj. +a zmizí v jedněch dveřích, v těch do Londýna+
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Kain » ned zář 25, 2011 11:39 am

+Chvíli za ním beze slova hledí a přemýšlí nad tím, co mu řekl. Není pochyb, jaký řád měl ten ničema na mysli. Najednou se vzpamatuje a rozhlídne se kolem, jestli ho někdo nepozoruje. Zahalí se do svého pláště, tvář schová pod kápi a vyjde ven, ale jiným východem jež vyšel Carabas.+
Uživatelský avatar
Kain
NEaktivní
 
Příspěvky: 123
Registrován: sob zář 24, 2011 9:04 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Dorian » čtv zář 29, 2011 9:36 am

Styx: Odpusťte mi, pokud jsem vás svou horlivostí urazil. Ale copak to mohu nezkoušet, když mám před sebou tak okouzlující a zajímavou ženu? +zeptá se s úsměvem.+ Nejspíš máte pravdu. +přikývne pokojně.+ Proč se uvazovat, když ve světě je tolik věcí, které je potřeba vyzkoušet. +další úsměv mu proběhne po tváři, když se mu opět podaří Styx vyvést z rovnováhy.+ Na to, jestli jsem, nebo nejsem ďábel, budete muset přijít sama. +řekne.+ Lituji, že vás opět musím vyvést z omylu. +pokroutí hlavou.+ Když jsem se poprvé zamiloval, skutečně se dalo říct, že jsem úplně ztratil hlavu. Až jsem tím polekal své přátele. Ale ta dívka mě zklamala, oklamala mě. +v jeho očích se na okamžik mihne stín bolesti, ale po chvilce je to zase pryč.+ Už je to pryč. +řekne opět s příjemným úsměvem.+ Ale možná mě to opravdu ovlivnilo a kvůli tomu jsem vůči ženám obezřetný. +přizná nakonec.+ Možná právě proto, že vypadáte jako takové neviňátko. +zasměje se.
Velice dobře si uvědomuje, že teď zasel hodné daleko, ale vůbec se za to nemíní stydět. Spíš naopak.+ Pak je váš přítel jisté šťastným mužem. +řekne s úsměvem a tím uzavře konverzaci.+ V to pevně doufám.+ usměje se, postaví se a pomůže jí do kabátu, pokud nějaký měla.+ Je tmavá noc, nebudete potřebovat doprovod? +zeptá se, ale Styx zmizí v takovém spěchu, že ho snad ani neslyšela.+ Asi ne. +řekne sám pro sebe a sám pro sebe se usměje.+ Nashledanou. +řekne tiše. Pak se taky zahalí do svého pláště, zaplatí barmanovi útratu a taky zmizí jedním východem do tmavé noci.+
Uživatelský avatar
Dorian
Člověk
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob čer 04, 2011 6:13 pm

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » pát říj 28, 2011 12:59 pm

+vejde v dohodnutou dobu do putyky a rozhlédne se, jestli se markýz už dostavil na smluvenou schůzku. Zatím nepřišel, tak se posadí do nejzazšího kouta ke stolu a pozoruje okolí. Stočí zrak k baru a pousměje se, když si vzpomene na včerejší příjemný rozhovor s Dorianem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » pon říj 31, 2011 9:26 pm

+vejde dveřmi z Londýna, rozhlídne se a pak dveře zavře, sebevědomě se narovná a zářivě se usměje, pak přejde ke Styx, jako by už od začátku věděl že tam je i když se jejím směrem skoro nepodíval, po cestě kývne na Anjela+ Dobrý večer. +blýskne úsměvem po Styx+ Hm?
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Barman » pon říj 31, 2011 9:28 pm

+kývne na markýze a donese mu lahev vína a dvě skleničky, šoupne mu to na stůl a pak z kapsy vyndá vývrtku, tu položí vedle a odplouží se za bar+
I anděl strážnej si může jednou za čas dát pivo...
...ehm, nebo dvě, no.
Uživatelský avatar
Barman
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 26, 2011 12:01 am

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » pon říj 31, 2011 10:15 pm

+když vidí přicházet markýze, blýskne rychle pohledem ke dveřím, kde vězí Becca s Man+ Dobrý večer +odpoví a když se markýz usadí vedle ní, ztiší hlas+ Mám pro vás to zboží.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Markýz de Carabas » pon říj 31, 2011 10:23 pm

+rozdělá víno a naleje do dvou najednou až zázračně čistých sklenek+ Dáte si víno? +zeptá se jí dodatečně a podá jí jednu sklenici dobrého vína a sám se napije z té své+ Je to vynikající víno. A pěkně staré. +poznamená a položí sklenici a pak si založí ruce, opře se v židli a usměje se na ni+ Ano? Já pro vás taky. Už jsem si říkal, kdy se objevíte.
Jsem velmi zaneprázdněný muž. Musím zařizovat věci. A lidi.
Uživatelský avatar
Markýz de Carabas
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 14, 2011 1:25 pm
Bydliště: Podlondýn

Re: Putyka

Příspěvekod Styx » pon říj 31, 2011 10:44 pm

+přikývne a vezme si od něj sklenici. Ochutná a chvilku převaluje víno na jazyku+ Opravdu dobré +pochválí jej a pak položí sklenku na stůl+ Mohl byste mi ukázat, co mi chcete za tu... lahvičku... dodat? Říkal jste něco, co navrátí zrak +říká to trochu nedůvěřivě+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putyka

Příspěvekod Manori » pon říj 31, 2011 10:49 pm

*je tam poblíž, ale říkala, že jde jako záloha, čili se drží dál a do rozhovoru nezasahuje, pokud by to nebylo nutné ;) *
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron