Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx » čtv říj 29, 2009 6:34 pm

+skřítek připraví nápoj a položí na stůl+ Přines nějaké občerstvení, prosím +požádá ho+ To jsem ráda, že se ti tady líbí. Nedávno jsem to zařizovala moderním nábytkem. Ten starožitný, co jsme si kdysi pořizovali s bývalým přítelem, už byl okoukaný, tak jsem to darovala do sirotčince. U ničeho dlouho nevydržím, potřebuji neustálou změnu. Když budeš mít zájem, později tě mohu provést celým sídlem
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » čtv říj 29, 2009 6:39 pm

Děkuji. +poděkuje a napije se+ Ano docela se mi tady líbí. Myslela jsem si, že je nový. Ta novota z něj přímo dýchá. +usměje se+ To by bylo milé, jsem docela zvědavá jak to tady celé vypadá. Takže ty by jsi si chtěla pořídit bílého tygra? A máš už nějaké domací zvíře, teda ne že by bílý tygr byl zejména domácí.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx » čtv říj 29, 2009 7:05 pm

Jo, hrozně moc bych chtěla bílého tygra. Jak už jsem říkala, pracuji na tom, abych ho získala. Chovám ještě smečku divokých vlků v oboře pod skálou, jsou to mí miláčci, i když vůbec nejsou přítulní, ale miluji tyto šelmy. A nedávno mi Remus chytil nádherné zvíře, Kirina. Je to mystický tvor a nic krásnějšího a ušlechtilejšího jsem dosud neviděla. Možná, že budeš mít možnost se s ním seznámit. A co ty a Caesar? Kde žije u vás?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » čtv říj 29, 2009 7:31 pm

Kirin. Kirin. O tom jsem nikdy neslyšela. Určitě bych ho chtěla poznat. +usměje se a zamyslí se+ No já znám Caesara od malička. Má zvláštní schopnosti mezi které patří i dlouhověkost. Některé prameny hovoří i o tom, že žije tak dlouho jak dlouho bude trvat rodová linie. Ale co je na tom pravdy to opravdu netuším. Moje matka ho dostala od jednoho význačného muže hned po jeho narození. Se mnou začal žít chvíli před tím než zemřela. Nevím jak poznal, že zemře ani nevím podle čeho si vybral zrovna mě, ale asi dva měsíce před tím začínal pobývat stále v mojí přítomnosti. Dneska se zaběhne jenom najíst nebo jen tak proběhnout, ale moc dlouho mu to netrvá. Většinou je pořád se mnou je to výtečný společník, který mě dokáže uchránit i varovat před nebezpečím, vlastně si už ani neumim představit, že bych ho neměla. U nás má vlastně přístup do celého sídla. Má vlastní hlavu, takže si sám rozhodne kde zrovna bude, ale jak už jsem řekla většinou je tam kde jsem já.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx » čtv říj 29, 2009 8:29 pm

Kirin je magický tvor s tělem jelena, je pokrytý šupinami, má dračí hlavu a na nose má roh. Je nádherný. Takže Caesar se zdržuje v tvé blízkosti? Myslela jsem, že je volný jako pták a že se zdaleka vyhýbá lidem, že ho není možné ani zahlédnout, natož polapit. A co ty, jak dlouho máš v plánu pobýt u nás?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » čtv říj 29, 2009 8:35 pm

Kirin musí být nádherný. +usměje se+ Hmn, zdržuje. Je to zvláštní tvor. Někdy mi připadá jako by mi rozuměl a radil mi. Sám se rozhodne jestli bude se mnou nijak ho k tomu nenutím. Možná, že bílý tygři tady jsou úplně jiní, nejspíš existuje více druhů. Chtěla bych tu zůstat co nejdéle to půjde a časem si zde zařídit sídlo. Jen doufám, že mě neodvolají nějaké naléhavé záležitosti. A co ty jak dlouho tady žiješ? A to tu žiješ sama nebo máš nějakého společníka.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx » čtv říj 29, 2009 9:17 pm

Jak jsi se vůbec dozvěděla o nás a Zemi hříšnic a co tě sem přivedlo? Já – přestože jsem hříšnící Řádu už rok – jsem si své sídlo tady postavila až letos na jaře. Tehdy jsme si to pořizovali spolu s přítelem, kterému jsem hned nato dala kopačky +pohlédne na ni nevinným kukučem+ No ano... byla jsem tehdy velká potvora a taky pěkně divoká a nespoutaná. Leckdo si na to ještě dnes vzpomene a připomene. Ale jeden člověk mě dokázal zkrotit a zcela změnit, aniž by to vůbec tušil. Už jsem úplně jiná +řekne s jakousi úlevou+ Žila jsem na Orlíku donedávna sama, teď se vrátil pán domu a snažíme se tady žít společně tak, abychom se nepozabíjeli. Nebo spíš... já jeho +ušklíbne se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » čtv říj 29, 2009 9:35 pm

Ani nevím jak jsem se sem dostala. Nedávno jsme hledali něco v knihách a já narazila na jedno zaklínadlo. No a když jsem ho přečetla, tak jsem se objevila tady. Poznala se s pár lidma a zalíbilo se mi tu natolik, že bych chtěla zůstat co nejdýl. +usměje se výmluvně+ Hmn, to zní zajímavě a kdo tě dokázal takhle změnit? Smím-li to vědět. Pán domu? To jako ten přítel? +zeptá se zvědavě a upije ze skleničky+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx » čtv říj 29, 2009 11:02 pm

Tak tos měla fakt štěstí, že tě to sem zaválo +usměje se+ Jo, tady je to opravdu skvělé. Koho vlastně tady už znáš? +skřítek přinese občerstvení, tak jí nabídne nějaké chlebíčky a taky něco sladkého+ Neee! Pán domu by mě leda tak zase stáhl zpátky do bahna. Je to smrtijed. S tím jsem skončila už před půl rokem, i když teď tady spolu bydlíme. Změnil mě někdo docela jiný. Můj současný přítel. Ale toho neznáš, je už pár měsíců pryč +smutně+ Paradox je, že vlastně i on je smrtijed +rozesměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát říj 30, 2009 9:59 am

Jo to jsem měla. No +zamyslí se+ tak trochu znam yohannku, Beatrix, Eternity. Teď jsem se seznámila s Tirage a s tim otravnym hrabětem Wilmontem.+usměje se a vezme si nabízený chlebíček+ Smrtijed. Hmn, už jsem o nich něco málo slyšela. +zapřemýšlí+ Žádný strachy určitě se brzo vrátí. +řekne povzbudivě+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron