Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » ned lis 01, 2009 11:59 pm

+klidně se opět posadí+ U nás také, ale moje postavení mě nutí nosit pánské oblečení ať už kvůli pohybu nebo prostě jen vzhledu. Popravdě pořád je to lepší než chodit v těch našich nabíraných sukních. +otřepe se při vzpomínce na ty neskladné sukně a usměje se+ Nejen k sebeobraně. Někdy je potřeba zasáhnout dřív než k něčemu dojde. A dýka je skladnější a lépe se s ní zachází než nepříklad s mečem. +vysvětluje+ A pokud se týká toho před kým, tak zejména před upíry, vlkodlaky, ale také před obyčejnými zloději.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » pon lis 02, 2009 10:58 am

Každopádně vám to sluší i v pánském oblečení °zalichotí jí° Ve vašem světě jsou taky upíři a vlkodlaci? Vašim cílem je zabíjet je, pochopil jsem to správně?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pon lis 02, 2009 5:02 pm

Děkuji. +usměje se a přehodí nohu přes nohu+ Ano existují, jak upíři, tak vlkodlaci. Zabíjet +zamyslí se a zakroutí halvou+ Ne, někdy se stane, že musím dojít až tak daleko, ale můj úkol je trošku jiný. Asi by bylo nejlepší, abych začala s tím jak je to u nás s upíry. Kdybyste něčemu nerozuměl, tak mě zastavte. +zamyslí se jak pokračovat+ Hmn, u nás existují tři skupiny upírů. Prameny hovoří o vzniku dvou rodů. Hovoří o tom, že dříve žili dva bratři, kteří byli nerozluční, ale každý z nich se živil jinou krví. Kvůli tomu mezi nimi vznikaly hádky, které je pomalu rozdělovaly a tak se nakonec rozhodli, že se rozejdou a každý si založí vlastní rod … vlastní rodinu. Prvním rodem je rod Rigénů, jsou to upíři, kteří se živí lidskou krví, jsou vychytralí a dokážou pořádně znepříjemnit život. Druhým rodem je rod Morénů, jde o upíry, kteří se živí zvířecí krví, s těmi se dá dokonce i normálně mluvit. Třetí skupina upírů není rod, i když je tak bereme. Jedná se o Vyhnance. Patří mezi ně ti, kteří i na upíří měřítka jsou krutí nebo ti, kvůli kterým byla málem prozrazena existence upírů či vlkodlaků a to vedlo ke zbytečnému krveprolití a nejen lidské krve. Vím o jednom případu, kdy musela být zlikvidována celá poslední generace upírů i celá vesnice. Naštěstí se dnes takové případy vyskytují opravdu jen zřídkakdy. +odmlčí se, aby mohl vstřebat informace+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » pon lis 02, 2009 7:18 pm

°velice pozorně ji poslouchá a když skončí, zvedne obočí° Moc zajímavé vyprávění. Přiznám se, že o upírech toho moc nevím. Ale to, co jste mi teď svěřila, o upířích rodech, jsem pochopil dokonale. Zajímalo, by mne, jakou roli mezi nimi hrajete vy. Jestli jsem dobře pochopil... jste jejich královna?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pon lis 02, 2009 7:42 pm

Král, královna je to jen titul. +usměje se smutně+ Ne, že by mi to nějak vadilo. Je to sice jen titul, ale je sním spojeno dost starostí. +potřepe hlavou+ Když vznikli rody po čase se zjistilo, že spolu nedokážou vyjít. +pokračuje ve vysvětlování+ Docházelo k četným neshodám a počase se vystupňovaly natolik, že se rody začaly mezi sebou likvidovat. Každý rod má v čele jednoho staršího, který má o všech upírech v rodu všechny možné i nemožné informace. Tihle stařešinové, jak uvádí prameny, nedokázali narustající neshody udržet a vymkly se jim z kontroly. Upíři se začali mezi sebou vybíjet kvůli každé maličkosti a napadali obyčejně lidi, i když neměli hlad. Podle pramenů jednou skupina upírů napadla muže, který pracoval na poli. Měli ho zabít, ale místo toho on zabil je. Nikdo nevěděl co se přesně stalo a stařešinové, když se to dozvěděli nechali si zavolat muže k sobě. Snažili se ho přesvědčit, aby jim řekl jak dokázal porazit upíry, kteří ho napadli. Muž jim odpověděl, že dokázal v sobě zkrotit sílu, která mu pomohla. Odpřísáhl, že sílu může povolat kdykoliv a stařešinům to předvedl. Jelikož neshody mezi rody vystoupily na neudržitelnou mez rozhodli se stařešinové požádat muže o pomoc. Muž přijal a v celé zemi Bemount udělal pořádek. Trvalo to několik let a muselo zemřít mnoho upírů i lidí, aby tajemství zůstalo tajemstvím. Když byl muž hotov požádali ho stařešinové, aby s nimi zůstal a předával své vědomosti dál. Muž přijal, ale pouze pod podmínkou, že on sám si vybere svého nástupce a on zas svého. Stařešinové na jeho podmínku přistoupili a tak vlastně vznikl titul Lidský král upírů. +zakončila vyprávění+ Chápejte mým úkolem je řešit rozpory mezi rody, mít o nich stále čerstvé informace, hlídat, aby se nikdo z lidí nedozvěděl, že existují, hlídat, aby žádný z rodu nepřeročil určené hranice a spoustu dalších věcí a to všechno mi ještě komplikuje to, že jsem žena.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pon lis 02, 2009 7:45 pm

+vyjde z ložnice, přistoupí k nim a promluví k Neferet+ Zlatíčko, nezlob se, mám vedle neodkladnou záležitost, kterou musím vyřídit. Počkej tady na mne, jestli nepospícháš, budu se snažit přijít co nejdřív. Do té doby ti bude velice rád... +podívá se na Tonyho pohledem, který nesnese jakýkoliv protest+... tady Tony dělat společnost, že? +usměje se na Neferet a odběhne do jídelny+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pon lis 02, 2009 7:49 pm

Styx: +lekne se jí a přemýšlí co mohla slyšet+ Ale jistě ráda počkám. +usměje se a sleduje jak odchází+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » pon lis 02, 2009 11:03 pm

Neferet: Krásná legenda °pokýve uznale hlavou° Předpokládám, že ten muž, co přemohl upíry, byl váš předek. Hlídáte, aby se nikdo z lidí o nich nedozvěděl, přitom jste mi to sama prozradila. Nejsem ten pravý, kterému můžete důvěřovat. Jsem smrtijed.
Styx: °rychle se postaví, když k nim přijde Styx a chce se jí něco důležitého zeptat, ona mu však nedá šanci promluvit a odejde, sleduje ji, dokud nezmizí v jídelně° Omluvte mě, slečno, hned jsem zpátky °řekne rychle Neferet a rozeběhne se za Styx°
Naposledy upravil Tony Dolohov dne pon lis 02, 2009 11:29 pm, celkově upraveno 1
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pon lis 02, 2009 11:14 pm

Ne nebyl to můj předek. Nikdo vlastně neví jak si vybrat nástupce. Matka říkala, že je to něco jako dejavu. Prý když mě poprví viděla, věděla, že po ní nastoupím. Jsem první kdo je příbuzný s předcházející Lidskou královnou upírů. + pokrčí rameny+ Technicky vzato už jste o upírech věděl a jste z jiného světa. +pokrčí rameny+ Možná nejste, možná jste. Ale něco mi říká, že se jedná o to druhé. +usměje se+Jistě klidně jděte. +řekne a sleduje jak odchází+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » pon lis 02, 2009 11:43 pm

°po chvíli se vrátí zpátky, skloní se k ní a políbí jí ruku°Omlouvám se za svoji nezdvořilost, že jsem vás nechal čekat, ale vy jako zasvěcená jistě pochopíte, že to bylo pro mne důležité °opět si sedne a je trochu rozrušen, tak si nalije whisky a jí nabídne další džus° Děkuji vám za důvěru, slečno. Jistě, věděl jsem o upírech už předtím, ale neviděl jsem tak hluboko do jejich problému. Bral jsem je jenom jako postavy z temnot °uznale pokývá hlavou° Nezávidím vám, máme velikou zodpovědnost za lidstvo
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron