Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » úte kvě 15, 2012 2:07 pm

Jasně že je to absinth +vezme si od ní kus kachní prdele a zchutí se zakousne+ bohe to je dobhý +dá jí brčko, sobě taky a Byronovi ne+ Na nevěstu! +začnou jí cukat koutky, protože hold ta představa... Jak tak nasává tak jí pohled padne někam za Wenai+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte kvě 15, 2012 2:10 pm

+vypije to tím brčkem najednou a pak si nacpe plnou pusu marcipánu a těsta+ Je to hoc dobhý. Měli by sme se najíst, aby jsme vydrželi. +pokyvuje hlavou+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » úte kvě 15, 2012 2:13 pm

Bjorn +Ladnými pohyby se dořítí k baru a popadne Wenai za boky a zvedne ji jak pírko+ Mejdan? +zabručí a vypadáto že už se někde načal. Zase ji posadí a odpotácí se za bar za Syr, přes kterou se zezadu nahne pro flašku vodky a pořád klinká hlavou s čírem+ Hej vy máte kachnu!
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte kvě 15, 2012 2:15 pm

+vykulí na něj oči a snaží se polknout všechno v puse najednou+ Ahoj. Jo my máme kachnu. +ukáže ke kachně+ Klidně si vem kousek zadku. +ukrojí mu a pořád po něm pokukuje a uculuje se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » úte kvě 15, 2012 2:22 pm

+nemůže uvěřit tomu co vidí, ale pak se začne smát, sněhově bílý číro, a ještě stojící bez nějakých podpůrných prostředků, Bjorn válí+ To je můj zadek, +když Bjorn uposlechne Wenai a kousek si chce vzít, radši mu nacpe plnou pusu marcipánu+ Pojďte tancovat! +táhne je všechny od baru+ než nám kluci utečou +zamává zpěvákovi a začne tam křepčit a máchat rukama+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte kvě 15, 2012 2:24 pm

+kývne pokrčí rameny a chytne Byrona a ty dva nechá, aby si tam dělali, co tak obvykle dělají a s Byronem tam začnou blbnout, jak už mají ve zvyku+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » stř kvě 16, 2012 7:44 am

Bjorn: +Sleduje Wenai s Byronem a nemůže se nekřenit+ připomíná mi to staré skandinávské tance +řekne Syr a napije se piva+ mimochodem, máš krásnou kachnu +vyzubí se+ Kde máš zrzavce?

Syr: +Mlátí hlavou do rytmu a pyšně hledí na kapelu, kterou tam dostala, za fakt symbolický honorář, no vážně+ Skandinávské tance? No to teda nevím +směje se nahlas+ mě to připomíná když tě rozmetává vrba mlátička. +obočí jí vyletí až na okraj vlasů,+ aaha! ty myslíš tuhle +okoukne nakreslenou kačenku na rameni+ taky se mě líbí. Viktora? +přimhouří oči+ jenom si postaví číro a je tu +vezme z baru pivní tácky a systematicky začne Wenai s Byronem odstřelovat, a když se na ni podívají, tak se tváří přesně takhle :pii +
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř kvě 16, 2012 11:40 am

+skočí Byronovi na záda a ten s ní začne běhat dokola parketu, když v tom je zasažen divokým útočícím táckem, spadne na zem, Wenai s ním a Byron se drží za trefené místo+ Střelili mě! Střelili mě! Umírám. Nech mě tady a běž dál sama. +chytne Wenai za ruku+ Pověz o mě mím dětem!
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » stř kvě 16, 2012 11:50 am

+Zlomí se v pase, jak s ní otřásá smích, ale dál je oba zasypává táckama+ Vzdej te se mi, sic zůstanete živý! +Skryje se za bar a vykukuje z tama jak ze zákopu+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř kvě 16, 2012 11:58 am

Nééé! +vykřikne a kreje se Byronem a táhne ho k lavici, ten předsírá mrtvolu a sípe+ Má tři děti. Milost! +pak před ně překlopí lavici a kryje se za ní a sebere ze stolu nějaký tácky+ Bitva začíná! +Byron se zázračně probere a taky si nachystá munici+ Vzdejte se a odsoudíme vás spravedlivě.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron