Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » sob kvě 19, 2012 10:41 am

pan hráábě +culí se+ tak to je hustý! uka! +nakukuje na prsten, tak ten je mega, proč ho nosíš po kapsách? to ho ztratíš, ne? tak to je dobrý že se ti líbí, horší by to bylo kdybys musela a nelíbil by se. ale to že nemáš fotku je děsná chyba +pokývá hlavou+ každopádně, se na to musíme napít!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob kvě 19, 2012 3:36 pm

Neztratím. +mávne rukou a zas ten prsten schová do nějaké kapsy+ No, tak, já něj nemusím pořád vejrat, užiju si ho ještě dost. Chápeš. +zazubí se na ni a otočí se k baru+ Brone, tak nám něco nalej. Ale ať nás to hned nezbombí.

Byron: K službám, dámy. +kývne na ně a naleje jim panáka nějakýho ruma+ Prosím. +zazubí se na ně a přišoupne jim panáky+ Tu flašku schovávat ani nemusím, že?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » sob kvě 19, 2012 11:23 pm

já v kapsi vždycky všechno ztratím +pokývá moudře přiopile hlavou+ jé díky! +veme si panáka+ tak na tebe! +ťukne si s wenai+ ať se ti ta svatba vydaří +kopne panáka do sebe a zašklebí se+ nééé flašku rozhodně nikam neschovávej
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned kvě 20, 2012 12:13 am

Na chvíli se ztratila vchodem do Dublinu a když najde co (koho) hledala, nakoukne opatrně dovnitř. Tak vážení, trochu to trvalo, ale moje překvápko je tu. Mávne ke dveřím stylem prodejce luxsuních aut a tam se zjeví...

Obrázek


Nikki: Vejde a zvědavě se rozhlédne po lokálu. Rty mu zvlní jeho typický úsměv. Tak se ke mě doneslo, že se tu slaví rozlučka se svobodou a to si rozhodně nemůžu nechat ujít. Zazubí se a jak uvidí Ramones a Bouwieho, překvapeně pozvedne obočí. Tohle vědět, vezmu i zbytek klanu. To by tu ale nejspíš nezůstal kámen na kameni.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned kvě 20, 2012 6:08 am

yohannka: Ano, na mě! +když vypijou panáky, tak jim Byron hned doleje+ Taki ta svatba +zubí se kolem+ Ta se určitě vydaří. Mám velký plány. Desetipatrovej dort. Dvacetimetrová vlečka... +zamyslí se+ No, to asi ne, ale určitě bude dlouhá. Chápeš. A k jídlu jenom čokoláda.

Sixx: +se zájmem se koukne ke vchodu a pak se trochu smutně ušklíbne a podotkne směrem k Syr+ Přišlo ti další rande. +a zas se otočí k baru+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod yohannka » ned kvě 20, 2012 10:50 am

wenai: no ty se úplně těšíš! +drbne do ní loktem, že se chudera asi trochu polije pitím+ hele to se pak budeš jmenovat jinak? jako po panu hraběti? čokoláda +mlaskne mlsně+ jako.. čokoládová polívka.. čokomaso.. čokoládový panáky!! +culí se+ aaa čokoláda plněná čokoládou. Nojo! ale to si musíš dávat bacha na šaty, čokoláda a bílá se přitahujou! teda.. budeš mít bílý šaty?

becca: +zaostří na ni a chvilku přemýšlí jestli je to ona, přecejenom to dneska není její první ani druhej panák, no uzná že jí podobná je, tak jí zamává+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » ned kvě 20, 2012 2:11 pm

+vyhrabe se na pódium a ukradne si mikrak+ héééééj +zařve do něj aby ji věnovali pozornost+ nebudu tu mlít žádné naučené proslovy a ani otřepané fráze +prstem ukáže na Wenai+ jsme tu kvůli tobě tohle je tvá rozlučka se svobodou tak ať to sakra stojí za to. +od někud se objeví Bjorn napasovany do obleku biskupa akorát s tím čírem to vypadá fakt zvláštne a dokřepčí až k Wenai.+ Musím vám požehnat mé dítě +v ruce drží speciální papírek místo hostíe+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned kvě 20, 2012 2:17 pm

yohannka: +vycmrdne na sebe půlku toho pití, ale je jí to celkem fuk, že má flek na triku+ Netěším, teda, no trochu, bude to sranda. Jmenovat jinak? +vyvalí na ni oči+ Ty jo, tak to mě vůbec nenapadlo. Jasně, že se nebudu jmenovat jinak. Ještě by si mě lidi pletli. +mávne nad tím rukou+ Ať se jinak přejmenuje on. +zazubí se na ni+ Budu mít bílý šaty, ale tak, ty si klidně upatlat můžu, vždyť už si je nikdy na sebe nevezmu.

Syr: +lekne se, takže vyleje zbytek toho panáka, naštěstí už ne po sobě+ Anóóó! Moje párty! A punk párky!! +vakřikne, když si všimmne Björna+ Otče. +snaží se tvářit slušně a mrká na něj a trochu se uculuje+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Björn Skarsgard » ned kvě 20, 2012 3:04 pm

+uloží ji papírek pod jazyk a zaklapne ji pusu. Kření se u toho nanejvíš důležité a položí Wenai ruce na ramena.+ teď mé dítě se pořádně dívej +uculi se. Pustí ji a začne se vlnit do hudby. Očima probodava přítomné baby hlavně Wenai. Jako první letí do prostoru kolárek. Bjorn kroutí boky a přímo před Wenai si roztrhne roucho a naznačí Wenai aby mu pomohla ho stáhnout z ramen
MUTTRADE I ÖRONEN HUM, HUM
VI KOMMER ATT SPELA
REPOR HENNES NALLE
OCH KÖR SEDAN SPRINGA IVÄG
Uživatelský avatar
Björn Skarsgard
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 221
Registrován: pát říj 15, 2010 11:34 am

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned kvě 20, 2012 3:07 pm

+cucá ten papírek a posouvá si ho pod jazykem a kouká na to, co Björn vymýšlí. Když začne, tak jí málem vypadnou oči z důlků, když jí dojde, co dělá+ Já mám na svý párty striptýz! +vyjekne nadšeně a začne se culit a v očích jí svítí a hned k němu přiskočí a svlíkne mu to roucho+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron