Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon kvě 21, 2012 5:45 pm

+když zjistí, kam dosáhne, tak tu ruku zase spustí+ Co? Proč mi závidíš? +s úculem jenom pozoruje Björna, jak seskočí dolů a přitiskne se k ní, položí mu ruku na zadek a pořádně ho stiskne+ Co myslíš tím bližším poznáním, medvěde? +zeptá se ho a kouká mu zblízka do očí+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » čtv kvě 24, 2012 4:11 pm

Björn: +kouká jí do očí, ty své průzračně modré jako ledové jezero a na rtech mnohoznačný úsměv+ To co se od blízkých poznání očekává +nechá na Wenai co všechno si pod tím představí, je toho mnoho.+ Jak se ti líbil striptýz? +pozvedne zvědavě obočí a zavrtí bokama+

Ale nic nic... +zamrmle a popadne nejbližší volnou lahev, sedne si na bar a vklidu si smotá jointa a dlouhej kouř, začne se sama pro sebe křenit a se skoro vyplazeným jazykem obdivně očumuje stars co se jim tam sešly+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv kvě 24, 2012 4:16 pm

Vážně? +zasměje se+ Takových tu už bylo. Co slibovali. +mávne rukou, natáhne se k baru a vtiskne mu do ruky panáka+ Napij se. +mrkne na něj+ Na kuráž.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » čtv kvě 24, 2012 4:18 pm

Björn: Holka holka +zavrtí hlavou a čírem málem vypíchne Wenai oko, ale panáka do sebe kopne+ já na kuráž pít nepotřebuju, té já mám dost +olízne jí boltec a vysadí ji na barovou židličku+ co očekáváš od našeho blízkého seznámení ty?
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv kvě 24, 2012 4:28 pm

+zazubí se na něj+ Ale já možná ne. +vysouká se na barovou stoličku+ Já nevím, poznáme se blíž, popovídáme si o důležitých věcech a tak za půl roku vážného vztahu se spolu vyspíme? +navrhne+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » čtv kvě 24, 2012 4:38 pm

David Bowie+ +ne že by je chtěl poslouchat, ale nedalo se neslyšet je. Soucitně poplácá Bjorna po rameni+ Kamaráde, +pokrčí půvabně rameny a odhodí kštici vlasů dozadu+ takovej je život přitukne si s Wenai+

Bjorn: +Neví jestli se má křenit nebo plakat, tak rád by měl některou ze svých šéfových pod sebou+ dobře, tak já se jdu zas oblíct a když budeš chtít, tak mě najdeš +vlepí jí nečekanou pusu na rty a zmizne si hodit něco na sebe+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv kvě 24, 2012 4:41 pm

+soucitně se koukne na Björna+ Tak proč s tím vždycky čekáš až když se máme vdávat. +uculí se na něj a pak jí pohled sklouzne na Bowieho a usměje se a jenom doufá, že není rudá+ Tak ty seš teda opravdovej Bowie. +koukne mu do očí s úsměvem, přiťukne si s ním a napije se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » čtv kvě 24, 2012 4:52 pm

DB: Takže už o mě nepochybuješ +roztáhne tvář do širokého úsměvu+ Mám ti gratulovat nebo kondolovat k sňatku? +dívá se na ni těma svýma dvoubarevnýma očkama a nedbale pokuřuje+ akorát mě mrzí že mi Syruš nic neřekla, přinesl bych ti dar +přikývne+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv kvě 24, 2012 4:56 pm

No, já myslím, že s to dokázal dost. +poplácá ho po rameni, ale pak si uvědomí, že je to prakticky bůh a že by na něj neměla sahat a tak s rukou ucukne+ Nemusíš mi nic nosit, já o dárky nestojím. +usměje se na něj+ K sňatku... +zamyslí se+ Nevím, myslím, že je to tak napůl.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Syriana Spinnel » čtv kvě 24, 2012 5:00 pm

Ale já bych ti něco chtěl dát, +dá do svého hlasu přesvědčivost+ akorát krom zpěvu vlastně skoro nic neumím +zamračí se a pak se začne smát. Pak ji vezme za ruku a drží ji ve svých dlaních+ soustrastnou gratulaci prosím přijmi +vtiskne jí na hřbet ruky polibek+ panáka?
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron