Pokoj s výhledem

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Syriana Spinnel » 27 úno 2016 16:17

Náhodou +ušklíbne se na ni+ jsem ti nechala pokoj kde je míň oken a těžké tmavé závěsy.. +zkousne si ret, nerada by aby ji to třeba popálilo nebo tak.+ tak si to tam uprav k obrazu svému kotě, mě to nevadí. +Zvedne hrnek ke rtům, že se napije ale nedojde k tomu+ děláš si ze mě srandu +upře na ni vážný pohled.+ už?
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 27 úno 2016 16:26

Tam je to v pohodě. Teď ale sedíme tady, že jo? +zamrká na ni vesele a mávne k prosklené stěně+ No jo, už. Večer mi dal Bjorn echo, že někam vypadnul, tak jsem se na něj pověsila. +culí se spokojeně a ve stručnosti jí přetlumočí, co se dověděla+ Takže jsem mu slíbila, že do toho přestanu šťourat. Dokud mě to samo nekousne do zadku. +dodá nakonec a ušklíbne se trochu+ A žádný smraďochy už neubytovávat. I když se tu ještě klidně může nějaký objevit, pokud věděli o tom prvním, co sem přitáhl. +zamyslí se nad tím, to jí před tím nenapadlo+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Syriana Spinnel » 27 úno 2016 16:34

Vzalas to pěkně hopem. +Nacpe si pusu čokoládou, až vypadá jak křeček a poslouchá.+ Škoda, žes mě nevzala sebou +prohodí pochmurně.+ Vážně mají 6ti komorové srdce? +kdo ví proč ji zrovna tohle přišlo nejzajímavější.+ Jasně, upozorním personál a možná by bylo fajn, kdyby se tu objevili informovat Vishouse. +zkousává si ret jak přemýšlí.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 27 úno 2016 16:43

Musela jsem využít takovou příležitost. Kdoví, kdy by se nějaká zase naskytla. +pokrčí rameny a pak se zatváří trochu omluvně+ Já vím, promiň. I když myslím, že kdy nás tam uviděl obě, nejspíš by ho rovnou kleplo. +zašklebí se pobaveně, když si to představí+ No jo,tvrdil to. Ale pitvat ho mě nenechal, takže důkza nemám. +pronese vážně, ale koutky jí cuknou smíchy+ To rozhodně bylo, i když si myslím, že by to asi poznal i sám, že tady zase jsou... +pak se na ni zkoumavě zadívá+ Nad čím přemýšlíš?
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Syriana Spinnel » 27 úno 2016 16:51

No, ale nemužíš mi upřít, že by to byl pohled k pokoukání +jako kdyby ho kleplo+ no... +uvažuje.+ Víš přemýšlím nad tím, jestli je tenhle hotel bezpečnej tak, jak si představuju že by měl být. Když pominu kmotra na třetím patře, začíná se sem stahovat poslední dobou spousta nebezpečných stvoření, a nejsem si jistá, že lidi jako já +ano, konečně si to přiznala.+ tu jsou v bezpečí, nehledě na moje zaměstnance. +začne jí zvonit mobil.+ Promiň, tohle musím vzít+
Clarku?.... jo jistě, řekni mu prosím, že tam budu za deset minut, jsem jěště v pyžamu. Zatim.
Kotě, mám práci, budu brzo zpátky. +Vyletí jak čertík z krabičky a hodí na sebe úzké jeany a černou košili. Vyčistit zuby a stáhnout vlasy do culíku.+ Kde mám ty zatracený lodičky, sakra....+hledá černé Jimmi Choo po celým pokoji.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 27 úno 2016 17:07

To rozhodně nepopírám. +zazubí se vesele+ No...s tím se dá něco udělat. Máš na mysli už nějaký konkrétní kroky, který bys chtěla přijmout? +zadívá se na tázavě+ S čím budu moct, tak pomůžu. +ujistí s úsměvem+

+pak Syr zazvoní mobil; volají jí z recepce, aby hned přišla dolů, že tam je nějaý problém, který potřebuje neodkladně přítomnost majitelky:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Syriana Spinnel » 27 úno 2016 17:16

Ne, prozatím ne, napadlo mě to vlastně až teďka, takže... nápadům se meze nekladou kotě +odpoví jí, když se ještě kontroluje v zrcadle, jestli není někde od pasty a tak.+ Vrátím se brzo, jako doma kotě +mrkne na ni a seběhne po schodech dolů na recepci. Jo, už se v těch pitomých lodičkách naučila i běhat.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 27 úno 2016 17:31

Jasně, žádný stres. Já nad tím zatím trochu popřemýšlím. +mávne jí. A nekecá, hned si vezme noťas a začne hledat různé všemožné způsoby zabezpečení a osobní ochrany+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 02 bře 2016 22:31

+zatímco je pryč, okoukne nějaký ty zabezpečovací systémy, některý se jí líbí natolik, že se je rozhodne aplikovat i na své nemovitosti:D Po hodině už ale začne být nervózní a tak zavolá do recepce, aby se poptala, s kým že se to Syr měla sejít. Když dostane informaci o vysokém, černovlasém chlápkovi, se kterým odjela ve zbrusu novém Lycanu Hypersport, nevěřícně zakroutí hlavou, ale musí se pobaveně culit.+

"Mám vyhlásit celostátní pátrání? Nebo spíš už mezinárodní? B." +odešle smsku, vezme si zase noťas, z ledničky pečlivě označenou láhev s krví, kterou si kouzlem zahřeje, zkonfiskuje i nějaký ten alkohol a odebere se zpátky do zatemněné ložnice+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Björn Skarsgard » 14 bře 2016 22:56

+Kolem večera na dveře zaklepe velký bílý... no dobře, je to Bjorn, a netváří se moc nadšeně.+
Björn - Isbjörn. Gladde mig!
Uživatelský avatar
Björn Skarsgard
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 277
Registrován: 15 říj 2010 11:34

PředchozíDalší

Zpět na Apartment

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron