Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 21 zář 2014 02:38

No, tady ideální. +natáhne ruku, a načrtne jí špičkou prstu pár bodů na čele a spáncích, a spojí je prstem+ tady o pár milimetrů širší, ale pořád v normě. +dotkne se jí špičkou prstů na hraně čelisti+ Jseš západoevropskej typ. +usměje se na ni, a pak si uvědomí, že by měla ruku spustit+ no to jo, normálně. +uculí se+ ale když dojde na věc, tak je jakože sklopí ještě víc. úplně dolů. a taky to moc neprotahujou. +zazubí se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 21 zář 2014 02:45

+trochu zvedne hlavu a kouká, co jí to jakože ukazuje a snaží se si vyvrátit oči+ Aha. +usměje se+ Aha. +pak se trochu uculí a sklopí oči+ No... To se mi stalo tak nějak samo, ten obličej, lebka a tak. +usměje se trochu a zase se pustí pěšinou+ Ahá. Tak to jo. +přikývne s úsměvem+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 21 zář 2014 03:03

Náhodou je to moc hezký. +usměje se hezky, a pak sklopí oči+ ta lebka a tak. +dodá, a chvilku kouká po kytkách+ můžeme jít do zverimexu, koupit dva ježky a podniknout výzkum, jestli to chceš vidět. +zazubí se a koukne po ni s úsměvem, ve kterým se na chvilku zalesknou zuby+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 21 zář 2014 03:08

Jo? +koukne na ni a oči jí tak trochu zazáří+ Děkuju. Já mám svou lebku taky ráda. +usměje se na ni moc pěkně+ Hm... já myslím, že ježkům bysme mohli dopřád víc soukromí a neokukovat je při aktu. +uculí se na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 21 zář 2014 11:39

+jenom se tak pro sebe usměje, když ji vidí se usmívat, a jde dál+ No to nesmíš okukovat otevřeně, oni by pak třeba ani neměli chuť. +zazubí se+ musíš simulovat přirozený prostředí, a nastavit kamery, a všechno zdokumentovat a zaarchivovat. A když seš šikovná a umíš psát vzletně, možná ti dají i grant na ježčí sex. +uculí se, a okukuje kytky+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 21 zář 2014 12:02

Ty jo, to jsou mraky práce, kvůli pár ježčím píchnutím. +směje se vesele a trochu rozpustile+ A pak o tom ještě napsat desetistránkovej elaborát, jesli se popíchali nebo ne. +uchichtne se a zabočí kolem plotu v zadní části parku po cetě a pomalu se vrací zpátky ke vchodu. Kouká na stromy a občas sebere zvlášť barevnej list+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 21 zář 2014 12:26

To jo. +zazubí se+ ale pak zas prakticky úplně všechno můžeš vydávat za vědu, když je to dost dobře popsaný. +uculuje se+ četla jsem o nějakým italským výzkumu mozku, co se zabýval psychickou a fyzickou bolestí lidí při pohledu na špatný obrazy. +zasměje se, a pokračuje s ní po cestičce, kouká co dělá, a když uvidí na zemi pěknej kaštan, čerstvě vyloupnutej a lesklej, tak ho sebere, a s úsměvem jí ho dá+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 21 zář 2014 13:31

To jo, to co se teďka zkoumá, jsou občas pěkný blbosti. +pokývá hlavou+ Nechápu, kdo to může garantovat, takový věci. +pousměje se+ Jé, děkuju. +koukne na kaštan, vezme si ho a přejede palcem po hladkým povrchu a schová si ho do kapsy+ Taky jsi z nich dělala zvířátka, jako malá?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 21 zář 2014 13:49

Nejlepší je zažádat si o grant Evropský unie, ty ti dají peníze prakticky na cokoliv. +zazubí se, a když si kaštan nechá, usadí se jí na rtech úsměv+ No, nejdřív jsem jich pár rozřezala, abych viděla, co je vevnitř. +zasměje se+ A pak jsme s mámou dělaly zvířátka, stonožky a žirafy a tak. +usměje se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 21 zář 2014 13:57

No jo, jenom taková bílá hmota a semínko. +uculí se na ni+ Taky jsem je pitvala. +přizná se+ Zažádám si evropskou unii o grant na výzkum životního prostředí zvířátek z kaštanů, +zasměje se vesele+ To určitě projde. +hledá taky nějaký kaštany+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron