Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 13 lis 2016 03:22

+pousměje se, a na pár vteřin se na ni podívá, kolik mu řízení dovolí+ Zvláštní, chtěl jsem říct totéž. +zasměje se tiše+ Možná to dělám. +pousměje se, tím svým způsobem, a oči se mu trochu lesknou+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 lis 2016 03:53

Nožná to také dělám. +připustí a pohlédne na stromy kolem cesty+ Nějak si nemůžu pomoct. +zašeptá poctichu a v hlavě jí víří spousta myšlenek na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 13 lis 2016 15:49

Já vím. +přimhouří oči trochu a s úsměvem se vrátí očima k silnici+ Náš svět je zaměřený příliš racionálně. +poznamená+ O to sladší je pak poddat se pokušení, v němž rozum nehraje žádnou roli. +podotkne tiše a vyjede z města směrem k tvrzi+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 lis 2016 16:52

+lehce se pousměje a sleduje ubíhající silnici+ Vy nevypadáte na někoho, kdo by se oddávala jakýmkoli iracionálním pokušením. .. Možná právě proto mě o to víc láká to vidět. +odtuší, ale jen tak nezávazně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 13 lis 2016 20:17

Proto to dělám v kontrolovaném prostředí. +pousměje se+ Nejprve je třeba ten rozum zapojit a naprosto všechno pečlivě naplánovat. +přimhouří oči+ Jinak by na mě brzy někdo přišel. +připustí+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 lis 2016 20:45

A jak dlouho... +zeptá se ho se zájmem na nej hledí, když parkuje před Tvrzí+ Jak dlouho se už této činnosti věnujete? +zeptá se a vezme si kabelku+ Půjdete na skleničku? +navrhne mu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 13 lis 2016 22:33

Poměrně dlouho. +pousměje se neproniknutelně, hladce a perfektně zaparkuje, vystoupí a podrží jí dveře, aby mohla taky ven+ Rád, pokud to vašemu bratrovi nebude vadit. +přijme pozvání s úsměvem+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 lis 2016 22:56

Jistě déle, než já, s tím jsem počítala. +poiusměje se a vystoupí+ Jemu to jistě vadit nebude. +pousměje se a vezme ho dovnitř, Malteziovi podá pelerínu, co měla přes ramena, aby jí nebyla zima a zamíří do salonu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 13 lis 2016 23:23

Dost možná déle, než jste na světě, jste mladá. +musí se pousmát a následuje ji do salónu+ Posledně jsem toho z vašeho domova moc neviděl, ale musím přiznat, že je to architektonicky fascinující budova. Patří vaší rodině už dlouho? +zajímá se+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 lis 2016 23:48

Ano, dlouho. +přikývne a dovede ho do salonu+ Stavba započala roku 1284 mými předky Hildegardou Lafayette, která zůstala bezdětná a Bruadairem Lafayette, který si vzal Morigan O´Brian ze skotska a tak to byl základ našeho rodu. Rodokomen je v knihovně, pokud ho chcete vidět. +pohlédne na něj a stane u baru+ Koňak? +nabídne mu a sama si naleje+ Mezi jimi a mnou leží třicet generací Lafayettů.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron