Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 21 zář 2014 14:14

No to se ale musí zjistit. +zasměje se+ zkoušela jsem je zasadit, ale nic se nedělo. +usměje se+ možná proto mám radši zvířata než rostliny. +pokrčí rameny+ já myslím, že by mohlo. +zasměje se vesele, klekne si tam do listí, vůbec se s tím nemaže, a prohrabuje ho aby našla nějaký pěkný a čerstvý+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 21 zář 2014 14:44

No jo, to musíš tu slupku trochu porušit, nakřápnout nebo naříznout. To si ještě pamatuju. U žaludů taky. +usměje se+ Tady. +ukáže jí na kaštanu kde+ Jinak to nevyklíčí. +kouká na zame, prohrabává botou listí a když najde pěkněj kaštan, tak jí ho dá zase naoplátku+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 21 zář 2014 15:01

Já vím. +usměje se+ vydržela jsem čekat dva měsíce, ale nic se nedělo, tak mě to přestalo bavit. +uculí se+ možná tam teďka nějakej strom už bude. +pokrčí rameny+ A máš nůž? +koukne na ni s úsměvem a vybere si kaštánek+ Děkuju. +vezme si ho od ní, a schová si ho do kapsy u džín+ mohly bysme ho zkusit zasadit. +navrhne+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 21 zář 2014 15:04

Někdy to pár let trvá, než se tomu semenu zachce vyklíčit. +pousměje se+ To není jak u myší - šup šup a je jich milion. +zasměje se vesele+ Nemám nůž. +zavrtí hlavou+ Mohli bysme si ho půjčit v tý kavárně. +navarhne+ Ale taky nemám rýč ani motyku, abysme ho mohli zakopat. +koukne na ni, že teda neví+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 21 zář 2014 15:38

No jo, já ne to nemám trpělivost. +uculí se+ To nestačí jenom tak vyhrabat důlek? Tak to bude možná ten problém.+zasměje se, a schová si ho místo toho do tašky+ To nevadí, budu muset vytvořit nějakou jinou trvalou hodnotu co po mně zůstane. +usměje se na ni, vstane a opráší si kolena, ale zezadu jí na mikině a na kalhotách zůstanou přichycený listy+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 21 zář 2014 17:15

No, když bude ten důlek dost hlubokej, tak asi jo. +usměje se+ No já myslím, že předpoklady pro to máš určitě široký. A hodně. +řekne přesvědčeně a pokývá hlavou+ Počkej. +zastaví ji, když si toho všimne+ Máš bordel na zádech, opráším ti to. +chytne ji jemně za paži a druhou rukou jí oprašuje ty listy+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 21 zář 2014 17:27

Zkoušet to radši nebudem. +pousměje se+ ty bydlíš někde tady blízko? s tím... Byronem? +zajímá se, a zastaví se teda, drží, než jí to opráší, a trochu usmívá jak se jí dotýká+ no jo, to jsem celá já. někdy přijdu domů, a teprve když lezu do sprchy, zjistím kde všude mám listí a chlupy od myší z laborky. +usměje se na ni+ Já bydlím sama, tak mi to nikdo neopraší. +pokrčí rameny+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 21 zář 2014 17:36

Ne. +zavrtí hlavou s úsměvem, jak jí sundává ty listy+ Já bydlím na venkově. V takovým velkým domě s bráchou a ségrou. I když brácha tam věčně věků není. Tak dobrý. +shlídne ji ještě, pak ji pustí a courá se zas pomalu vedle ní cestičkou+ Mám tam i psa. A lenochoda. +zazubí se na ni vesele+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 21 zář 2014 17:52

Aha. No, tam máš aspoň klid na všechno. +pousměje se+ Já mám akorát jednopokojovej byt u řeky, a trochu se tam nevejdu. +zazubí se+ Toho cos měla v zoo? +zasvítí jí trochu oči+ Kdes ho vzala? Já bych taky chtěla lenochoda. +usměje se+ Jenže nikde je pořádně neprodávají, nebo aspoň ne za nějakou rozumnou cenu.
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 21 zář 2014 17:58

Jo toho. +pokývá hlavou a usměje se+ No... já jsem ho vlastně dostala k narozeninám, nevím odkud je. +pokrčí rameny+ Je tam úplně boží klid. +pokývá hlavou+ Jo? A proč si neseženeš větší? +koukne na ni tázavě+ Já bych děsně ráda bydlela v malým bytě. Úplně malinkým. Bylo by tam spoustu nábytku z ikey. +uculí se na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron