Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 24 zář 2014 11:54

Tak aspoň se něco priucis. +uculi se+ to jsem rada. +usměje se fakt upřímně, že je spokojená, a pravděpodobně by ji darovala mrtvolu, kdyby si o to řekla+ jasně, proč ne, ale nesmis to fakt nikomu říct. +koukne na ní+ mohl by z toho bejt desnej průšvih. +pousmeje se, a moc se jí nechce pouštět ji pryc+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 zář 2014 15:15

Já se učím ráda. +usměje se na ní a opře se zadkem o stůl a nemá se moc k tomu aby někam šla+ Neboj se však já to nikomu neřeknu. Ani byronovi ne přísahám. +olizne si dva prsty a zvedne je do vzduchu jako při slavnostní přísaze+ Co máš tedka v plánu? +zeptá se ji a tazave na ní kouká+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 24 zář 2014 16:00

Jo, ja ti věřím. +usměje se+ no, ja nevim, asi nic. +pokrci rameny+ pozamykam tu, půjdu domů, a vezmu si do postele knihu. +pousmeje se trochu+ nemám moc vzrušující společenském život. +uculi se, le dost ji to tak vyhovuje+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 zář 2014 16:14

Aha. +přikývne a odlepí se od stolu+ Tak jo, tak já taky půjdu domů a zalezu si někam s knížkou. Asi do křesla a budu koukat ven, jak je tam tma. +uculí se na ni a pomalu zamíří k východu+ Co budeš číst? +zeptá se jí ještě, jak se courá ke dveřím+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 24 zář 2014 16:34

Já křeslo nemám, aby bylo víc místa na knížky. +učili se, a uloží skalpely+ no, podle toho,na co budu mít náladu. Buďto anatomii pro pokročilé díl třetí nebo Gaimana. +usměje se, a ještě se otočí, aby to zkontrolovla, když se ozve tupý cvaknuti a všechny světla zhasnou+ do hajzlu. +zakleje poněkud+ vratnej asi zase vypnul proud a zapomněl, že tu ještě jsem +zamumla+ a dveře kalina elektronickoi čtečku. +povzdychbe si?
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 zář 2014 16:38

Ty čteš Gaimana? Ten je... +zarazí se, když se ocitnou ve tmě+ Boží. +dořekne a stojí na místě a rozhlíží se+ Dobře a co budeme dělat? Měl by tu bejt někde nouzovej východ, pro takový případy, ne? +zeptá se do prázdna, protože ji nevidí+ Kde seš? +zeptá se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 24 zář 2014 18:32

Nouzovej východ na pitevně? +uculí se+ Jako pro všechny ty mrtvoly? +mrkne na ni, i když to nevidí+ Tady. +sáhne jí opatrně na rameno, aby věděla, z kterýho směru, s tmou problém nemá, protože i tak vidí docela dobře+ jsi v pořádku? +zeptá se pro jistotu+ zavolám hlídačovi, tohleto není poprvé. +sáhne pro mobil do kapsy, načež zjistí, že je vybitej+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 zář 2014 18:37

Ne? +zazubí se+ No já jenom tak náhodou, co kdyby to tu už někoho nebavilo a chtěl si jít zpátky pro svý orgány. +položí jí ruku na její a chytne ji za ni, když se jí dotkne a otočí se čelem k ní+ Tak jo... +zaváhá+ Co budeme dělat?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 24 zář 2014 19:03

No... to jsme asi docela v háji. +zamumlá, a odvede ji o dva kroky vedle ke stolku, aby se měla čeho chytit a jde zkusit zabušit na dveře, ale nikdo nepřichází+ asi budeme muset počkat do rána. promiň. +povzdychne si, a posadí se vedle ní na stůl+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 zář 2014 19:08

+sedne si na stůl a když se k ní připojí tak si položí svou ruku na její, aby věděla, kde je a tak a chvilku nad tím uvažuje+ No... +prohodí+ Mohla bych nás odtud dostat, kdyby jsi chtěla. +nadhodí a čeká, co ona na to, ruku pořád na její+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron