Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 20:51

A nechceš jít na pivo? +usměje se na ni místo rýžových chlebíčků+ Chtěla bych se tě na něco zeptat a vlastně si i jenom tak popovídat. +koukne na ni s úculem a skousne si spodní ret+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 20:53

no jasně, klidně. +usměje se+ mám takovej pocit, že už jsem dva dny nebyla venku. +svraští trochu obočí, a pak se na ni tak tázavě pousměje+ vážně? na co? +koukne na ni zvědavě+ tak já se převleču, jo? +uculí se, vyskočí, a začne shánět oblečení, nakonec vytáhne triko zpoza stolu, a v koupelně se převleče, ale je na ni škvírou ve dveřích trochu vidět+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 20:55

No... na to se tě zeptám až... až na tebe budu vidět. +pousměje se a oči jí několikrát sklouznou ke koupelně, ale radši na ni nekouká, jak je hubená a potetovaná a kouká do nějaké knížky na stole+ Dva dny je dost, to to nevíš jistě? +zasměje se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 20:58

+na stole má rozházený anatomický knihy a příručky, a pod nima napůl zakrytej papír s návrhem tetování draka, docela velikej+ no... já si to moc nepamatuju, to je jedno ne? +uculí se, a vyleze už oblečená, přehodí si přes ramena bundu, a usměje se+ můžeme? +koukne na ni s úsměvem+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 21:01

+kouká na to tetování a trochu se culí+ To je pěkný. +pousměje se a ukáže na to+ Pro tebe? Jo jdeme. +přikývne, vezme si tašku a jde s ní ze dveří+ Co ty vůbec posloucháš za hudbu? Posloucháš něco? +koukne na ni nenápadně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 21:07

+trochu se začervená, když si všimne, že to viděla+ líbí se ti? +usměje se potěšeně+ jo, pro mě, na záda. +přikývne+ jen se musím někam objednat a najít si čas. +uculí se+ já moc hudbu neposlouchám, špatně se u ní soustředím. ale když jo, tak různě, na co mám náladu, ale většinou spíš punk, punkrock, metal, a tak. +pousměje se+ chtěla bych jet na brutal, ale samotný se mu moc nechce. +uculí se, a vyrazí chodbou dolů+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 21:16

Chceš to vytetovat? +koukne na ni a uculí se+ No jooo, Brutal je dobrej, taky jsem chtěla jet, ale nějak mi nevyšel čas. +pokrčí rameny+ A zkoušela jsi někdy na něco hrát? +zkouší to dál+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 21:20

ty bys to uměla? +koukne na ni překvapeně+ tak bysme mohly jet příští rok! +vyhrkne dřív, než se zarazí+ teda kdybys... chtěla. +usměje se na ni+ když jsem byla malá, máma ze mě chtěla mít pianistku, ale to mě moc nebavilo. +culí se+ a umím pár akordů na kytaru. +pokrčí rameny+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 21:25

No jasně. +usměje se na ni a přikývne+ já jsem žena mnoha povolání. +zazubí se na ni+ Dobrý by bylo, kdybych něco dotáhla do konce. +pousměje se a vyjde s ní na ulici+ A co třeba zpívat? +koukne na ni a pak sezná, že už je to vyptávání blbý+ Víš, zakládám s kámošem kapelu... a chybí ám zpěvačka a bubeník. +koukne na ni a zapadne do hospody+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 21:28

já myslím, že to není nutně špatný, koukni na Leonarda da Vinciho. +uculí se na ni+ no jestli si na to troufáš, tak klidně. +usměje se, a vleze s ní do hospody+ ale jo, zpívám si ve sprše +zasměje se+ nevim jestli bych dokázala zpívat před lidma. +pousměje se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron