Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 19 zář 2014 17:06

No ale ve tmě to zas nikdo nevidí. +zazubí se taky+ Mně to fascinuje, jak se ti při absenci jednoho smyslu zostří ty ostatní. Jak tělo dovede nahrazovat chybějící články. +pousměje se, a když jí dojde, že plácá, zakousne se do sendviče, ale sní ho jenom trochu, zato na nugátovým dortu se vyřádí a nenechá ani drobek+ to klidně můžeš, večer už tam nikdo není, takže ho uslyší maximálně Hugo, naše kostra +usměje se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 zář 2014 17:37

+když dojít toast tak si oprášit drobky z klína a prirahne si talirek s vetrnikem a ozdibuje ho a do toho popíjíme latecko. Jen se culi jak do ní padá ten nugatovej dort+ A fakt se ti zbystřit smysy? Já jsem to zkoušela ale nikdy jsem to na sobě nepozorovala. Myslím že to člověk musí bejt šlépějích už nějakou dobu. +přednese svou teorii a jen pokrci rameny jakože teda neví+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 19 zář 2014 22:53

Já myslím, že trochu jo. +přikývne, a otře si pusu, aby na ni nevalila se slovama i nugát+ Tu první půlhodinku asi ne, to akorát vyjeveně chmatáš kolem sebe. +zazubí se+ ale potom začneš kompenzovat, naučíš se líp lokalizovat lidi a věci podle zvuku třeba. +koukne na ni přesvědčeně+ A ti co jsou slepý třeba několik let to mají fakt vyvinutý. +přikyvuje+ Já jsem četla v jednom vědeckým časopisu o lidech, co dokážou vidět pomocí echolokace jako netopýři. +vykulí oči zaujatě+ představ si, že by se to dalo vypěstovat uměle. +usměje se, a oči jí jen svítěj+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 zář 2014 23:53

Tak to asi jo. +odtusi+ Já jsem to nikdy dylan než patnáct minut nevydržela. +pousmeje se+ Jsem dycky zmatená jak lesní včela. Ve tmě. +zazubi se na ní+ Ale jak? Že by sis vždycky na pár hodin denně zavazovala oči? Já bych asi usnula. +usměje se a pak na ní koukne a trochu zvazni ale pořád má takovrj zvidavej výraz+ Muzu se té na něco zeptat? +koukne na ní tazave+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 20 zář 2014 00:03

Jo, lidi na zrak hodně spoléhaj. +přikývne+ A dojde ti to většinou až když ho nemáš. jako u všeho. +usměje se+ spíš nějaká modifikace v mozku. učit se to postupně by hrozně trvalo. +svraští obočí, a přemýšlí nad tím+ Co? +koukne na ni překvapeně+ No, asi jo? +pokrčí rameny, a tázavě se na ni dívá, a nějak neví, co má čekat, tak se povzbudivě usměje+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 zář 2014 00:09

Modifikace v mozku... +zamyslí se nad tím+ Ale tak by šlo zařídit spoustu věci ne? Aby se člověk líp učil nebo aby líp slysel. +odtusi ale jistá si tím úplně není+ No... +pousmeje se na ní a trochu se k ní nakloní a ztisi hlas aby je nikdo neslyšel+ Ty nejsi člověk že ne? Ty ses upír? +zeptá se ji a tazave na ní kouká+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 20 zář 2014 00:19

Tak teoreticky jde zařídit všechno. +uculí se+ jak správně pospojovat neuronový spoje, a tak. +opře si bradu o dlaň, a zvažuje to+ ale problém je, že tě nikdy nenechají testovat nic na lidech. +zazubí se trochu, a nakloní se blíž, aby to slyšela, ale když jí to řekne, ucukne jako kdyby se spálila+ jak jsi na to prosím tě přišla? +koukne na ni poplašeně, a dá si záležet, aby zněla úplně lhostejně+ upíři přece neexistujou. +dodá, a vyhne se jí očima+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 zář 2014 00:25

Jo a to je pěkně nefér vůči opicim kralikum a zejména myším. +pokýval vážně hlavou+ To je přece děsný že to na nich všechno zkoušej oni se o to neprosej. +zamraci se trochu a když jsou tak u sebe tak výraz nezmění a pořád na ní kouká+ No a carodejky taky ne. Přece. +pokýval vážně hlavou+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 20 zář 2014 00:31

To jo. +zamračí se taky+ jenže když nevyzkoušíš svoji hypotézu na zvířatech z dost dobrýma výsledkama, nikdy tvůj výzkum neposunou na testovací úroveň. +povzdychne si, a ostražitě ji pozoruje, i když se snaží tvářit v pohodě, a přemýšlí, kde udělala chybu+ No, čarodějky taky ne. +přikývne souhlasně+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 zář 2014 00:42

Mě se to nelíbí. +zamraci se a nesouhlasně naspuli pusu+ No. +pokyve hlavou+ Tak ne. +usměje se pak a se zase opře o židli+ Ale je to škoda ne? +culi se na ní vesele+ Kdyby jo tak by to byla mnohem větší zábava. +uculi se a pak si řekne že to z ní pacit nebude+ Dáme si ještě něco?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron