Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 16 říj 2016 03:12

Nu, všechno je jednou poprvé. +uculí se trochu Hannibal+ Oh ne, drahoušku, to je v pořádku. +usměje se manželka+ Malcolm neví, kdy má držet jazyk za zuby. +zpraží ho pohledem a Viktor se trochu pohihňává do svojí rolády+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 říj 2016 03:17

Ne to ne. +usměje se+ Musím si dávat pozor na vhodná společenská témata. +pousměje se a dojí několik posledních kousků zeleniny, co měla na talíři+ Nesměj se mi. +šťouchne nenápadně do Viktora+ Máte můj obdiv, pane Lectere. +usměje se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 16 říj 2016 03:20

Chudák Malcolm. +špitne jí Viktor pobaveně+ Toho si vážím, slečno Wenai. +usměje se Hannibal na oplátku+ myslím, že mi můžete říkat Hannibale, co říkáte? +pousměje se, zatímco všichni pomalu dojídají+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 říj 2016 03:23

+usměje se na Hannibala+ Vážně bych mohla? To mě moc těší. +pousměje se a decentně se napije vína, jak ostatní dopíjejí a je zvědavá, co bude dalšího+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 16 říj 2016 03:27

Ale jistě. +usměje se a připije si na to vínem, odnese talíře a přinese dezertní portské, a spolu s ním selekci dezertů+ dekadentní čokoládová pěna s mangovým želé a omáčkou z granátových jablek, francouzský citronový koláč s rozmarýnem a variace na tradiční millefeuille s jahodami. +ohlásí+ a pro zájemce pochopitelně čaj a káva. +usměje se a pustí jim k tomu nějakou pěknou árii, nevtíravě v pozadí+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 říj 2016 03:29

+jak vyjmenovává ty dezerty, zejména ten první čokoládový, tak mu pohledem přímo visí na rtech a ten si taky samozřejmě dá. Protože čokoládový deerty jsou nejlepší, vychutnává si ho, většinou má u toho zavřený oči, sem tam slastně vzdychne a připadá si jako v ráji+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 16 říj 2016 03:31

+dezerty se setkají s obecně větším úspěchem než plíčky, a on se jen usmívá a ujídá, sleduje všechny, jak reagují, a nenápadně nasává tu změnu v její vůni, nadšení a rozkoš, a oči se mu trochu lesknou, když přejede pohledem její výraz+ chutná vám? +usměje se na ni+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 říj 2016 03:36

+poněkud zamrká, když on promluví a koukne na něj, pousměje se+ Dokonalé. Naprosto dokonalé, já mám čokoládu nesmírně ráda. +prozradí mu+ Dělal jste i dezerty? +zajímá se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 16 říj 2016 03:39

Ano? to bych možná uhodl. +pousměje se, ale vlídně+ Obávám se, že nikoliv. +usměje se+ Jsou od jedné velice šikovné cukrářky z vedlejšího města. Nechci urazit jemnou chuť svých hostů vlastním pečením. +zasměje se tiše+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 říj 2016 03:41

+tiše se zasměje+ Viďte, že mi na ni dáte kontakt, prosím. +koukne na něj prosebně+ Něco takového nemůžu mít jenom jednou v životě!
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron