Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 16 říj 2016 20:58

v ložnici by vůbec nebylo špatné. +přisvědčí vážně+ Máte na to cit. +pousměje se na ni+ Třeba vám ho někdy ukážu. +přisvědčí a zůstane na ní pohledem o něco dýl, jako by cosi zvažoval+ Není to úplně tradiční kus.
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 říj 2016 21:08

Vážně? +koukne na něj se zájmem+ To je zajímavé, teď jsem zvědavá ještě víc, než před tím. +zasměje se+ No, asi budu muset jít, bratr už chce jít domů. Moc vám děkuji za pozvání, večeře byla vynikající, opravdu, jste kouzelník.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 16 říj 2016 21:12

Snad jsem vám tím neukradl spánek. +zasměje se+ Jistě. +přikývne a dojde jí pro kabát, a podrží jí ho při oblékání+ Jsem velmi rád, že jste přišli. +usměje se na oba a rozloučí se s nimi potřesením ruky+ Doufám, že na dnešní večer budete vzpomínat v dobrém. +pousměje se+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 říj 2016 21:21

To ne, já stejně nemůžu spát. +uculí se na něj vesele+ Rozhodně v dobrém. Děkuji, Hannibale. +pousměje se a pak kývne na Viktora a vezme se ho za loket+ Nashledanou. +rozloučí se s ním a s Viktorem dojedou domů+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 16 říj 2016 21:28

Skutečně? +svraští trochu obočí+ Na příštím sezení zkusíme nějaké relaxační techniky. +usměje se trochu+ Nashledanou. +pokyne oboum elegantně, a když odjedou domů, věnuje se ještě ostatním hostům, dokud všichni nezmizí a on se vrátí do kuchyně uklidit+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 16 říj 2016 21:42

+poklidí v kuchyni nádobí, přinese všechny věci z jídelny a sbalí špinavý ubrus, a když je zase všude čisto, pousměje se, odebere se do ložnice, a ještě se nějakou dobu věnuje odborné korespondenci, ale je po tom večeru trochu roztržitý, takže toho brzo nechá a jde spát+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 říj 2016 22:18

Dobré odpoledne. +pozdraví ho s úsměvem+ Jistě. +přikývne a jde si sednout do pracovny+ Oh božíčku. +zasvítí jí oči+ To vypadá famózně!
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 16 říj 2016 22:24

slíbil jsem vám to. +pousměje se a posadí se naproti ní se svým čajem+ Jak se dnes cítíte? +zeptá se na začátek+ minule jste mluvila o nespavosti? +naznačí tázavě a vyndá si zápisník+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 říj 2016 22:28

Děkuju, moc. +usměje se na něj a už se jí sbíhaj sliny+ Není to špatný. +odtuší a usměje se na něj+ Srovnala jsem si šatník a půlku věcí jsem vyhodila. +usměje se na něj a trochu zrudne+ Ale moc mě to potěšilo, když jsem to zvládla. +dodá ještě+ No jo, neusíná se mi snadno, většinou zaberu až tak většinou ve tři.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 16 říj 2016 22:36

Výborně, to rád slyším. +usměje se povzbudivě+ Dobrá práce. +přikývne+ Napadlo mě, že bychom mohli zkusit nějaké relaxační techniky, mohou vám pomoci i s návaly paniky, ne jen s uklidněním před spaním. +koukne na ni tázavě+ Nejlepší bude, pokud si lehnete na gauč, pokud vám to samozřejmě není nepříjemné. +pousměje se+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron