Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 20 zář 2014 01:02

Mně se to taky nelíbí. +zamračí se+ občas nějaký pustím, ale nemůžu to dělat pořád. vyrazili by mě. +pokrčí rameny+ no jo, to já bych taky ráda potkala jednorožce a prozkoumala vlkodlačí geny, ale co se dá dělat. +pousměje se, a vypadá uklidněně, že to nechává bejt+ já mám asi cukru v krvi už dost, ale jestli chceš, klidně si něco dej. +usměje se na ni+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 zář 2014 01:08

Tak je vypustim já a na tebe to nebude. +zazubi se na ní vesele+ Cukru v krvi přece není nikdy dost. +namítne realisticky a mávne na číšníka že jako budou platit+ Je s tebou docela zábava. +usměje se na ní+ To pozvani do pitevny furt platí? +zeptá se pro jistotu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 20 zář 2014 01:27

Ne, ale na doktorku Helschnerovou jo. +zasměje se, už uvolněnejc+ já musím s cukrem opatrně, jinak bych mohla mít hyperglykemii. +uculí se na ni, a zaplatí za jídlo+ to je fér, ty jsi platila lístky. +usměje se+ myslíš? +podiví se, ale potěší ji to+ no, to seš asi první. +zazubí se+ No jistě, vždyť jsem ti to slíbila. +přikývne, a posbírá si věci+ Chceš se ještě vrátit do nějaký expozice? +koukne na ni s úsměvem+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 zář 2014 01:37

Tak dobře. Tak já je teda nechám no +pousmeje se trošku smutné+ No jo.+prikyvne+ Nekecas o blbostech. +zazubi se na ní+ Jo to je. +souhlasí s tím placením+ Tak jo. +prikyvne+ Tady máš moje číslo. +napíše ji je na účtenku+ Na mobil. Tak mi nápis a sejdeme se tam. +usměje se na ní+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 20 zář 2014 12:59

Já se tam o ně starám dobře. +usměje se na ni hezky+ Nosím jim jídlo, v laborce jsou pro ně akorát granule, a čistím jim klece. Máme teda jenom myši, na opicích se u nás nic netestuje. +pokrčí rameny+ To ty taky ne. +zasměje se+ Dobře. +přikývne, a rovnou si ho napíše do mobilu, protože jinak reálně hrozí, že ho někam založí a už ho nenajde, napíše si k němu její jméno a rovnou ji prozvoní, aby měla její číslo taky+ Tak jo. +usměje se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 zář 2014 13:03

To je moc hezký, od tebe. +usměje se na ni vděčně+ Jsem v tomhle ohledu poněkud... no... přecitlivělá. +koukne na mobil, když ji prozvoní, usměje se a taky si ji uloží+ Tak jo. +přikývne s úsměvem+ Super, tak já se budu těšit. +schová zase mobil a vypadá to, že se fakt moc těší+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 20 zář 2014 13:18

To je náhodou hezký. +usměje se, a fakt se jí to líbí+ Nemám ráda lidi, co se tváří že zvířata jsou věci. +zamračí se+ Jo, já taky. +uculí se trochu, už si všechno pobalí, ale nějak se jí pořád nechce vstát a rozloučit se a jít pryč, líbí se jí jen tak tam sedět a koukat na ni+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 zář 2014 13:23

To já taky ne. +přikývne+ Já vlastně nemám vůbec ráda lidi. +zašklebí se, vesele, ale taky se nezvedne a kouká na ni a pak se trochu usměje+ Půjdeme do parku? +navrhne nakonec, protože se jí taky domů nechce, když tam nic není, kromě lenochoda tedy. A ten spí+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 20 zář 2014 13:47

No jo, co taky s nima. +zazubí se taky, a koukne z okna jestli není moc slunce, protože by šla ráda. ale venku je celkem pod mrakem, takže se na ni usměje, a přikývne+ To bysme mohly. +souhlasí, vstane, a hodí si přes rameno svůj vak+ Já jsem alergická na slunce. +rozhodne se jí pak říct+ naskáče mi z něj taková vyrážka. +oklepe se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 zář 2014 17:13

Jo. +prikyvne a vstane teda+ Já jsem o tom četla že je někdo alergickej na slunce a ven může jenom kompletně oblecenej jako snehulak. Nějak se to jmenuje ale nemuzu si vzpomenout jak.+pousmeje se+ No naštěstí je pod mrakem. +koukne ven a vyjde z muzea do muzejnich zahrad+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron