Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 20 zář 2014 17:40

Polymorfní světelná dermatóza. +usměje se+ Nebo to mám aspoń já. je to taková přehnaná imunitní reakce. +vysvětluje jí to, když spolu jdou směrem ven+ Ale já jsem nikdy neměla moc touhu se opalovat, stejně jsem furt zalezlá v laborce nebo na pitevně. +pokrčí rameny+ Jen je to otravný, když potřebuju někam dojít. +uculí se trochu, a když vejdou do zahrad, prohlíží si stromy+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 zář 2014 18:55

Jasný. +přikývne+ Opaluje se jenom plebs, co pracuje na polích. My šlechtičky můžeme zůstat ve stínu, +zazubí se na ni vesele a vydá se botanickou zahradou za muzeem po cestičce prostě dál+ Většinu těch stromů a květin dovezl místní šlechtic, když byl na svých cestách. +poznamená a pak se zarazí+ Ale to určitě víš. +pousměje se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 20 zář 2014 19:05

To je fakt. +zasměje se, a prohlíží si ty podivuhodný rostliny+ Nevím. +usměje se+ Sice studuju biologii, ale pravda je, že rostlinkám moc nedám. +uculí se provinile+ Naučím se to na zkoušku, ale zas tak mě nezajímají. +pokrčí rameny, sice si o historii města a muzea dost přečetla, ale ráda poslouchá, když něco vykládá, tak to úplně klidně zapře+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 zář 2014 19:22

No... já už si toho taky moc nepamatuju. +usměje se na ni a pomalu prochází zahradou, pod stromama a už tam zlátne listí a tak+ Jmenoval se Ervín ANtonín Anna Dubský, to je divný jméno, co? +zazubí se na ni+ Na zámku jsou jeho deníky. To musí být děsně zajímavý čtení... +odtuší+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 20 zář 2014 19:34

No já se nemám moc co smát, taky mám hodně divný jméno. +zazubí se+ jo? a nejsou v muzeu? určitě je půjčujou pro výzkumný práce ne? nebo by je minimálně měli naskenovat. +usměje se+ v jakým žil století? třeba ještě nejsou v tak špatný stavu. Měly bysme se tam jít kouknout. +skousne si zamyšleně ret+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 zář 2014 19:39

Jo, no. +přikývne a koukne na ni+ Odkud vlastně jsi? +zeptá se jí+ No, mají je na tom zámku, před rokem byla výstava, a tam byly. Ale nemohlo se na ně sahat, že jo. +řekne, že to je jasný+ V devatenáctým. A myslíš, že nás k nim jenom tak pustí? +není si tím moc jistá+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 20 zář 2014 23:49

My jsme se hodně stěhovali. Ale narodila jsem se v Londýně, a od tý doby co jsem se dostala na vejšku bydlím tady. +usměje se+ Jenom tak nás k nim nepustí, budeme si muset sehnat povolení. +zamyslí se nad tím+ nejspíš tvrdit, že o nich píšeme nějakou práci. +zazubí se+ Co, cítíš se na to být student historie? +usměje se na ni+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 21 zář 2014 00:01

No... +zamyslí se+ Ale nakonec by mohli. +usměje se na ni+ Myslím, že bych to dokázala zařídit. +pokýve hlavou a pomalu kráčí dál po cestičce+ Ještě si musím něco ověřit, ale dám ti pak vědět. +usměje se na ni, že to jako zařídí+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 21 zář 2014 00:12

Jestli je to stejný jak s laborkou, budou chtít akorát kartičku a podepsaný pověření od nějakýho pedagoga. to se dá zfalšovat jako nic. +pousměje se+ Tak jo,moje číslo máš. +přikývne+ co myslíš, že tam najdem? +usměje se+ máš nějakej tip? +koukne na ni zvědavě+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 21 zář 2014 00:47

Já to zařídím oficiálně. +usměje se na ni tajemně a zatím si to nechá pro sebe, když to ještě není jistý+ Nevím, asi nic moc tajnýho, ale moc by mě zajímalo se dozvědět, jak psal, jakej měl styl a jazyk. Jaký používal slova. A tak všechno. +říká s nadšením+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron