Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 28 říj 2016 02:01

přesně tak. +přikývne, a pořád ji sleduje+ Nemusíte mi děkovat. +usměje se pak konečně+ Pokud mi chcete nějak vyjádřit vděčnost... nenahlašujte to na policii. +pousměje se+ Mně? +koukne na ni překvapeně, že se o to zajímá+ já jsem v pořádku. +přisvědčí+ jen mě překvapil. +stiskne trochu zuby+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 28 říj 2016 02:08

Nenahlásím to. +zavrtí hlavu+ Nemám s nimi dobrou zkušenost. +zvedne koutek+ Po smrti matky byly v celém domě a stejně nic nenašli. Snažili se obvinit bratra a pak mě.... +ušklíbne se+ Vážně? Myslím, že vás trefil, doufám, že ne moc.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 28 říj 2016 02:15

děkuji. +přikývne tiše+ Ne, ani já ne. +ušklíbne se trochu a pak přimhouří oči+ Máte dobré smysly. +pousměje se překvapeně+ Zasáhl mě, ale není to nic vážného. +dotkne se lehce obvazu na paži pod košilí+ Myslíte, že vaše matka byla zavražděna? +zeptá se věcně, tak nepsychologicky+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 28 říj 2016 02:20

vy to víte lépe. +pousměje se+ Jste lékař. Mě ste taky ošetřil. +přikývne+ Vím to jistě. +koukne na něj+ Ale policie to nikdy nezjistí. +zavrtí hlavou+ Nejsou tak schopní. +zašeptá+ Zavoláte bratrovi? +koukne na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 28 říj 2016 02:29

Je to jen povrchová rána. +usměje se+ A vy budete také brzy v pořádku. +ujistí ji s úsměvem+ vážně? +koukne na ni zaujatě+ Víte, kdo ji zabil? +zeptá se úplně konverzačně, jako kdyby se bavili o počasí+ To většinou nejsou. +pousměje se+ Ano, jistě. +přikývne, a vytáhne telefon+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 28 říj 2016 02:34

Ano budu. +přikývne a sleduje ho+ Jak bych to mohla vědět. +koukne na něj udiveně a vstane+ Můžu se osprchovat, než bratr přijede? +zeptá se ho+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 28 říj 2016 02:40

myslím tím, jestli máte nějaké podezření. +usměje se+ samozřejmě. +přikývne+ koupelna je vedle pokoje, kde jste se probudila. Přinesu vám tam ručníky a čisté oblečení. +pousměje se a taky vstane, aby pro to všechno došel+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 28 říj 2016 02:43

Podezřen nemám. +pousměje se+ Děkuji. +kývne na něj aodejde nahoru do koupelny a vleze si pod sprchu s horkou vodou, opře se dlaněma o kachličky, zavře oči a nechá si horkou vodu dopadat na záda+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 28 říj 2016 02:56

+vezme ručník a jednu ze svých starších menších košil a neutrální kalhoty, aby se mohla převléct do čistého. Slyší v koupelně vodu, ale vejde tam stejně, sprchový kout je z mléčného skla, takže vidí jen její siluetu, tušený obrys jejího těla a křivek, ale přijde mu to erotičtější, než kdyby ji viděl úplně nahou+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 28 říj 2016 02:59

+setře si vodu z tváře a otočí se, když si ho všimne zatím mléčným sklem+ Hannibale? +zeptá se, jestli je to on+ Stalo se něco?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron