Alexin pokoj

Moderátor: Victoria

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Jess » 23 srp 2014 00:29

+jenom jí podá kapesník, čistej, co má v kapse a drží ji u sebe, hladí ji, chvílema po paži, chvílema ve vlasech a tiskne ji k sobě a tak beze slov se ji snaží utišit a uklidnit+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Alexandra » 23 srp 2014 00:45

+potichu mu poděkuje, a trochu tam posmrkává, ale u něj je jí hezky, až si uvědomí, že je to poprvé za spoustu let co ji někdo konejší, když brečí. když běží titulky a začne se rozsvěcet, zase se od něj odtáhne, a honem likviduje škody na svým obličeji, aby to nebylo moc vidět, a dělá že nic nebylo+
Uživatelský avatar
Alexandra
Čarodějka
 
Příspěvky: 93
Registrován: 07 srp 2013 21:56
Bydliště: Francie

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Jess » 23 srp 2014 00:55

+taktně taky dělá, že nic nebylo, i když se mu moc líbilo mít ji v náručí, tak se na ni jen usměje, stiskne krátce její ruku a počká, až se vzpamatuje+ Tak co? +usměje se trochu+ Vzato kol a kolem, to nebylo tak špatný, ne? +zadoufá a koukne na ni+ Mám s tebou ještě nějaký plány. +nadhodí opatrně+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Alexandra » 23 srp 2014 01:03

Bylo to skvělý. +usměje se, a nějak kupodivu ani není moc rozmazaná+ Líbilo se mi to. +přikývne, a trochu mu pohladí prsty+ Jo? +uculí se trochu+ A jaký? +koukne na něj zvědavě+
Uživatelský avatar
Alexandra
Čarodějka
 
Příspěvky: 93
Registrován: 07 srp 2013 21:56
Bydliště: Francie

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Jess » 23 srp 2014 01:07

Teďka půjdeme bruslit, je to tady hned za rohem, bruslařská dráha. Na dřevěný podlaze. +uculí se na ni+ A pak tě možná vezmu i na ten koktejl. +vede ji z kyna kolem auta, kde je taková retro bruslařská dráha i s barem a samej neon, jako v osmdesátkách+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Alexandra » 23 srp 2014 01:17

Cože? +vykulí oči, a je fakticky překvapená+ Ale... to já neumím. +zamrká+ jako vůbec. +rozhlíží se tam, jak je to barevný a blikavý, a musí se usmát, ale má z toho trochu vítr, zejména že se před ním natáhne na zadek a bude to trapný, takže je z toho taková ztuhlá+
Uživatelský avatar
Alexandra
Čarodějka
 
Příspěvky: 93
Registrován: 07 srp 2013 21:56
Bydliště: Francie

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Jess » 23 srp 2014 01:22

A to jako vadí? Já taky ne. +zazubí se na ni vesele a cvokle+ Teda moc ne, stál jsem na tom jednou. +zplatí jim hodinku a vezme pro ni brusle a jdou si s tím sednout na lavičku+ Ale budu tě zachraňovat. Když ty budeš zachraňovat mě. Je to jednoduchý, mají čtyři kolečka. +ukáže jí ty starý brusle a skolečkama ve dvou řadách+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Alexandra » 23 srp 2014 01:29

Ale to bude hloupý, ne? +koukne na něj, zatímco si utahuje ty brusle+ No, tak to spadneme oba. +usoudí, pomalu vstane, a sotva přenese váhu na nohy, nohy se jí úspěšně rozjedou, takže si zase sedne, a tak vyděšeně na něj kouká+
Uživatelský avatar
Alexandra
Čarodějka
 
Příspěvky: 93
Registrován: 07 srp 2013 21:56
Bydliště: Francie

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Jess » 23 srp 2014 01:42

Já si spíš myslím, že to bude sranda. +uculí se na ni a chytne ji za ruku a jakýmsi šmajdavým krokem se pokouší dostat na parket, hraje tam nějakej osmdesátkovej vypalovák+ Zatnčíš si se mnou, že jo? +zazubí se na ni vesele a pomáhá jí, aby ani jeden z nich nespadl+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Alexandra » 23 srp 2014 01:50

Jestli jsi mě chtěl ošmatávat, tak sis mohl říct. +pozvedne trochu obočí, ale pak se usměje, a děsně soustředěně se doklátí na ten parket, drží se ho jako poslední záchrany+ A co budeme tančit? +pousměje se+ Umíš tango? +uculí se trochu a nějak se okolo něj otočí+
Uživatelský avatar
Alexandra
Čarodějka
 
Příspěvky: 93
Registrován: 07 srp 2013 21:56
Bydliště: Francie

PředchozíDalší

Zpět na Winter house

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron