Alexin pokoj

Moderátor: Victoria

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Jess » 23 srp 2014 01:54

Já mám radši nenápadnou taktiku. +zazubí se na ni+ Tango neumím. +zasměje se vesele a cvokle a drží se tam jen tak tak+ Ale prostě si trsnem, to mi jde. +trochu kostrbatě se tam kolem ní zatočí a směje se+ Pojď, zkus to se mnou. +vybídne ji+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Alexandra » 23 srp 2014 02:02

Já na tohleto nejsem. +zavrtí hlavou, a chce se vrátit zpátky na lavičku, ale pak na něj koukne, jak se směje a svítí mu oči+ No... možná bych mohla. +přikývne na tu jeho výzvu, a usměje se skoro jako by to myslela i jinak než jen co se týče tance,chytne se ho za ruku a rozjede se+ Docela umím bruslit na ledě. +poznamená+ Není to o tolik jiný. +shledá+
Uživatelský avatar
Alexandra
Čarodějka
 
Příspěvky: 93
Registrován: 07 srp 2013 21:56
Bydliště: Francie

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Jess » 23 srp 2014 02:06

No to si piš, že není. +zasměje se a obejme ji, jenom krátce, aby tam s ní ještě neseknul na podlahu+ Vidíš to, máš náskok, to já neumím. +usměje se na ni, chytne ji za ruce a zatočí se s ní v kruhu, jenom krátce a pak si ji přitáhne k pěknýmu polibku+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Alexandra » 23 srp 2014 02:12

+na rtech se jí usadí úsměv, když zjistí,že v tom není extrémně marná, a když si ji přitáhne k sobě, položí mu prsty na rty+ Počkej. +rozhlídne se okolo+ takhle před lidma ne. +zavrtí hlavou a trochu se odtáhne+
Uživatelský avatar
Alexandra
Čarodějka
 
Příspěvky: 93
Registrován: 07 srp 2013 21:56
Bydliště: Francie

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Jess » 23 srp 2014 02:18

A proč ne? +koukne na ni trochu udiveně, ale nic moc si z toho nedělá a chytne ji za ruku a začnou tam spolu kroužit kolem dokola celýho parketu+ Líbí se ti to? +zeptá se jí a usměje se na ni+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Alexandra » 23 srp 2014 02:23

Můžou nás vidět. +pokrčí rameny, a pro jistotu se ještě rozhlídne, jestli nekoukaj+ Líbí se mi to. +usměje se, fakt upřímně, a je jí to vidět na očích. protočí se mu pod rukou, trochu se uculí, a troufne si už i jet rychlejc+
Uživatelský avatar
Alexandra
Čarodějka
 
Příspěvky: 93
Registrován: 07 srp 2013 21:56
Bydliště: Francie

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Jess » 23 srp 2014 02:28

Kdo. FBI? +zazubí se na ni a pak se usměje mírnějc, aby se třeba neurazila+ To jsem moc rád. +zasměje se a krouží tam s ní, rozjede se s ní, ale pak to moc nevybere a spadne na zadek a i na zemi se směje a snaží se zvednout, trochu mu to podkluzuje, ale má z toho jenom srandu+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Alexandra » 23 srp 2014 02:34

Lidi. +pokrčí rameny, ale za ruku se ho drží, a občas ho někde pohladí, a když spadne, lekne se že málem spadne taky, ale nakonec to vybere, a jen kolem něj jezdí v kruhu, nabízí mu ruku a snaží se nespadnou s ním, ale musí se culit, když vidí jako z toho má srandu+
Uživatelský avatar
Alexandra
Čarodějka
 
Příspěvky: 93
Registrován: 07 srp 2013 21:56
Bydliště: Francie

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Jess » 23 srp 2014 12:28

+hrabe se na nohy, málem ji stáhne sebou, ale pak se úspěšně postaví a zasěměje se+ Tak, já už to mám za sebou. Zato ty, ještě spadnout musíš. +zazubí se na ni a zamrká a zase se rozjede kolem dokola a sleduje ji, jak jí to vlastně docela jde+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Alexin pokoj pro hosty

Příspěvekod Alexandra » 23 srp 2014 13:51

+jenom se uculuje se jezdí okolo něj, dost pomalu, a tak zeširoka, a nohy se jí taky trochu klepou+ Ale já spadnout nechci. +zasměje se trochu, otočí se za ním, když projede kolem a poněkud ztratí rovnováhu, chmátne aby se ho chytla, a hodí ukázkovou tlamu dopředu, a rozhodně se tomu nesměje+
Uživatelský avatar
Alexandra
Čarodějka
 
Příspěvky: 93
Registrován: 07 srp 2013 21:56
Bydliště: Francie

PředchozíDalší

Zpět na Winter house

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron