Hlavní sál

Magická čajovna vznášející se na křídlech draků

Moderátor: Victoria

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 19 kvě 2014 22:48

+zašije se zpátky za pult, kde má notebook a vyřizuje objednávky, občas mrkne přes desku, jestli něco nepotřebuje nebo nechce doobjednat+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 20 kvě 2014 18:46

+chvíli si vybírá v knihovně a konečně si vytáhne něco lehčího. Přesune si konvici čaje a pečivo do jednoho z intimních koutků v čajovně a soustředěně se začte do knihy Hra o trůny :D+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 20 kvě 2014 23:30

+jóó tak to asi v jednu nezavřem. :D jestli si chce povídat tak klíďo brďo, já jí tam jen nechci strkat nos :D+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 23 kvě 2014 20:18

(to asi nestihne do zavíračky :D )

+je tak zabraná do napínavého děje knihy, že ani nevnímá čas, usrkává výborný čaj a užívá si tady ten božský klid. Když už má dopito, poprosí Victorii o další konvici čaje, chce vyzkoušet i jiné chutě+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 24 kvě 2014 00:35

+vyskočí sotva si všimne, že ji shání, a nanosí ji co jen potřebuje+ Koukám, že sis vybrala. +ukáže bradou na knížku a uculí se+ Ale obávám se teda, že to do zavíračky nestihneš. +zazubí se+ Knížky z knihovny teda domů nepůjčujem, ale zrovna Song of Ice and Fire mám doma vlastní, můžu ti půjčit svoje, jestli chceš. +usměje se+ To budeš mít přečtený hned, a aspoň sem budeš muset přijít znova. +zazubí se na ni+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 24 kvě 2014 09:17

+odloží na chvíli knihu+Jo, vybrala. Zaujal mně ten obsah, je mi tak trochu blízký +koukne na tloušťku té bichle a uculí se+ No, to asi dnes nestihnu. Ale myslím, že po takových čtyřech posezeních v čajovně bych to měla zvládnout +to ještě netuší, kolik to má dílů:D+ Hlavně mně odtud nezapomeň vyhodit, pokud bych se nějak zapomněla +zasměje se+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 24 kvě 2014 16:11

Fakt? +vykulí oči, moc si nedovede představit, v čem by jí to mělo bejt blízký :D+ Taky máš doma tři draky a trpasličího bratra? +zazubí se na ni+Jo, tenhle díl jo. +souhlasí s tím+ Ale pak máš ještě čtyři další, že jo. +uculí se+ Tak se zeptej ségry, Styx bude mít tohleto určitě doma. +usměje se+ Vy teď bydlíte spolu? +zajímá se úplně netaktně+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 24 kvě 2014 18:58

Tak to tedy nemám +zasměje se+ Spíš jsem myslela to, o ČEM to je. Píše se tady: Ohromující příběh ze středověkého světa s prvky fantasy, kde byste si spíše než před kouzly a magickými postavami měli dát pozor na lidské intriky, lži, faleš, zradu, nenávist, boj o moc. Vítejte v Západozemí: zvítězte nebo zemřete +zvedne zrak od textu+ Ráda čtu takovéhle příběhy. Dává mi to pocit, že na tom nejsem ještě tak špatně, jak to vypadá +uculí se+ Jedna postava je mi tam obzvlášť sympatická, je to skoro jako můj vlastní příběh +nalije si čaje, co jí přinesla+ Cože, ještě čtyři díly? Tak to mě tady uvidíš asi dost často +zasměje se pobaveně a pak se upřímně podiví+ Myslíš, že Styx tohleto taky čte? Spíš bych řekla, že čte básně nebo nějakou romantiku ( :lol: ) +zašklebí se trochu+ Ne, nebydlíme spolu. Nikdy jsme spolu nebydlely. Ona žije v Marseille, já v Paříži +v hlase se jí mihne stín smutku+ To máš tento podnik na starosti sama? To bude asi dost náročné na čas.
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 24 kvě 2014 23:35

Myslím, že nikdo na tom není tak špatně jak tihle. +poklepe se smíchem na vazbu+ Vážně? To by mě teda zajímalo která. +uculí se, ale radši do ní nerejpe :D+ No jo, a ještě další dva by měli vyjít. +přikývne+ Jen počkej, taky se nebudeš moct dočkat. +zazubí se+ Poezii? +zapochybuje, a musí se tomu uculit+ Teda to si neumím moc představit. +zavrtí hlavou+ Myslím, žetohle je přesně něco, co by se jí libilo. +pokrčí rameny+ Aha. +přikvne, a akorát si ji zkoumavě prohlídne, ale radši se neptá+ Tak to máš ale fajn, v Paříži je krásně. Taky jsem tam pár let bydlela, kde máš byt? +zajímá se+ No, Byron mi pomáhá. A na obsluhování mám zaměstnance, nebývám tu jenom já. +usměje se+ To by mi asi hodně rychle hráblo. +zazubí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 31 kvě 2014 17:11

+taky se zasměje+ To je pravda, nezávidím jim jejich osudy. Ale je to jen vymyšlený příběh. Život občas připraví podobný osud doopravdy +pousměje se a napije se+ Arya. To děvče za svůj krátký život zažilo hodně utrpení, bolesti a zklamání. Nenávidí ty, kteří ublížili jí, nebo jejím nejbližším a plánuje je všechny zabít. Získala si mně svojí odvahou a touhou po pomstě +prozradí jí své první dojmy+ To má tolik dílů? Tak to je super! Budu mít co číst několik nejbližších měsíců +poznamená nadšeně+ Fakt si myslíš, že tenhle styl se líbí i Styx? +zatváří se pochybovačně, že by Styx neměla ještě dost bojů a svého poslání rytířky, aby musela vyhledávat romány na podobné téma:)+ Nemám se sestrou moc dobrý vztah. Ale je to moje vina +vysvětlí jí, když si všimne, jak se Viki ze slušnosti na víc neptá, i když na ní pozná, že by ráda věděla víc:D+ Paříž je nádherná. Přestěhovala jsem se teprve nedávno, byl to vždycky můj sen bydlet tam +tvář se jí trochu rozzáří, když přejdou na veselejší téma+ Bydlím kousek od Eiffelovky, přímo o Martova pole. Z terasy mám nádherný výhled na věž +zobne si drobné pečivo a taky jí nabídne, i když je její vlastní:)+ Byron je tvůj přítel? (netuším, jestli ví, že jsou manželé) Jasně, takhle velký podnik bys asi těžko zvládala sama, aniž by to na tobě nezanechalo následky +uculí se+ Ale měla jsi s tou čajovnou skvělý nápad.
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

PředchozíDalší

Zpět na Dračí čajovna Nara

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron