Hlavní sál

Magická čajovna vznášející se na křídlech draků

Moderátor: Victoria

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 26 čer 2014 01:47

(promiň, poslední dobou je to se mnou fakt děsný :oops: já se polepším :) )

No, však si to zasloužil. +zašklebí se+ šikana není nic hezkýho. +zavrtí hlavou+ Jo, otec měl docela přesnou představu o tom, že by to s námi mělo fungovat. Teda ze začátku, než se přestal zajímat. +pokrčí rameny+ Docela nuda to byla. +uculí se+ Učili jsme se akorát ve třech. A ještě jsme každý dělali něco jinýho, protože jsme byli jinak pokročilí. +zaksichtí se trochu+ Nechyběl ti kolektiv? Mně někdy fakt jo, zajímalo mě, jaký je bydlet na kolejích a tak. +usměje se+ No, to jsem fakt ráda. +zazubí se+ Ono to asi trvá, když se najednou objeví někdo úplně cizí a snaží se bejt tvoje rodina +pokrčí rameny, že to nedokáže úplně posoudit+ Myslím, že když jí zůstaneš nablízku, postupem času se trochu obměkčí. +uculí se+ Takovej je plán. +usměje se+ Úplně normálne, jednou jsem vyrazila bruslit, a on tam zrovna byl. +pousměje se, jak na to vzpomíná+ Pak jsem ho pozvala na panáka, a pak už se to vyvrbilo samo. +zazubí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 03 črc 2014 21:39

(v pohodě, mně to taky trvá, ale nikam nepospícháme, prostě jak je čas ;) )

Tak to musela být vážně nuda, ve třech +polituje ji+ Ve třídě je přece jen větší zábava a taky nejsi tak často zkoušená a hlavně můžeš opisovat při testech +uculí se lišácky+ No, nás bylo ve třídě více, alespoň na ty hlavní předměty. Já jsem měla pak navíc ještě soukromé hodiny arabštiny a francouzštiny. Ale ty mně docela bavily. Na kolejích jsem taky nebydlela, ale asi to musí být sranda +konstatuje s úsměvem+ Taky hodně záleží na prvním dojmu, jaký po sobě zanecháš. No a já jsem ten svůj totálně zkazila +pokrčí rameny, že to už nejde vzít zpátky+ Kdybych tenkrát věděla to, co dnes, chovala bych se ke své sestře úplně jinak. Ale dám na tvé rady, snad ještě není všechno ztracené +přikývne už trochu veseleji+ Seznámili jste se na ledě? No páni, to muselo být vážně romantické +pozvedne nadšeně obočí+ Máte i jiné společné zájmy kromě bruslení? Nebo patříte spíše do kategorie „protiklady se přitahují“ +dodá vesele+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 04 črc 2014 19:04

No jo, třeba lektvary mě bavily, tak jsem byla ráda, že je nás málo a nikdo mě neruší, ale třeba astronomie mě zabíjela. +zasměje se+ To my už jsme si svoje způsoby jak opisovat našli, ale bylo to náročný to teda jo. +uculí se+ Páni, arabštiny. +vykulí oči+ To je docela neobvyklá volba druhýho jazyka. +pousměje se+ Nás učili kromě francouzštiny akorát anglicky a latinsky. +zavrtí hlavou+ Jo? Dělalas oči na Remuse? +zazubí se+Je to fakt, že první dojem je důležitej, ale já myslím, že už ji na druhou šanci ukecáš. +usměje se povzbudivě+ No jo, hezký to bylo. +usměje se+ Foukali jsme kouřový kroužky, a tak. +uculí se trochu+ Já myslím, že máme hodně podobný hodnoty. +přikývne, když se nad tím zamyslí+ No, to je asi základ. musíme mít společný zájmy, jinak bysme spolu nedokázali trávit tolik času. +pousměje se+ Počkej, potkáš nějakýho sexy francouze v lucemburských zahradách. +zazubí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 06 črc 2014 01:39

Mně zase bavila historie. A zbraně a boj. Umět se ubránit se mi v životě vždycky hodí. Ale astronomii jsme vůbec neměli, nejspíš jsme měli úplně jiné předměty, jak jsme obě navštěvovaly tak odlišné školy +poznamená+ No, to nebyla tak docela volba druhého jazyka. Arabština je, dá se říct, můj rodný jazyk. Odmalička jsem totiž vyrůstala v arabsky mluvící zemi. Francouzština byla právě tím druhým volitelným jazykem, a ještě angličtina. Učil mně rodilý Francouz, aby byla moje francouzština dokonalá, jako bych jí mluvila od narození. Doufám, že se mi to podařilo +čeká, jak to Viki posoudí; předpokládám, že mluví teď spolu francouzsky+ Ale latinu tu jsme neměli +hehe, muslimka mluvící latinsky+ Co...oči na Remuse? Ach ne, ne tak úplně +chvíli okouní, ale nakonec připustí+ Remus v tom měl určitou roli a jak jsem si pak všimla, moje sestra je na to hodně háklivá +usměje se na půl úst+ Aha, takže jsi našla spřízněnou duši se stejnými zájmy a povahou? Tak to máte obrovské štěstí, že jste na sebe natrefili. Doufám, že i vaše rodiny souhlasí bezvýhradně s vašim výběrem +usmívá se tak nějak přejícně+ Sexy Francouze? +dá se do smíchu+ Tak to by nebylo vůbec špatné. Až na to, že mně se už líbí jeden sexy Američan +prozradí jí s lehce rudou tváří+ Ráda bych vyzkoušela pečený čaj +zamluví to honem+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 07 črc 2014 18:01

Historie mě taky docela bavila, ale jenom když mě ji nechali číst samotnou. Ten učitel byl hrozně nudnej, a pořád nás nutil opakovat data. +zazubí se vesele+ My jsme se učili klasický předměty jako v kouzelnických školách, přeměňování, lektvary, a tak. A potom věci jako jízdu na koni, tanec, a všechny ty aristokratický blbiny. +zašklebí se dobromyslně+ Bojovat mně teda neučili. +uculí se+ Aha, tak to jsi asi docela využila. +přikývne+ Já myslím, že mluvíš výborně. Kdybys mi to neřekla, asi bych nepoznala, že jsi nevyrostla u nás. +usměje se povzbudivě+ My měli latinu hlavně kvůli tomu, že spousta kouzelných formulí z ní vychází. Když rozumíš aspoň trochu základům těch slov, složité formule se ti učí mnohem snáz. +pousměje se+ Páni. tys to fakt zkoušela na Remuse? +vykulí oči a musí se rozesmát, jelikož si dělala spíš legraci+ No jo, oni mají takovej vlčí vztah. +zazubí se a myslí to hezky+ Dost na sebe drží. +usměje se+ Jo, já bych asi s nikým jiným napořád nevydržela. +přikývne s úsměvem+ No to tak. +zašklebí se vesele+ Byronovu rodinu neznám, on se s nima moc nestýká. A můj otec mě rovnou vydědil. +pokrčí rameny+ Ale to je jedno, moje rodina je teďka on. +pousměje se+ Ale nepovídej. +uculuje se čím dál víc+ No, a co? Rozhodila jsi sítě? a znám ho? +culí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 07 črc 2014 22:10

No jo, ty letopočty mně taky pěkně štvaly. Ale jinak to byl děsně zábavný předmět +přikyvuje+ Tos měla výhodu, učit se klasickým čarodějnickým předmětům. Musíš mít asi široký rozhled. Já jsem bohužel to štěstí neměla, ale nestěžuji si, můj učitel magie mně naučil spoustě užitečných věcí a navíc tomu, co ve školních osnovách nikde nenajdeš. Takže jsem sice čarodějka, ale trochu jiného druhu než vy +osvětlí jí+
Jezdit na koni jsem se naučila ve třech letech, protože tam, odkud pocházím, je to nutností. Ale tanec, ten mně nikdy nikdo neučil. Dodnes neumím tancovat +uchichtne se tomu, nějak moc ji to netrápí+
Vážně? Tak to jsem moc ráda, že rodilá Francouzka mi pochválí moji francouzštinu. Učila jsem se ji poctivě, věděla jsem, že se jednou vrátím do rodné země +zasměje se potěšeně+
Bože, né! Ne tak, jak si myslíš! +úplně se vyděsí, jak to asi vypadá+ Jenom jsem zkoušela, jestli pozná, že nejsem Styx. Nic víc +uvede to rychle na pravou míru, aby to nevypadalo, že chtěla sestře odloudit přítele+
Vydědil? A není trochu nemocný? Místo aby dceři přál štěstí, radši ji zavrhne +kroutí nechápavě hlavou+ Ale důležité je to, že si s Byronem rozumíte a ostatní ať vám vlezou na záda. Nikoho přece nepotřebujete k tomu, abyste byli šťastni +souhlasí s ní+
Jsme jen dobří přátelé +tváří se, že o nic nejde, přesto se trochu začervená+ Možná ho znáš. Objevoval se na sestřiných večírcích. Pečený čaj nemáte? +zkusí znova:D+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 08 črc 2014 19:54

Jestli tě zajímá historie, plánujeme přes léto nějaké semináře o japonské kaligrafii a historii čaje. +pousměje se+ No já nevím, jestli je to výhoda, v našem světě se je učí všichni. +zazubí se+ Těch pár věci navíc co znám, mě naučil můj expřítel. +pokrčí rameny+ V podstatě mám jen základní vzdělání. +musí se uculit+ No, jestli žiješ v Paříži, můžeš se zapsat do nějakých tanečních kurzů, tam učitě potkáš nějakýho sexy frantíka. +uculí se vesele, a trochu na ni mrkne+ Pro mě to je taky fajn, žijeme v Anglii, Byron je z Anglie, přátele máme různě po světě, a nemám tak moc příležitostí mluvit s někým francouzsky. Jedině snad s bráchou a ten je furt v luftě, +usměje se mile+ No jo, to sis vybrala blbýho chlapa, on na to má smysly. +zasměje se, a poklepe si na nos+ No, tak to není tak zlý, to ti určitě brzo odpustí. +uculí se na ni+ Ale bylo by dobrý, kdyby sis někoho našla, aby měla jistotu. +zasměje se+ No jo, je to debil. +pokrčí rameny bez skrupulí+ Ale stejně nebylo moc o co stát, a brácha na mě naštěstí nezanevřel. +pousměje se+ A o ty prachy z dědictví mi jde fakt až na posledním místě. +usměje se a přikývne, že má úplnou pravdu+ No jasný, kamarád taky rád. +uculuje se vědoucně+ Jo? No, na Styxiných večírcích je vždycky spousta lidí. +zadumá se+ A že by tam byl někdo z Ameriky, kromě Blackovců... +svraští obočí+ Jasně, jasně, jenom vydrž. +usměje se, a pro ten čaj jí dojde, a cestou o tom přemejšlí+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 08 črc 2014 22:28

No, mně spíš zajímá historie lidstva +pousměje se omluvně+ Ale ty semináře vypadají zajímavě. Možná se přijdu podívat +slíbí jí+
Myslela jsem tím, že máš výhodu oproti mně, jelikož já jsem se neučila tradiční kouzelnické předměty +vysvětlí jí pobaveně+ Do tanečních kurzů? Nevím, jestli to budu vůbec někdy potřebovat umět tančit. Moc na to nejsem a stejně nikam nechodím +pokrčí rameny+ Ale máš pravdu v tom, že je to dobrá příležitost seznámit se s někým sympatickým +zamyslí se+ No vidíš, tak máš aspoň parťáka do francouzské konverzace +mrkne na ni+
Já vím. Udělala jsem špatné věci, přesto se oba ke mně chovají až moc hezky nato, co si se mnou užili. Mám z toho výčitky svědomí +zvedne koutek úst v nuceném úsměvu+
Najít si někoho? Jako přítele? Snažím se o to celou dobu. Nemám ale štěstí +prozradí jí vesele+ Ale jak tak koukám, taky to nemáš v rodině úplně ideální. Ještěže alespoň s Byronem si perfektně rozumíte. Slyšela jsem, že budete mít výročí? +vyzvídá+
Jo, to se povídá, ale u něj to tak docela neplatí. On je to opravdu jen dobrý kamarád +přisune si pečený čaj a poděkuje jí+ Aha, promiň, to mi nedošlo, že tam bývá spousta chlapů +zasměje se tomu+ Teď který z nich to je, že? +culí se, ale nemá se k tomu prozradit jí, kdo to je, protože stejně už ho nejspíš neuvidí+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 08 črc 2014 22:56

Tak to tady nemůžu sloužit. +zazubí se+ No, ona to zas taková výhra není. Věštění z čísel sem třeba už nikdy nepoužila. +zasměje se+ No, to je jedno, jestli tě to bude bavit. +pousměje se+ Koníčky jsou důležitý, aspoň přestaneš myslet na ty trable. +mrkne na ni+ Jo, to se rozhodně hodí. +zazubí se+ ale to má cenu jen když je to pravidelný. +zahýbe obočím významně+ No, podle mě je minulost minulost. +pokrčí rameny+ Každej by měl dostat druhou šanci, když projeví fakt upřímnou lítost a snahu se napravit. +pousměje se, a na chvilku se odmlčí, ztracená ve vlastním sebepitvání+ Však ono to přijde. +usměje se na ni+ člověk stejně není připravenej s někým takhle na vážno bejt, dokud nevydrží sám se sebou, a nemá se rád. +zakoulí očima, ale myslí to tak+ No jo, za chvilku to bude rok, co jsem ho uhnala. +zasměje se+ Budeme pořádat večírek, jestli chceš přijít. +pozve ji rovnou+ Bude tam spousta lidí. +mrkne na ni, a donese jí ten pečený čaj+ No já fakt nevím. +vzdá to nakonec se smíchem+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 09 črc 2014 22:04

Ty umíš věštit z čísel? To bys mi tedy mohla vyvěštit budoucnost, ať vím, co mně čeká +uculí se a myslí to napůl vážně+ Vlastně to není tak špatný nápad, ten taneční kurz. Ráda bych zapadla mezi ty lidi tady a předpokládám, že všichni tady umí tančit, soudě podle toho množství večírků, co se tady konají. Nerada bych odmítala pozvání k tanci, ne že by jich bylo tolik +ušklíbne se+ anebo někomu rozšlapala boty +zahihňá se+ Dá se tady někde zatrsat si jen tak, aniž by tam na mně koukali jako na nemehlo? +zeptá se se zájmem+ Ne, nechci a nebudu se litovat +povzdechne si+ ale jsem ti moc vděčná, že jsem si mohla o tom s tebou popovídat. Díky +usměje se na ni nenuceně+ Přesně tak. Já připravená ještě nejsem, ať už se mi někdo líbí nebo ne. Musím si dát prvořadě do pořádku svůj život. Teprve pak, s čistým štítem, můžu hledat někoho, před kým se nebudu za sebe stydět +poznamená rozhodně+ A ty jsi byla připravena okamžitě, když jste začali s Byronem vážně chodit? A jak tě vlastně požádal o ruku? +opře se o lokty a zvědavě čeká+ Díky za pozvání. Moc ráda přijdu, ale neslibuji to. Neznám tam nikoho a nemám tady moc valnou pověst. A sedět sama u stolu můžu i doma +pokrčí s úsměvem rameny+ Ale přeji ti, aby ti to vyšlo podle tvých představ. Užij si to +popřeje jí upřímně+ Nech to plavat +mávne rukou nad tím tajemným kamarádem a přičichne si k pečenému čaji+ Krásně voní. Jak se to vlastně pije? Nikdy jsem to ještě nezkoušela.
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

PředchozíDalší

Zpět na Dračí čajovna Nara

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron