Noční klub, Praha

Akce Manori a jejích postav

Moderátoři: Postrach, Manori

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Manori » 25 čer 2013 11:04

Tak tady jsou...miláčci...*předá Beccy její zbraně, vyčištěné a zkontrolované* Přežili to bez úhony.
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Noční Klub » 25 čer 2013 11:28

*Tobiáš přejde blíž* Hezké, hezké...taková velká pistole na tak drobnou ženu...nebojíš se, že ti vytahá..ehm.. boule na oblečení?*prohodí, jak tak kouká na Deserta od Beccy*

Neposlouchej ho...to má z těch svých...románů...*drbne do Tobiáše Karolína a opře se mu ledabyle o rameno, aby taky viděla, co že se to vlastně předává* a jak to není glock, tak to není správná bouchačka, že.*plácne Tobiáše po paži*

Dej si odchod...tebe mít za krkem je nebezpečný...*koukne po ní Tobiáš s úšklebkem*

Neříkej glocku bouchačka...*ozve se tiše Postrach* a vůbec, dneska jsi to cvičení nějak odflákla...možná bych se měl podívat, jak si vedeš..*zablýskne mu v očích* bouchačka...*zavrtí hlavou* Ale i Pouštní Orel má své kouzlo.

Tschh...*zasyčí Karolína* To Denisa víc nevydržela...* ale do očí Postrachovi dlouho odmlouvat nedokáže* No to říkám...mě se líbí...udělá pořádnou díru a koukat mu do hlavně většinou sebere dost odvahy...*přikyvuje* možná bych si taky mohla nějakého pořídit...*zamyslí se*

Chách, zdravotní sestřička s Desert Eaglem...to je jak z filmu s hvězdičkou...*láme se Tobiáš té představě, ale jen do té doby, než se na něj Karolína zkoumavě zadívá a pronese něco o praní trenýrek*

Asi si vás proklepnu oba...máte nějak moc energie.*poznamená Postrach*

No co..proč mě?! To ona...*kouká Tobiáš nasupeně* Mě tady chcou ubližovat...* Nám tady chcou ubližovat - pozn. Ten Druhý* Manori! Dělej něco....
Noční klub omyly netoleruje: zemřít pro ostatní je normální.
Ohrozit ostatní - potom je normální zemřít.

Poznámka: Mezi společenstvem upírů se pohybují i lidé a jeden příslušník Druhé rasy.
Uživatelský avatar
Noční Klub
Upír
 
Příspěvky: 175
Registrován: 19 črc 2012 11:34
Bydliště: Praha

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Manori » 25 čer 2013 11:30

Já?*pozvedne jedno obočí* já bych ráda...ale víš...zaslechla jsem tuhle něco o Gandalfech...tak ti nevím. Musím si to rozmyslet...*usmívá se na Tobiáše líbezně a jen tak mimochodem oprašuje z Postrachova ramene neexistující smítko*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 25 čer 2013 12:16

Jasně, nezbavíte. +přikývne s vážnou tváří.+ Dobrý den, jmenuji se vtěrka a budu u vás bydlet...+zamrká nevinně a zasměje se.+ Ne, vážně. Kdyby někdy kdokoliv z vás potřeboval zachránit krk, nebo tak něco...+koukne po ostatních+ ...víte kam volat. +dodá ještě.+ Do Skotska. +doplní s úculem.+

Man, díky. Jsi fakt poklad. +rozzáří se jak sluníčko:D, když má zas svůj arzenál pohromadě. Čistě ze zvyku oba Deserty i browning rozebere, zkontroluje a zase složí. Katanu nechá tam, kde je, nějak si neumí představit místo, kde by o ni bylo postaráno lépe, než tady.+

+Koukne na Tobiáše+ No možná si tím něco kompenzuju. Velký bouchačky...+použije Karolíny výraz a koutky jí cuknou.+ ...velký auta, velký...dům. +zajiskří jí v očích a pokrčí rameny.+ Mám dojem, že chlapy to mívají podobný. +zadívá se na něj s nevinným úsměvem na rtech.+ Jaká je tvoje oblíbená...bouchačka? +pozvedne mírně obočí a v očích jí pobaveně jiskří+ (heh, automag, Red Baron, Sakura...:DDD) +pak jen poslouchá, jak se do toho zapojil i Postrach.+ Díky Postrachu. +kývne velebně na znamení díků.+ A ani ve vitrínce nevypadají zle, viď? +uculí se.+

No, za jiných okolností, bych na malý trénink nabídla svoji maličkost...ale obávám se, že by to moc vyrovnaný nebylo, takže bych byla nucena podvádět. +zazubí se, až se blýsknou zoubky.+ Karolíno, ale Deserta rozhodně doporučuju, díry dělá moc pěkný. A když se přidají ještě Šnečci...+pokýve spokojeně hlavou.+ Je z toho hotová romance. +cukne koutky a když slovní přestřelka pokračuje, usmívá se čím dál víc a jak Manori kontruje Gandalfem, ukáže jí palec nahoru.+ Tak to byl přímý zásah...+zasměje se.+ A vůbec, co se ti na kouzlech nelíbí, Tobiáši? Hmm? +upře na něj znovu vyčkávavý pohled.+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Noční Klub » 25 čer 2013 15:26

Tobiáš: Hm...tak to zas tolik nevadí, mít v oblibě velké...věci.*cukne koutky podobně jako jí* Oblíbená bouchačka?*schválně to zopakuje a koutkem oka pozoruje Postracha, jak skřípne zuby* Třeba ti někdy ukážu vlastní sbírku...* (hih, nic menšího, co by nešlo namontovat jako kanón na letadlo se nepočítá :lol: )zatváří se tajemně, až se Karolína vedle zakucká*

Jééžišmarjá...*protáhne Karolína, pak Tobiáše odmávne rukou* To zní dobře...vlastně, když máte ten obchod..*koukne z jedné majitelky Guns na druhou* třeba si udělám holčičí nákupy...*zasvítí ji oči* A trénink třeba příště...*věnuje Beccy úsměv*
Noční klub omyly netoleruje: zemřít pro ostatní je normální.
Ohrozit ostatní - potom je normální zemřít.

Poznámka: Mezi společenstvem upírů se pohybují i lidé a jeden příslušník Druhé rasy.
Uživatelský avatar
Noční Klub
Upír
 
Příspěvky: 175
Registrován: 19 črc 2012 11:34
Bydliště: Praha

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Manori » 25 čer 2013 15:29

*založí si ruce a taky upře na Tobiáše pohled* No? Čekáme...*pomrkává na něj*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Noční Klub » 25 čer 2013 15:37

Ženské...*zavrtí hlavou, jak už na něj koukají všechny tři, protože tohle si Karolína nemůže nechat ujít* Protože pak nevím, co a odkud mě kousne do zadku. Na to mi stačí tady upíří sestřička.*dloubne pohledem Karolínu* Nic příjemnýho z toho "čarování" nekouká...

Houby...štve tě, žes to nevymyslel do žádné ze svých knížek...*utne ho Karolína* koukni jaký je Voloďa fanda do kouzel...
Noční klub omyly netoleruje: zemřít pro ostatní je normální.
Ohrozit ostatní - potom je normální zemřít.

Poznámka: Mezi společenstvem upírů se pohybují i lidé a jeden příslušník Druhé rasy.
Uživatelský avatar
Noční Klub
Upír
 
Příspěvky: 175
Registrován: 19 črc 2012 11:34
Bydliště: Praha

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Postrach » 25 čer 2013 15:42

Ano, ve vitrínce vypadají obzvlášť dobře...vlastně jsem ho měl předtím naposledy v ruce ještě jako člověk.*zamyslí se a pozoruje tu jejich malou estrádu*

Mě to docela taky trvalo, než jsem si přivykl...*zastane se Tobiáše, který po něm vrhne pohled, že aspoň chlapi drží při sobě* Pak jsem si čarodějku vzal..nevím jak s Gandalfem, ale věděl bych o pár příjemných stránkách soužití s čarodějkou...*poznamená a Tobiášovo obočí vytažené až ke stropu a zvědavý pohled Karolíny ignoruje*
Ukolébej nepřítele, pak ho znič.
Uživatelský avatar
Postrach
Upír
 
Příspěvky: 999
Registrován: 27 pro 2008 16:35
Bydliště: Nautilon

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 25 čer 2013 17:44

To si taky myslím...+kývne souhlasně, na ty "velký věci":D+ Tak sbírku? +pozvedne obočí.+ To by mě teda zajímalo, jestli trumfneš tu moji...+zadívá se na něj zamyšleně a v očích jí vesele zajiskří.+

Jasně, jen přijď na nákupy. Dáváme množstevní slevy...+mrkne na Karolínu.+ Střelnici a dojo na ozkoušení máme taky...+láká ji zakářeně.+ A s tím tréninkem tě beru za slovo...+hehe, chellange accepted:D+

Pff, to je teda pěkně blbá výmluva... prý kousnout do zadku...+zakroutí hlavou.+ I když něco kousavýho by se našlo, to je fakt..+myslí na své vlky a musí se culit, jak si představí Day a Nighta honící Tobiáše po Highlands:D+

No, to není vůbec špatná teorie, Karolínu...+přikývne souhlasně, na ty knížky+ Vidíš? Máš to i potvrzený, kouzla fajn...+uculí se, když i Postrach přijde se svou troškou k zlepšení reputace čarodějek:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Noční Klub » 26 čer 2013 10:52

ukážu ti svou, když mi ukážeš tu svoji...*zavlní obočím Tobiáš, jak je Denisa z dohledu, tak se nezdá :lol: *

Výborně, tak to se určitě zastavím...*přikývne spokojeně* To ber...*zasvítí ji bojovně v očích*

Jen bacha, tady Karolínka nerada prohrává...*upozorňuje Tobiáš*

Protože já neprohrávám...*odfrkne si blondýna* a vůbec, jdu pracovat...né jako někteří...*zvedne se* Uvidíme se.*kývne Beccy a ostatním a vypluje ven z Klubu*

Pff...jo, fajn, *vrátí se k tématu* To bych chtěl vidět...a ty mi Man nepůjčíš, tak co...*koukne po Postrachovi s úšklebkem*
Noční klub omyly netoleruje: zemřít pro ostatní je normální.
Ohrozit ostatní - potom je normální zemřít.

Poznámka: Mezi společenstvem upírů se pohybují i lidé a jeden příslušník Druhé rasy.
Uživatelský avatar
Noční Klub
Upír
 
Příspěvky: 175
Registrován: 19 črc 2012 11:34
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Manplanet

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron