Noční klub, Praha

Akce Manori a jejích postav

Moderátoři: Postrach, Manori

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Manori » 28 čer 2013 14:12

*odtlape do kuchyně drbat s Tomislavem*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 30 čer 2013 00:50

No to asi nemůžeš, ale na druhou stranu, bylo by to originální. A vidět výraz úředníka, který by to dostal do ruky... +uchechtne se.+ Jo, dobrý. +kývne a nad tím vtípkem se na Tobiáše nejdřív bezvýrazně zadívá, pak jí ale cuknou koutky a vzápětí se rozesměje.+ No to merlinžel zrovna nejsem, ale mohlo být i o dost hůř. +zašklebí se+ Nemít určité výhody, které mají jen další dva upíři mojí rasy, mohli jste mě tam jenom nasypat do popelníku. +prohlásí s notnou dávkou černého humoru.+ Takže klídek, musel by ses snažit o dost víc, abys mě fakt urazil. +ujistí ho s úsměvem.+ Opalovací typ...+zopakuje znovu a střelí po něm pobaveným pohledem.+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Noční Klub » 30 čer 2013 11:25

Hm..úředník...by mi možná vystavil živnostňák, po malém povzbuzení..*uculí se*byrokratické cesty jsou nevyzpytatelné.*koukne na ni* jo do popelníku...to by byl problém, nekouřím, tak to bys musela do kapsy...*cukne koutky* nebo do helmice Stína. To by tě možná i donutilo povstat jako fénix...hm...*napadne ho něco* ten existuje?*pak jen pokrčí rameny* no jo...ale to by ti stejně moc neslušelo, to opálení. Takhle je to mnohem lepší...*sjede ji pohledem*
Noční klub omyly netoleruje: zemřít pro ostatní je normální.
Ohrozit ostatní - potom je normální zemřít.

Poznámka: Mezi společenstvem upírů se pohybují i lidé a jeden příslušník Druhé rasy.
Uživatelský avatar
Noční Klub
Upír
 
Příspěvky: 175
Registrován: 19 črc 2012 11:34
Bydliště: Praha

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Manori » 30 čer 2013 11:32

*v kuchyni*

Netřískej těma hrncema tolik, Tomislave!*sykne na něj, sedí tam na lince, klinká nohama a uši má jak netopýr*

*a Tomislav vytáhne mixér s poznámkou, že poslouchat cizí hovory není slušné*

humpfff...*vycení na něj zuby, tak dostane za trest misku a musí míchat*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 30 čer 2013 19:51

No jo, byrokrati...+mávne rukou+ Co jsem tak slyšela, tak v tomhle státě se to dovedlo k naprosté dokonalosti..+ušklíbne se pobaveně.+ No do helmice...tak to snad ani ne...+oklepe se trochu+ Jsem z něj trochu...nervózní. +uculí se trochu nejistě.+ Fénix? Jasně, existuje. Je moc pěkný. +kývne jakoby nic a pak jí uličnicky zajiskří v očích.+ To by ses divil, co všechno ještě existuje... +prohlásí s výrazem alá hrad v Karpatech:D+ Hmm..díky. +usměje se polichoceně+ Vždycky jsem byla tak trochu "bledule", dokonce i jako člověk a to jsem se slunci opravdu nevyhýbala. Ono by to vzhledem k mýmu tehdejšímu místu pobytu bylo i dost složitý. +zasměje se.+ Narodila jsem se v Turecku. +dodá na vysvětlenou+

(láách, jsem se teď fakt tlemila jak idiot, nad tím dialogem Man a Tomislava :smich: )
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Noční Klub » 01 črc 2013 10:44

( :lol: nj, jako doma )

To dovedlo.*přikývne* Tak nervózní? *zeptá se, ale pak přikývne* já když jsem to viděl na stojanu prvně, tak jsem se docela vyděsil, upřímně, každý tady místnost, kde to je, obchází obloukem. Jen tak pro jistotu. Když ho máš na sobě, je to...jiné. Pokaždé o kus horší, jako by ti to kradlo část tebe a nahrazovalo něčím jiným. A když to potkám na druhém, Karolíně nebo Postrachovi...*zavrtí hlavou* Sestřička se dušovala, že už si to nikdy neobleče. Myslím, že to má obdobně jako já.*zavrtí hlavou* Tak? Popravdě se nestačím občas divit s čím Man vždycky přijde..tak nějak se držíme od kouzelnického spolku dál, z bezpečnostních důvodů. Prý tady v Čechách mají vlastní...vládu a upíři nejsou nejoblíbenějším druhem na žebříčku.*ušklíbne se* V Turecku?*kouká* Tak to teda opravdu na tamní lidi je výkon neopálit se...*zasměje se* ehm..nebudeš hledat pětkrát denně východ, že?*nezdá se mu jako zapálený koberečkář*
Noční klub omyly netoleruje: zemřít pro ostatní je normální.
Ohrozit ostatní - potom je normální zemřít.

Poznámka: Mezi společenstvem upírů se pohybují i lidé a jeden příslušník Druhé rasy.
Uživatelský avatar
Noční Klub
Upír
 
Příspěvky: 175
Registrován: 19 črc 2012 11:34
Bydliště: Praha

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 01 črc 2013 14:22

+Jak ho tak poslouchá, jenom kroutí hlavou.+ Je to fakt šílená věc, absolutně si nedokážu představit, jaký to asi je. A popravdě, ani bych to umět nechtěla, nemusím mít všechno. +ušklíbne se.+ Takže Karolína už to na sobě měla taky? +potřese překvapeně hlavou.+ Ta holka se fakt nezdá... +pousměje se.+ No to je pravda, kouzelníci jsou vážně všude, je to takový tajný, paralelní svět. Není moc mudlů, kteří by o něm věděli. Většinou se po každém incidentu, který by náš svět mohl prozradit, vyhledají všichni mudlové, kteří u toho byli a upraví se jim paměť. +poklepe si na spánek.+ Aby to zase hezky zapoměli. +pak si pohrdavě odfrkne.+ To je ještě dost mírně řečeno, že nepatříme mezi nejoblíbenější rasy v kouzelnickém světě. Vlkodlaci, upíři, to je jen špička ledovce. Dá se říct, že všechny ostatní rasy jsou považovány v našem světě za podřadné. Samozřejmě, že přístup k nim se liší člověk od člověka, ale obecně je tahle..zaujatost až rasismus nehorší ve starých kouzelnických rodech. Ti se sami o sobě myslí, že jsou víc než "obyčejní" kouzelníci, nemluvě o těch, kteří pocházejí z čistě mudlovských rodin. +povzdechne si.+ Dá se říct, že je náš svět v určitých věcech neskutečně omezený, povrchní a netolerantní. +se do toho filozofování dala nějak do hloubky, tak radši zmlkne, aby se moc nerzohnila:D+ Tak to fakt nebudu, neboj. Nebyla jsem muslimka ani jako člověk. Však víš, kouzelníci mají vlastního "nejvyššího" ke kterému se dovolávají. +zasměje se.+ I když v rámci postavení mé rodiny jsme islám museli vyznávat alespoň "naoko". +naznačí uvozovky+ Já vím, vrchol pokrytectví. +zazubí se vesele+ Ale taková je vyšší společnost napříč všemi kulturami.
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Manori » 01 črc 2013 14:51

*kvedlá metličkou ostošest a mrčí si něco pod vousy*

Pomalejc, nebo mi z toho vyšleháš polárkový dort!*brzdí ji Tomislav a ochutnává polévku*

*nasaje, jak odklopí pokličku* voní to docela hezky...takhle z dálky...*poznamená*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Noční Klub » 01 črc 2013 15:00

No, šílený bude docela přesné vyjádření...napoprvé mi z něj tak trochu...hráblo...*oklepe se* od té doby nemám rád modrou. hmhm..jo, taky.*přikývne a pak ho napadne, co chtěl* jo...jak jste se tu prve bavily o tom cvičení... nechci tě nějak...prostě, když na to přijde, netlač Karolínu do kouta. Ona...se pak nekontroluje, mohla by ti ublížit. Sice se snaží a docela se zlepšila, ale...*pokrčí rameny*A je opravdu silná. Tak abys zase neskončila pod rukama pana Ho. *koukne na ni pohledem, že to by byla škoda*Vlkodlaci...hm..doufám, že to nejsou naši nepřátelé...máme jich na seznamu už docela dost, ještě toho trochu...to zní trochu jako ze středověku...*poznamená* tyhlety pravidla ala "vyšší společnost". Ale tak...my máme co říkat, v klanu je to dost podobné. Také výše postavení starší členové, zbytek...o lidech nemluvě...no jo...a odpovídá tenhle aspon?*uculí se* netuším, já jsem zarytý ateista, co nevidím, tomu nevěřím. *uculí se* hm..změnit pamět, funguje to i na nás? Vlastně ani pořádně nevím, nakolik kouzla nám můžou ublížit...až na výjimky*koukne podmračeně ke kuchyni* jsem to nezažil...ale tohle promazávání paměti, to zní nebezpečně.
Noční klub omyly netoleruje: zemřít pro ostatní je normální.
Ohrozit ostatní - potom je normální zemřít.

Poznámka: Mezi společenstvem upírů se pohybují i lidé a jeden příslušník Druhé rasy.
Uživatelský avatar
Noční Klub
Upír
 
Příspěvky: 175
Registrován: 19 črc 2012 11:34
Bydliště: Praha

Re: Noční klub, Praha

Příspěvekod Postrach » 01 črc 2013 15:09

*vrátí se od notesu, projde kolem, koukne, že se to tam až na výjimky vylidnilo* hm..*cukne koutky, zaposlouchá se a zamíří do kuchyně taky*

Co to tady kujete?*podívá se z jednoho na druhého*

Tomislav: Já jsem nevinen, jen se snažím nakrmit zbytek lidstva tady. A Ulriška je fakt pořád hladová, nevím, kam to všechno dává, musí mít v žaludku černou díru.

Man: Mýýý? Nic...viděls?*mávne metličkou ke dveřím a uculuje se*

Postrach: No viděl, a? Amorku...*pohrozí jí* a dávej pozor, kape mi z té metly něco na oblek...nechceš s něčím pomoct?*obrátí se na Tomislava*

Tomislav: ani ne, díky...když se mi budeš dívat do hrnce, tak se to mlíko nakonec zdrcne.

Man: Kyška je zdravá...*poznamená z linky*

Postrach:*drží kamenou tvář a jen lehce pokrčí rameny, že on za to nemůže*

Tomislav:*vezme Man misku*jo, to určitě...hele, Postrachu, nejlíp mi prospěješ, když si vezmeš tady tu výzvědnou stanici - au!*pohrozí Man, jak do něj dloubne, vařečkou* A vyklidíte pole. Nebo se tady s tím budu mazat ještě o půlnoci. Voloďa je za chvíli zpátky.
Ukolébej nepřítele, pak ho znič.
Uživatelský avatar
Postrach
Upír
 
Příspěvky: 999
Registrován: 27 pro 2008 16:35
Bydliště: Nautilon

PředchozíDalší

Zpět na Manplanet

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron