Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 12 říj 2014 00:04

Jako moje ségra? +uculí se na něj a zamrká+ No to by se mi moc nelíbilo. Myslím, že mám dost jídla. +pousměje se a opatrně nastoupí do loďky a posadí se a kouká na něj, jak tam leze za ní a pak je odžďuchne od břehu a nechá je unášet proudem+ Poplujeme někam, kde není moc lidí. +poprosí ho+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 12 říj 2014 00:22

Mně by se to taky moc nelíbilo. +usměje se, počká až se usadí a pak odrazí od břehu, pomalu vesluje, spíš tak jako lehce naviguje, a jde mu to dost dobře. na její žádost přikývne, a pomalu je manévruje dál od ostatních, ale na jezírku naštěstí moc lidí není, tak odpluje kousek jakože na druhou stranu od břehu+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 12 říj 2014 00:25

+užívá si, jak se loďka trošku houpe a jakej je kolem klid a z dálky se k nim nese hudba pouti. Když jsou trochu dál, tak rozbalí to perníkový srdce a půlku mu ulomí a podá a do druhý se zakousne a jen se usmívá a je jí hezky+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 12 říj 2014 00:37

No, a teď je zlomený. +zazubí se, půlku si vezme, a když je spokojenej s polohou, složí si vesla do lodi a nechá je jen tak se tam pohupovat na hladině, opře se a jen se na ni s úsměvem dívá, jak je pěkná a spokojená a ukusuje svoji půlku perníku+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 12 říj 2014 00:40

To proto, že ho s láskou sníme. +uculí se na něj a opatrně si sedne tam k němu a opře se o něj a usmívá se tak, že to je úplně jasný+ To je pěkný. +pošetá potichu+ Že jo? +usměje se na něj a tak zblíka na něj kouká, jak je hezkej a jak se mu vlní vlasy+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 12 říj 2014 00:48

to si piš. +uculí se, a nejdřív z něj trochu okouše to sladký zdobení, než ho sní, a přitom se na ni usmívá, a oči mu září, jak je šťastnej a zblblej+ Ty jseš pěkná. +usměje se šeptem, a nakloní se k ní aby jí dal pusu, jenom tak, protože může, a to je samo o sobě dost parádní+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 12 říj 2014 00:54

Jsem? +usměje se na něj a oplatí mu pusu+ Jsem moc ráda, že se ti líbím, Locke. +usměje se na něj a obejme ho kolem ramen a pěkně a dlouze, něžně ho políbá a líbá ho dlouho, protože pro něj chce bejt nejhezčí na světě+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 12 říj 2014 01:02

No to já jsem taky moc rád, že jsi pěkná. +zazubí se vesele, přitáhne si ji k sobě a obejme ji kolem pasu, a jen tak jemně a dlouze ji líbá, i když je úplně fuk jestli ho líbá nebo ne, protože nejhezčí je pořád a vždycky, trochu ji hladí po pasu, a je mu parádně+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 12 říj 2014 01:10

+ještě chvilku ho líbá a pak se na něj usměje a pořád je u něj tak děsně blízko, aby cítila vůni jeho vlasů a kůže+ Díky, Locke. Že jsi pořád se mnou a že neutečeš, ani když jsem vážně otravná a odháním tě od sebe. Děsně tě miluju. Úplně pro všechno čím seš a jakej seš. +usměje se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 12 říj 2014 01:20

+usměje se na ni, když se od něj odlepí, a políbí ji do vlasů, trochu si ji k sobě přitulí a poněkud zblble se culí+ Ale blbost. +usměje se+ Jasně že nikdy neuteču. Dyť tě miluju. +uculí se, a vtiskne jí pusu na špičku nosu+ a všechno se mnou vydržíš, i když to poseru. +pousměje se, sklouzne jí nosem po spánku, a v životě by ji nepustil+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron