Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 12 říj 2014 23:48

+vyleze a drží se ho poněkud jako klíště ale jen se zubí kolem. Natáhne se a trochu mu upraví vlasy+ No to teda nevim. +pokrčí rameny+ Ale myslím, že bych zvládla ještě jedno jabko v karamelu. +uculí se mlsně, když tam zavoní pražený mandle v cukru+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 13 říj 2014 00:00

myslíš? +zazubí se, dovede ji ke stánku a koupí jí to nejpěknější, a sobě kornout mandlí v cukru, pokračuje s ní dál a cestou uzobává+ Líbí se ti tu? +usměje se na ni, a nabídne jí mandli+ dneska jsou tu poslední noc. zítra se sbalí do maringotek a vydají dál. +usměje se+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 říj 2014 00:20

Děsně se mi tu líbí. +přikyvuje nadšeně a ohlodává svoje jablko a sem tam mu ukradne pár mandli+ Vážně? +koukne na něj nadšeně+ Já jsem se vždycky chtěla sbalit a jezdit s poutí, nebo ještě líp s cirkusem. Utýct cirkusu. +zasměje se+ To je přece kouzelný.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 13 říj 2014 00:30

To jsem moc rád. +usměje se na ni hezky, a ani mu to nevadí, že mu je krade+ Fakt? +uculí se+ chtěla bys ten kočovnej život? +pousměje se+ no, tak hlavně k nim neuteč beze mě +zazubí se, a dá jí pusu na hřbet ruky+ To bych tě musel hledat po celý zemi jako blázen. +zasměje se+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 říj 2014 00:37

No, prostě tp kouzlo, bejt tady a hned zas jinde a tady to všechno... +mávne rukou kolem dokola+ Mám pocit, že v tom všem je kousek magie, ale takové jiné, ne té co mám já, ale lidi si ji tu nějak tvoří sami a ani nejsou kouzelníci. +usměje se na něj a pomalu se tam courá+ Ty bys mě stejně našel. +usměje se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 13 říj 2014 00:57

tak mi dej vědět než utečeš, ty moje kolotočářko. +uculí se trochu+ já myslím, že ta magie je v tom, jak drží pospolu a jak svobodný a volný mají srdce. +pousměje se na ni+ jasně že bych tě našel. +zazubí se trochu+ Já bych tě našel vždycky a všude. I kdyby sis nechala narůst plnovous a umělou nohu. +uculí se vesele+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 říj 2014 01:03

Asi jo. +přikývne s úsměvem na chvíli se zastaví a zhluboka se nadechne, aby nasála tu zvláštní atmosféru+ Nádhera... +vydechne+ Noto ti věřím. +zasměje se+ Já chci umělou nohu! Locke, prosím, že si můžu koupit umělou nohu! +oči jí jenom svítí+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 13 říj 2014 01:13

chceš abych ti ukradl cirkus? +zasměje se, a kouká na ni jak je šťastná, a je hrozně moc rád+ Můžeš si koupit úplně co chceš, klidně umělou nohu, když nebude chlupatá. +rozesměje se tomu+ jen po mně prosím tě nechtěj, abych ti uříznul tu opravdickou. +zazubí se na ni+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 říj 2014 01:16

Dokázal bys ukrást celej cirkus? Jako komplet? +vyvlí na něj oči, ale pak se zasměje+ Že se ptám, co? +uculí se na něj a vezme ho za loket, aby byla u něj+ Nééé, tu budu mít jakože navíc a budu s ní strašit děcka. +zazubí se na něj krapítek šíleně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 13 říj 2014 01:24

Jenom kdybys fakt moc chtěla. +uculí se+ cirkusy jsou totiž ohromně neskladný a určitě by se nevešel pod stromeček. +koukne na ni že to je jasný+ nemluvě o tom ž netuším, kde bych ho schovával. +poznamená+ budeš třínohá pirátka? to bude děsně sexy. +zasměje se+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron