Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 říj 2014 01:51

Já si budu radši přát něco jinýho. +uculí se na něj+ Najdeš to v mím dopisu Ježíškovi. Jako každej rok. +uculí se na něj a slízne z jabka poslední kousek karamelu+ Jasně, ze to půjdu na Helloween. +uculí se na něj+ A taky budu mít jenom jedno oko, aby se to jako vyrovnalo, chápeš. +směje se+ Co chceš k Vánocům? +vyzvídá+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 13 říj 2014 08:52

Dobře, já to teda vymámím z Ježíška. +zazubí se, a když už to jabko vysvobodila, trochu si od ní kousne+ No jo, za co vlastně půjdem na Halloween? +uvědomí si to, a hnedka přemejšlí+ Jo? Na stejný straně? +zazubí se+ Já? Tebe. +uculí se na ni+ Já nevím, mám všechno co potřebuju. +pousměje se+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 říj 2014 12:35

No já nevím. +pokrčí rameny+ Už jsem nad tím uvažovala, ale nic geniálního mě nenapadlo. Ale to přijde, to se zase vůbec nebojím. +zazubí se na něj vesele+ No tááák, přece musí bejt něco co chceš, ale nemáš. +kouká na něj a pokyvuje hlavou, ať si vzpomene.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 13 říj 2014 13:55

A půjdeme letos na nějakej večírek? Jako loni? +zajímá se+ měli bysme jít za něco děsně strašidelnýho. +rozmejšlí se+ no, ale já když jsem s tebou vážně mám všechno co chci. +koukne na ni trochu nešťastně+ já si to rozmyslím. najdeš to ase v mým dopisu. +uculí se+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 říj 2014 14:14

Možná, Locke, nevím, jestli budu mít čas. Mám děsně moc práce. +koukne na něj omluvně+ Nevím na kdy to naplánujou a já už mám víkendy docela plný. +usměje se na něj omluvně+ Určitě se něco najde, třeba pečený úhoři a tak. +zazubí se na něj a přikývne+ Tak jo, v tvým dopise. +uculí se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 13 říj 2014 14:31

Jo? A můžu ti s něčím pomoct? +koukne na ni tázavě, a kouká okolo co by ještě mohli navštívit+ A co vlastně děláš? +usměje se na ni, a jak se tak baví o práci, uvědomí si že dlouho nebyl v Camorru+ No, tak ty mi můžeš darovat úplně kdykoliv budeš chtít, vůbec nebudu protestovat. +zazubí se+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 říj 2014 14:37

No, leda, že bys uměl tetovat, píct husy, nebo vypadal jako já. +uculí se na něj vesele+ A to přesně dělám. +usměe se na něj+ Co ty? Neměl bys taky nějakou dobu pracovat? +koukne na něj tázavě+ Ne, že bych tě chtěla vyhánět, to ne. +usměje se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 13 říj 2014 14:50

tak to je asi špatenka. +zazubí se+ i když píct husy bych se možná naučil. +připustí+ No, to bych měl. +přikývne, a v hlavě počítá co všechno se bude muset udělat+ Ale nechce se mi odsud. +pousměje se a trochu jí stiskne ruku+ Od tebe. +dodá a usměje se na ni+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 říj 2014 17:24

No, já jsem to třeba nikdy nedělala, ale nemyslím, že to bude tak složitý. V kuchařce to určotě bude. +usměje se na něj+ Vždyť se zase uvidíme. +usměje se na něj a okusuje jabko+ Kluci o tebe určitě taky už budou mít starost.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 13 říj 2014 17:46

Na to musí bejt určitě recept, a podle receptu to zvládnem spolu. +uculí se, a těší se jak jí bude pomáhat+ Jo. tak si to přečtem, a vylepšíme po svým. +uculí se+ Já vím že jo, ale s tebou je to lepší. +zazubí se+ Ale stavit už se tam musím. +přikývne+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron