Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 říj 2014 17:52

Jo, ale nechci nic obyčejnýho, co bude dělat každej. Chci mít nějakej speciální recept. Třeba jako kachna na vícě se sušenejma švestkama. Nebo tak něco. +usměe se na něj a trochu se pohupuje v rytmu hudby, co tam hraje+ Já musím taky do města. +pokývá hlavou+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 13 říj 2014 18:28

Tak kouknem do jeanovejch kuchařek, ten má děsnou spoustu parádních receptů. +navrhne+ najdem něco božího. +mrkne na ni, chytne ji a roztočí ji tam v rytmu tý pouťový hudby do nějaký úplně šílený kreace, až jí zavlajou vlasy, a jenom se směje, jak jim to jde+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 říj 2014 18:50

No my máme taky dost kuchařel. +usměje se a zasměje se nahlas a vesele, když ji tak vezme dokola a točí se tam s ním, až jsou oba celý udýchaný, tak se konečně zastaví a zazubí se na něj, v očích má smích+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 13 říj 2014 19:09

Tak je pročtem, vyberem recepty co se nám budou líbit, a zkombinujem je. +zazubí se vesele, zatočí se s ní, až jim lidi uhýbají, a pak ji ohne v pasu dozadu, div nezamete vlasama podlahu, a dá jí pořádnou dlouhou pusu, vesele se uculuje a je mu parádně+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 říj 2014 19:28

+když ji zakloní, tak málem sletí a jeho strhne sebou, ale nakonec to teda ustojí a oplatí mu pusu, pak se narovná a lehce jí zakřupe v zádech+ Ty jo. +zasměje se+ Ty to teda válíš. +usměje se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 13 říj 2014 19:48

+hrdinně ji udrží jako správnej přítel, i když v jednu chvíli to teda vypadá že si obrousí fasádu o beton+ Tak musíš si to rande trochu užít ne? +zazubí se+ chceš ještě někam zajít? +rozhlídne se po všech atrakcích a po stánkách+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 říj 2014 20:00

Já si ho užívám parádně. Moment, tohle je rande? +zeptá se ho trochu zmateně, ale s úsměvem, že si jako dělá srandu+ Parádní rande. +přikyvuje+ No... ž asi ne, začínám mít z toho všeho cukru křeče v břiše. +uculí se a pohladí si břicho, co ji začíná bolet+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 13 říj 2014 20:14

A není? +uculí se+ tak já se tě příště zeptám, až tě budu zvát na rande. +mrkne na ni+ a jako rande se ti to líbilo? +zeptá se úplně nenápadně+ tak jo, půjde domů. +pousměje se, pobere všechny věci co mají, a pomalu s ní courá směrem ven z lunaparku+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 říj 2014 20:16

Jako rande se mi to děsně moc líbilo. +usměje se na něj a proplete s ním prsty+ Na rande na pouť mě nikdy nikdo nevzal a mám je tak děsně ráda. +usmívá se na něj a přivoní si k těm papírovým růžím+ Díky, Locke. +ještě před bránou z pouti ho zastaví a přitáhne si ho k polibku+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 13 říj 2014 20:33

Já vím že máš. +usměje se+ Až se vrátím z camorru, přinesu ti opravdický. co voněj. +uculí se, když si tak voní k těm kytkám+ Já ti děkuju. +pousměje se, obejme ji a polibky jí hezky beze spěchu, něžně oplácí+ Přemístíš nás domů? +pohladí ji po vlasech, a trochu se usmívá+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron