Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 21:58

Odstěhovala se do španělska po tom, co sme se rozpadli. +uculí se na ni+ Nééé já vymyslím něco lepšího, nebo se opijeme a ty mi v tom pomůžeš. +uculí se na ni a ťukne si s ní+ Na naši kapelu!
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 22:02

tak to byl asi pořádnej rozpad. +zasměje se+ to já bych nerada měnila země pobytu. +uculí se+ tak dobře, to zní fér. +usměje se, a obrátí do sebe ten rum+ a kde budete hledat bubeníka? +usměje se tázavě+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 22:05

No to sice byl, ale pro ni zas tak moc ne. +uculí se na ni+ Ona se tam odstěhovala jenom protoře chtěla. +pokrčí rameny a pije pivo a zapálí si zase+ Mno... nevím, asi si zase dáme inzerát a tak... Takže.... ty nad tím zpíváním uvažuješ? +koukne na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 22:08

+napije se piva, a usměje se na ni přes sklo+ no... já nevim, asi by mě to bavilo, ale byla bych strašně nervózní... +uculí se+ na zpěvačce co zvrací před koncertem hrůzou není nic moc punkovýho. +zazubí se na ni+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 22:09

No to je náhodou nejvíc punkový. +zasměje se+ No, jak chceš. +pousměje se trochu a zas tak na ni kouká, ale jenom trošku a trochu si povzdychne+ A co ty? Máš teď někoho, nebo se jenom soustředíš na školu?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 22:15

myslíš, jo? +uculí se, a pak trochu znervózní a ošije se, jak se na ni dívá, jak neví kam s očima+ já? nee, já mám akorát svoje knížky. +uculí se+ jsou rozhodně zábavnější společníci než většina kluků co znám. +zasměje se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 22:17

No jo, to jsou. +pousměje se na ni a přikývne+ Hmh, no... já bych asi měla jít. +podrbe se ve vlasech+ já mám doma lenochoda a musím ho nakrmit. +plácne to první, co ji napadne+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 22:20

už? +koukne na ni překvapeně+ tak brzo? dyť jsme měli jen jednoho panáka. +usměje se na ni, a trochu ji to mrzí+ máš doma lenochoda? to je pěkný. +pousměje se, a žmoulá si prsty+ toho já bych taky chtěla. +uculí se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 22:22

No jo, mám. +přikývne+ Dostala jsem ho od Lockeho k narozeninám. +poznamená napůl nepřítomně a sebere si ze stolu cigára a dá je do tašky+ Já to zaplatím, jo? +usměje se na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 22:25

ne, to nemusíš, já to vezmu. +usměje se, a začne hledat peníze+ nechoď ještě. +vyhrkne najednou, chytne ji za předloktí, a ani se nestihne stydět+ já jen že... jsme se tak dlouho neviděly, a ani jsme si nepopovídaly. +usměje se trochu nervózně+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron